Referência FC U20 - Γκρέμιο Εσπορτίβο (3-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Referência FC U20
U20 Paulista | |||
Γύρος 10 | |||
2024-06-14 | Σάο Πάολο - Referência FC U20 | 3 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-07 | Referência FC U20 - Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | 2 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-31 | Γκρέμιο Εσπορτίβο - Referência FC U20 | 4 - 6 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-24 | Οέστε - Referência FC U20 | 2 - 3 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-17 | Referência FC U20 - Clube Vital U20 | 0 - 0 |
Σειρά 3
Γενικός
Γκρέμιο Εσπορτίβο Χωρίς νίκες 15
Γκρέμιο Εσπορτίβο Χωρίς μηδέν παθητικό 19
Γκρέμιο Εσπορτίβο Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
Γκρέμιο Εσπορτίβο Πρώτη να παραδοθεί 9 από 10
Γκρέμιο Εσπορτίβο More than 4.5 cards 7 από 8
Referência FC U20 - Γκρέμιο Εσπορτίβο
Βραζιλία, U20 Paulista, αγώνα Referência FC U20 - Γκρέμιο Εσπορτίβο, ώρα έναρξης 2024-04-26 18:00:00 διεθνής ώρα.
Referência FC U20 και Γκρέμιο Εσπορτίβο συμμετέχει στο πρωτάθλημα U20 Paulista, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Γκρέμιο Εσπορτίβο
U20 Paulista | |||
Γύρος 10 | |||
2024-06-14 | Οέστε - Γκρέμιο Εσπορτίβο | 2 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-07 | Γκρέμιο Εσπορτίβο - Σάο Πάολο | 2 - 9 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-31 | Γκρέμιο Εσπορτίβο - Referência FC U20 | 4 - 6 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-24 | Clube Vital U20 - Γκρέμιο Εσπορτίβο | 3 - 4 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-17 | Γκρέμιο Εσπορτίβο - Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μιρασσόλ | 10 | 9 | 1 | 0 | 33:5 | 28 |
2
|
José Bonifácio EC U20 | 10 | 8 | 1 | 1 | 24:7 | 25 |
3
|
Ολίμπια | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:18 | 13 |
4
|
Tanabi U20 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12:17 | 12 |
5
|
Ρίο Πρέτο | 10 | 2 | 0 | 8 | 9:23 | 6 |
6
|
Fernandópolis U20 | 10 | 1 | 1 | 8 | 5:22 | 4 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | 10 | 9 | 2 | 0 | 37:5 | 28 |
2
|
Grêmio Prudente U20 | 9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 19 |
3
|
Μαρίλια | 10 | 5 | 1 | 4 | 19:13 | 16 |
4
|
Presidente Prudente U20 | 9 | 4 | 1 | 5 | 13:19 | 13 |
5
|
Βοσέμ | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:21 | 4 |
6
|
Τούπα | 9 | 0 | 2 | 7 | 8:32 | 2 |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μποταφόνγκο | 10 | 7 | 2 | 1 | 43:8 | 23 |
2
|
Σερταοζίνχο | 10 | 6 | 1 | 3 | 17:17 | 19 |
3
|
Κομέρσιαλ | 10 | 3 | 5 | 2 | 26:20 | 14 |
4
|
CA Bandeirante U20 | 10 | 3 | 2 | 5 | 13:21 | 11 |
5
|
Φρανκάνα | 10 | 3 | 1 | 6 | 20:28 | 10 |
6
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο | 10 | 2 | 1 | 7 | 14:39 | 7 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Velo Clube U20 | 10 | 8 | 1 | 1 | 22:5 | 25 |
2
|
Φερροβιάρια | 10 | 6 | 2 | 2 | 34:5 | 20 |
3
|
XV de Novembro Jaú U20 | 10 | 5 | 3 | 2 | 27:6 | 18 |
4
|
Ρίο Κλάρο | 10 | 4 | 2 | 4 | 15:14 | 14 |
5
|
Σάο Κάρλος | 10 | 1 | 2 | 7 | 7:29 | 5 |
6
|
Τακουαρτίνγκα | 10 | 1 | 0 | 9 | 2:48 | 3 |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
União São João U20 | 10 | 5 | 4 | 1 | 14:6 | 19 |
2
|
Internacional de Limeira U20 | 10 | 4 | 5 | 1 | 18:16 | 17 |
3
|
Νοβέμπρο | 10 | 5 | 1 | 4 | 18:12 | 16 |
4
|
Cosmopolitano U20 | 10 | 4 | 3 | 3 | 10:8 | 15 |
5
|
Ρίο Μπράνκο | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:16 | 10 |
6
|
Ιντεπετιέντε | 10 | 1 | 3 | 7 | 9:24 | 5 |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πόντε Πρέτα | 10 | 7 | 1 | 2 | 20:8 | 22 |
2
|
SC Aguaí U20 | 10 | 5 | 2 | 3 | 11:6 | 17 |
3
|
Μπρασίλις | 10 | 5 | 1 | 4 | 15:20 | 16 |
4
|
Ιταπιρένσε | 10 | 4 | 0 | 6 | 13:21 | 12 |
5
|
Porto Foot Ball U20 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:11 | 12 |
6
|
Guaçuano U20 | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:19 | 7 |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιτουάνο | 9 | 6 | 2 | 2 | 22:13 | 20 |
2
|
Σάο Μπέντο | 10 | 6 | 2 | 3 | 15:11 | 19 |
3
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | 9 | 6 | 1 | 3 | 22:10 | 18 |
4
|
Sfera FC U20 | 10 | 5 | 2 | 3 | 25:14 | 17 |
5
|
Comercial Tietê U20 | 10 | 3 | 0 | 7 | 11:19 | 9 |
6
|
Καπάο Μπονίτο | 9 | 0 | 1 | 8 | 4:32 | 1 |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
União Suzano AC U20 | 10 | 7 | 2 | 1 | 16:6 | 23 |
2
|
Ταουμπάτε | 10 | 5 | 3 | 2 | 22:15 | 18 |
3
|
Pinda FC U20 | 10 | 4 | 2 | 4 | 24:12 | 14 |
4
|
Σάο Χοσέ | 10 | 3 | 5 | 2 | 16:11 | 14 |
5
|
CA Joseense U20 | 10 | 3 | 3 | 4 | 21:21 | 12 |
6
|
Γιουνιάο | 10 | 0 | 1 | 9 | 4:38 | 1 |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραγκαντίνο | 10 | 8 | 1 | 1 | 24:7 | 25 |
2
|
SKA Brasil SP U20 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 15 |
3
|
Καπριβάριανο | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:13 | 14 |
4
|
Γκουαρανί | 8 | 3 | 3 | 2 | 15:9 | 12 |
5
|
Paulínia Futebol Universitário U20 | 9 | 1 | 2 | 6 | 11:25 | 5 |
6
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:18 | 1 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SKA Brasil SP U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
Καπριβάριανο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Μπραγκαντίνο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Γκουαρανί | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
6
|
Paulínia Futebol Universitário U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάο Πάολο | 10 | 10 | 0 | 0 | 38:4 | 30 |
2
|
Referência FC U20 | 10 | 5 | 2 | 3 | 18:19 | 17 |
3
|
Οέστε | 10 | 5 | 1 | 4 | 18:10 | 16 |
4
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:19 | 8 |
5
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | 10 | 2 | 2 | 6 | 21:33 | 8 |
6
|
Clube Vital U20 | 10 | 2 | 1 | 7 | 10:29 | 7 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Παλμέιρας | 10 | 9 | 1 | 0 | 44:2 | 28 |
2
|
Ibrachina U20 | 10 | 7 | 1 | 2 | 24:11 | 22 |
3
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | 10 | 4 | 2 | 4 | 13:17 | 14 |
4
|
Νασιονάλ | 10 | 2 | 4 | 4 | 11:13 | 10 |
5
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 10 | 3 | 1 | 6 | 8:21 | 10 |
6
|
Γκουαρούλχος | 10 | 0 | 1 | 9 | 5:41 | 1 |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κορίνθιανς | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:4 | 23 |
2
|
Σάο Καετάνο | 10 | 7 | 2 | 1 | 12:4 | 23 |
3
|
Αγκούα Σάντα | 10 | 3 | 2 | 5 | 11:15 | 11 |
4
|
Aster Itaquaquecetuba U20 | 10 | 3 | 2 | 5 | 5:11 | 11 |
5
|
Σάο Μπερνάρντο | 10 | 2 | 3 | 5 | 7:10 | 9 |
6
|
Γιουβέντους | 10 | 1 | 3 | 6 | 6:15 | 6 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάντος | 10 | 8 | 1 | 1 | 38:4 | 25 |
2
|
Σάντο Αντρέ | 10 | 7 | 1 | 2 | 18:16 | 22 |
3
|
Πορτουγγέσα | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:20 | 17 |
4
|
Mauá U20 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15:15 | 15 |
5
|
Jabaquara AC SP U20 | 10 | 1 | 3 | 6 | 9:18 | 6 |
6
|
Mauaense U20 | 10 | 0 | 1 | 9 | 9:35 | 1 |
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίο Πρέτο | ||||||
|
Μιρασσόλ | ||||||
|
Fernandópolis U20 | ||||||
|
Tanabi U20 | ||||||
|
Ολίμπια | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | ||||||
|
Μαρίλια | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Presidente Prudente U20 | ||||||
|
Τούπα | ||||||
|
Βοσέμ |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κομέρσιαλ | ||||||
|
Μποταφόνγκο | ||||||
|
Σερταοζίνχο | ||||||
|
CA Bandeirante U20 | ||||||
|
Φρανκάνα | ||||||
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Ρίο Κλάρο | ||||||
|
Velo Clube U20 | ||||||
|
Φερροβιάρια | ||||||
|
Τακουαρτίνγκα | ||||||
|
Σάο Κάρλος |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Limeira U20 | ||||||
|
Cosmopolitano U20 | ||||||
|
Νοβέμπρο | ||||||
|
União São João U20 | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Ιντεπετιέντε |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πόντε Πρέτα | ||||||
