A.S Koppan - FC Paga Zenga (4-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: A.S Koppan
GAED Division 3 | |||
Γύρος 18 | |||
2024-05-18 | FC Goldberg - A.S Koppan | 1 - 2 | |
Γύρος 17 | |||
2024-05-11 | A.S Koppan - FC Dawtex | 3 - 3 | |
Γύρος 16 | |||
2024-04-28 | Atomic Gateway Sporting Academy - A.S Koppan | 0 - 4 | |
Γύρος 15 | |||
2024-04-21 | A.S Koppan - FC Paga Zenga | 4 - 1 | |
Γύρος 14 | |||
2024-04-18 | A.S Koppan - FC Marrion | 2 - 0 |
Σειρά 8
Γενικός
A.S Koppan + FC Paga Zenga Less than 4.5 cards 10 από 10
FC Paga Zenga Χωρίς νίκες 3
FC Paga Zenga Χωρίς μηδέν παθητικό 14
FC Paga Zenga Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 9
FC Paga Zenga Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
FC Paga Zenga Less than 4.5 cards 10 από 10
A.S Koppan Χωρίς Ήττες 6
A.S Koppan Χωρίς μηδέν παθητικό 8
A.S Koppan Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 9
A.S Koppan Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 8 από 9
A.S Koppan Less than 4.5 cards 9 από 9
A.S Koppan - FC Paga Zenga
Γκάνα, GAED Division 3, αγώνα A.S Koppan - FC Paga Zenga, ώρα έναρξης 2024-04-21 09:00:24 διεθνής ώρα.
A.S Koppan και FC Paga Zenga συμμετέχει στο πρωτάθλημα GAED Division 3, Γκάνα.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Paga Zenga
GAED Division 3 | |||
Γύρος 18 | |||
2024-05-19 | FC Paga Zenga - SC Madina Miacle | 0 - 2 | |
Γύρος 17 | |||
2024-05-11 | Atomic Gateway Sporting Academy - FC Paga Zenga | 2 - 1 | |
Γύρος 16 | |||
2024-04-28 | FC Paga Zenga - FC Top-Flight | 0 - 1 | |
Γύρος 15 | |||
2024-04-21 | A.S Koppan - FC Paga Zenga | 4 - 1 | |
Γύρος 14 | |||
2024-04-17 | FC Paga Zenga - FC Beautiful Game | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
GAED Division 3 - Zone 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Accra Elite Academy | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:15 | 39 |
2
|
FC Daniok | 17 | 12 | 2 | 3 | 38:16 | 38 |
3
|
FC John Paintsil | 18 | 10 | 5 | 3 | 36:22 | 35 |
4
|
FC Ofankor Nice Ibrahim | 18 | 9 | 7 | 2 | 35:20 | 34 |
5
|
FC Five Stars | 18 | 7 | 5 | 6 | 37:24 | 26 |
6
|
FC EJ | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:39 | 22 |
7
|
Union Sportive Avranches | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:32 | 18 |
8
|
FC Haatso Crystal Palace | 18 | 3 | 5 | 10 | 27:39 | 14 |
9
|
FC Young African Promises | 16 | 3 | 2 | 11 | 14:35 | 11 |
10
|
FC Great Farcos | 17 | 0 | 5 | 12 | 9:41 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dawtex | 18 | 15 | 3 | 0 | 49:15 | 48 |
2
|
SC Madina Miacle | 18 | 14 | 3 | 1 | 54:12 | 45 |
3
|
A.S Koppan | 18 | 13 | 3 | 2 | 53:22 | 42 |
4
|
FC Jil Eagles | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:25 | 29 |
5
|
FC Top-Flight | 18 | 7 | 3 | 8 | 34:30 | 24 |
6
|
FC Marrion | 16 | 7 | 1 | 8 | 30:26 | 22 |
7
|
FC Goldberg | 17 | 4 | 4 | 9 | 29:35 | 16 |
8
|
FC Beautiful Game | 17 | 2 | 4 | 11 | 23:37 | 10 |
9
|
Atomic Gateway Sporting Academy | 18 | 3 | 1 | 14 | 15:89 | 10 |
10
|
FC Paga Zenga | 18 | 1 | 2 | 15 | 15:50 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Adenta Youth Sporting Academy | 17 | 14 | 2 | 1 | 34:13 | 44 |
2
|
FC Young Mount | 18 | 13 | 2 | 3 | 54:16 | 41 |
3
|
FC Abu | 17 | 9 | 3 | 5 | 28:16 | 30 |
4
|
FC Cardiff City | 18 | 9 | 2 | 7 | 33:23 | 29 |
5
|
FC Dortmund | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:14 | 23 |
6
|
YDS 18 Quinta Trust | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:37 | 23 |
7
|
FC Soka | 16 | 6 | 1 | 9 | 25:27 | 19 |
8
|
FC Madina Pure | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:22 | 19 |
9
|
FC Hospas | 13 | 1 | 1 | 11 | 12:40 | 4 |
10
|
FC African Panthers | 16 | 0 | 0 | 16 | 0:48 | 0 |
GAED Division 3 - Zone 4 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Asooya Young Talent | 18 | 14 | 3 | 1 | 42:7 | 45 |
2
|
FC Brave Royals | 18 | 14 | 2 | 2 | 49:18 | 44 |
3
|
FC Madina United | 17 | 8 | 5 | 4 | 26:14 | 29 |
4
|
FC Lizzy Sports | 18 | 7 | 6 | 5 | 24:27 | 27 |
5
|
FC Yaogo | 17 | 6 | 3 | 8 | 23:29 | 21 |
6
|
FC Winkot | 18 | 5 | 4 | 9 | 20:28 | 19 |
7
|
SC Young Sappers | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:26 | 19 |
8
|
FC Pek Legacy | 17 | 5 | 3 | 9 | 18:31 | 18 |
9
|
FC Angels United | 17 | 5 | 0 | 12 | 20:39 | 15 |
10
|
Pride Soccer Academy | 18 | 2 | 4 | 12 | 12:32 | 10 |