MRKS Czechowice-Dziedzice - Όντρα Βόντισλαβ (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: MRKS Czechowice-Dziedzice
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | LKS Tworków - MRKS Czechowice-Dziedzice | 2 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS II Tychy | 2 - 4 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-26 | KS Kuznia Ustron - MRKS Czechowice-Dziedzice | 1 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | MRKS Czechowice-Dziedzice - Ντεκόρ Μπέλκ | 0 - 2 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | Spojnia Landek - MRKS Czechowice-Dziedzice | 1 - 2 |
Σειρά 5
Γενικός
MRKS Czechowice-Dziedzice + Όντρα Βόντισλαβ Less than 4.5 cards 10 από 10
MRKS Czechowice-Dziedzice Χωρίς Ήττες 3
MRKS Czechowice-Dziedzice Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
Όντρα Βόντισλαβ Χωρίς Ήττες 6
Όντρα Βόντισλαβ Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 7 από 9
MRKS Czechowice-Dziedzice - Όντρα Βόντισλαβ
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, αγώνα MRKS Czechowice-Dziedzice - Όντρα Βόντισλαβ, ώρα έναρξης 2024-04-13 13:00:00 διεθνής ώρα.
MRKS Czechowice-Dziedzice και Όντρα Βόντισλαβ συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Όντρα Βόντισλαβ
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | KS Kuznia Ustron - Όντρα Βόντισλαβ | 0 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Ντεκόρ Μπέλκ - Όντρα Βόντισλαβ | 3 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Spojnia Landek - Όντρα Βόντισλαβ | 3 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | Όντρα Βόντισλαβ - Κζάνιεκ | 3 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | Polonia Łaziska Górne - Όντρα Βόντισλαβ | 3 - 3 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ρουχ | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Ροζβόι Κατοβίτσε | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Σιεβίρτζ | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Σζκακοβιάνκα | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
Ντεκόρ Μπέλκ | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
Όντρα Βόντισλαβ | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Ρόου 1964 Ριμπνίκ | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
Κζάνιεκ | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |