NK Dinamo Osekovo - NK Matija Gubec Kutina (4-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Dinamo Osekovo
2. ŽNL Kutina | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-02 | NK Dinamo Osekovo - NK Naftaplin Stružec | 5 - 0 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-26 | ŠNK Mladost Repušnica - NK Dinamo Osekovo | 1 - 1 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-19 | NK Dinamo Osekovo - NK Vatrogasac Husain | 2 - 0 | |
Γύρος 19 | |||
2024-05-12 | NK Strijelac Banova Jaruga - NK Dinamo Osekovo | 2 - 2 | |
Γύρος 18 | |||
2024-05-05 | NK Dinamo Osekovo - NK Ekonomik Donja Vlahinička | 5 - 1 |
NK Dinamo Osekovo - NK Matija Gubec Kutina
Croatia Amateur, 2. ŽNL Kutina, αγώνα NK Dinamo Osekovo - NK Matija Gubec Kutina, ώρα έναρξης 2024-04-21 15:00:00 διεθνής ώρα.
NK Dinamo Osekovo και NK Matija Gubec Kutina συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. ŽNL Kutina, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Matija Gubec Kutina
2. ŽNL Kutina | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-02 | NK Matija Gubec Kutina - NK Ekonomik Donja Vlahinička | 1 - 7 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-26 | ŠNK Lokomotiva Kutina - NK Matija Gubec Kutina | 6 - 2 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-19 | NK Garić Ilova - NK Matija Gubec Kutina | 1 - 7 | |
Γύρος 19 | |||
2024-05-11 | NK Matija Gubec Kutina - NK Šartovac | 3 - 0 | |
Γύρος 18 | |||
2024-05-04 | NK Moslavina Donja Gračenica - NK Matija Gubec Kutina | 3 - 3 |
Βαθμολογίες
2. ŽNL Kutina 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Ekonomik Donja Vlahinička | 22 | 15 | 4 | 3 | 106:22 | 49 |
2
|
NK Šartovac | 22 | 14 | 3 | 5 | 54:27 | 45 |
3
|
ŠNK Mladost Repušnica | 22 | 12 | 6 | 4 | 62:21 | 42 |
4
|
ŠNK Lokomotiva Kutina | 21 | 13 | 3 | 5 | 58:24 | 42 |
5
|
NK Dinamo Osekovo | 22 | 13 | 4 | 5 | 69:25 | 37 |
6
|
NK Matija Gubec Kutina | 22 | 10 | 4 | 8 | 57:44 | 34 |
7
|
NK Strijelac Banova Jaruga | 22 | 8 | 5 | 9 | 40:57 | 29 |
8
|
NK Sloga Potok | 22 | 8 | 2 | 12 | 49:46 | 26 |
9
|
NK Moslavina Donja Gračenica | 22 | 6 | 6 | 10 | 47:56 | 24 |
10
|
NK Naftaplin Stružec | 21 | 5 | 2 | 14 | 23:60 | 17 |
11
|
NK Vatrogasac Husain | 21 | 5 | 1 | 15 | 26:82 | 16 |
12
|
NK Garić Ilova | 21 | 1 | 0 | 20 | 16:143 | 3 |