|
Porto Foot Ball U20 | ||||||
|
SC Aguaí U20 | ||||||
|
Guaçuano U20 | ||||||
|
Ιταπιρένσε | ||||||
|
Μπρασίλις |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial Tietê U20 | ||||||
|
Σάο Μπέντο | ||||||
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | ||||||
|
Sfera FC U20 | ||||||
|
Καπάο Μπονίτο | ||||||
|
Ιτουάνο |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
União Suzano AC U20 | ||||||
|
CA Joseense U20 | ||||||
|
Ταουμπάτε | ||||||
|
Pinda FC U20 | ||||||
|
Σάο Χοσέ | ||||||
|
Γιουνιάο |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | ||||||
|
Referência FC U20 | ||||||
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | ||||||
|
Οέστε | ||||||
|
Σάο Πάολο | ||||||
|
Clube Vital U20 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | ||||||
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Νασιονάλ | ||||||
|
Παλμέιρας | ||||||
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | ||||||
|
Γκουαρούλχος |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάο Καετάνο | ||||||
|
Γιουβέντους | ||||||
|
Σάο Μπερνάρντο | ||||||
|
Αγκούα Σάντα | ||||||
|
Κορίνθιανς | ||||||
|
Aster Itaquaquecetuba U20 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mauá U20 | ||||||
|
Πορτουγγέσα | ||||||
|
Jabaquara AC SP U20 | ||||||
|
Σάντος | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Mauaense U20 |
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μιρασσόλ | ||||||
|
Ρίο Πρέτο | ||||||
|
Fernandópolis U20 | ||||||
|
Tanabi U20 | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 | ||||||
|
Ολίμπια |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | ||||||
|
Μαρίλια | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Presidente Prudente U20 | ||||||
|
Τούπα | ||||||
|
Βοσέμ |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μποταφόνγκο | ||||||
|
Σερταοζίνχο | ||||||
|
Κομέρσιαλ | ||||||
|
Φρανκάνα | ||||||
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο | ||||||
|
CA Bandeirante U20 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Velo Clube U20 | ||||||
|
Φερροβιάρια | ||||||
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Ρίο Κλάρο | ||||||
|
Σάο Κάρλος | ||||||
|
Τακουαρτίνγκα |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Limeira U20 | ||||||
|
Cosmopolitano U20 | ||||||
|
Νοβέμπρο | ||||||
|
União São João U20 | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Ιντεπετιέντε |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πόντε Πρέτα | ||||||
|
Porto Foot Ball U20 | ||||||
|
SC Aguaí U20 | ||||||
|
Guaçuano U20 | ||||||
|
Ιταπιρένσε | ||||||
|
Μπρασίλις |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | ||||||
|
Sfera FC U20 | ||||||
|
Comercial Tietê U20 | ||||||
|
Σάο Μπέντο | ||||||
|
Ιτουάνο | ||||||
|
Καπάο Μπονίτο |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Joseense U20 | ||||||
|
Ταουμπάτε | ||||||
|
União Suzano AC U20 | ||||||
|
Σάο Χοσέ | ||||||
|
Γιουνιάο | ||||||
|
Pinda FC U20 |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Referência FC U20 | ||||||
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | ||||||
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | ||||||
|
Οέστε | ||||||
|
Σάο Πάολο | ||||||
|
Clube Vital U20 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νασιονάλ | ||||||
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | ||||||
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Παλμέιρας | ||||||
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | ||||||
|
Γκουαρούλχος |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάο Μπερνάρντο | ||||||
|
Σάο Καετάνο | ||||||
|
Γιουβέντους | ||||||
|
Αγκούα Σάντα | ||||||
|
Κορίνθιανς | ||||||
|
Aster Itaquaquecetuba U20 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mauá U20 | ||||||
|
Πορτουγγέσα | ||||||
|
Jabaquara AC SP U20 | ||||||
|
Σάντος | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Mauaense U20 |