Asyut Petroleum - Ασβάν (2-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Asyut Petroleum
Egypt Cup | |||
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Φουτούρε - Asyut Petroleum | 3 - 0 | |
2nd Division | |||
Γύρος 9 | |||
2024-05-08 | Asyut Petroleum - Al-Nasr Lel-Taa'deen | 2 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-04-30 | Νογκόμ - Asyut Petroleum | 1 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-04-23 | Asyut Petroleum - Ασβάν | 2 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-04-17 | Telecom Egypt - Asyut Petroleum | 0 - 0 |
Σειρά 3
Γενικός
Asyut Petroleum + Ασβάν Less than 4.5 cards 10 από 10
Ασβάν Λιγότερο από 2.5 γκολ 7 από 9
Asyut Petroleum Χωρίς Ήττες 6
Asyut Petroleum Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Asyut Petroleum Λιγότερο από 2.5 γκολ 6 από 7
Asyut Petroleum - Ασβάν
Αίγυπτος, 2nd Division, αγώνα Asyut Petroleum - Ασβάν, ώρα έναρξης 2024-04-23 13:30:00 διεθνής ώρα.
Asyut Petroleum και Ασβάν συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2nd Division, Αίγυπτος.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ασβάν
2nd Division | |||
Γύρος 9 | |||
2024-05-08 | Gomhoryet Shebin - Ασβάν | 1 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-04-30 | Ασβάν - Makadi FC | 1 - 2 | |
Γύρος 7 | |||
2024-04-23 | Asyut Petroleum - Ασβάν | 2 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-04-17 | Ασβάν - Νογκόμ | 3 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-03-10 | Al-Nasr Lel-Taa'deen - Ασβάν | 1 - 3 |
Βαθμολογίες
2. Division A 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πετροζέτ | 19 | 14 | 3 | 2 | 34:13 | 45 |
2
|
Βάντι Ντέλγκα | 19 | 10 | 8 | 1 | 27:13 | 38 |
3
|
Χαράς Ελ Χοντόντ | 19 | 9 | 9 | 1 | 28:18 | 36 |
4
|
Ελ Μαχάλα | 19 | 9 | 8 | 2 | 21:12 | 35 |
5
|
La Viena FC | 19 | 9 | 6 | 4 | 30:17 | 33 |
6
|
Τάντα | 19 | 8 | 5 | 6 | 23:17 | 29 |
7
|
El Seka EL Hadid | 19 | 6 | 11 | 2 | 20:12 | 29 |
8
|
Proxy SC | 19 | 7 | 8 | 4 | 23:23 | 29 |
9
|
Αλκάνα | 19 | 7 | 7 | 5 | 21:16 | 28 |
10
|
Gazl Kafr Eldwar | 19 | 6 | 10 | 3 | 21:16 | 28 |
11
|
Asyut Petroleum | 19 | 8 | 4 | 7 | 20:20 | 28 |
12
|
Αμπό Καϊρ Σεμάντς | 19 | 6 | 7 | 6 | 19:16 | 25 |
13
|
Telecom Egypt | 19 | 7 | 3 | 9 | 23:23 | 24 |
14
|
Ασβάν | 19 | 5 | 7 | 7 | 19:20 | 22 |
15
|
Ντεκέρνες | 19 | 5 | 6 | 8 | 19:28 | 21 |
16
|
Makadi FC | 19 | 2 | 9 | 8 | 17:23 | 15 |
17
|
Gomhoryet Shebin | 19 | 3 | 5 | 11 | 10:25 | 14 |
18
|
Νογκόμ | 19 | 3 | 4 | 12 | 14:28 | 13 |
19
|
Μισρ Λελ Μακάσα | 19 | 2 | 3 | 14 | 18:44 | 9 |
20
|
Al-Nasr Lel-Taa'deen | 19 | 1 | 3 | 15 | 14:37 | 6 |
2. Division A 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πετροζέτ | 28 | 19 | 7 | 2 | 50:21 | 64 |
2
|
Ελ Μαχάλα | 28 | 13 | 13 | 2 | 35:18 | 52 |
3
|
Χαράς Ελ Χοντόντ | 28 | 11 | 16 | 1 | 34:22 | 49 |
4
|
La Viena FC | 28 | 13 | 9 | 6 | 42:25 | 48 |
5
|
Βάντι Ντέλγκα | 28 | 11 | 13 | 4 | 36:24 | 46 |
6
|
Τάντα | 28 | 11 | 6 | 11 | 30:27 | 39 |
7
|
El Seka EL Hadid | 28 | 8 | 14 | 6 | 29:24 | 38 |
8
|
Gazl Kafr Eldwar | 28 | 8 | 14 | 6 | 27:28 | 38 |
9
|
Proxy SC | 28 | 9 | 10 | 9 | 28:35 | 37 |
10
|
Αλκάνα | 28 | 9 | 9 | 10 | 27:23 | 36 |
2. Division A 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αμπό Καϊρ Σεμάντς | 28 | 13 | 9 | 6 | 34:21 | 48 |
2
|
Asyut Petroleum | 28 | 10 | 11 | 7 | 29:26 | 41 |
3
|
Telecom Egypt | 28 | 11 | 6 | 11 | 33:29 | 39 |
4
|
Ασβάν | 28 | 10 | 8 | 10 | 31:28 | 38 |
5
|
Ντεκέρνες | 28 | 9 | 9 | 10 | 31:35 | 36 |
6
|
Makadi FC | 28 | 5 | 12 | 11 | 31:36 | 27 |
7
|
Gomhoryet Shebin | 28 | 6 | 7 | 15 | 20:37 | 25 |
8
|
Νογκόμ | 28 | 4 | 8 | 16 | 22:44 | 20 |
9
|
Al-Nasr Lel-Taa'deen | 28 | 2 | 6 | 20 | 26:54 | 12 |
10
|
Μισρ Λελ Μακάσα | 28 | 3 | 3 | 22 | 28:66 | 12 |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Χαράς Ελ Χοντόντ | 5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 10 |
2
|
Sporting Alexandria | 5 | 2 | 2 | 1 | 4:5 | 8 |
3
|
Σουέζ Μποντακάμπ | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:4 | 5 |
4
|
Ελ Τερασάναχ | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:6 | 4 |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sporting Alexandria | ||||||
|
Χαράς Ελ Χοντόντ | ||||||
|
Σουέζ Μποντακάμπ | ||||||
|
Ελ Τερασάναχ |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Χαράς Ελ Χοντόντ | ||||||
|
Sporting Alexandria | ||||||
|
Ελ Τερασάναχ | ||||||
|
Σουέζ Μποντακάμπ |