FC Young Mount - YDS 18 Quinta Trust (10-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Young Mount
GAED Division 3 | |||
Γύρος 18 | |||
2024-05-18 | FC Young Mount - FC Dortmund | ακυρώθηκε | |
Γύρος 17 | |||
2024-05-12 | FC Hospas - FC Young Mount | 0 - 2 | |
Γύρος 16 | |||
2024-04-27 | FC Young Mount - YDS 18 Quinta Trust | 10 - 0 | |
Γύρος 15 | |||
2024-04-21 | FC Cardiff City - FC Young Mount | 2 - 1 | |
Γύρος 14 | |||
2024-04-17 | FC Young Mount - Adenta Youth Sporting Academy | 3 - 0 |
Σειρά 2
Γενικός
FC Young Mount + YDS 18 Quinta Trust Less than 4.5 cards 10 από 10
FC Young Mount + YDS 18 Quinta Trust Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
FC Young Mount Νίκες 5
FC Young Mount Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 3
FC Young Mount Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
YDS 18 Quinta Trust Χωρίς μηδέν παθητικό 4
YDS 18 Quinta Trust Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5
FC Young Mount - YDS 18 Quinta Trust
Γκάνα, GAED Division 3, αγώνα FC Young Mount - YDS 18 Quinta Trust, ώρα έναρξης 2024-04-27 14:00:13 διεθνής ώρα.
FC Young Mount και YDS 18 Quinta Trust συμμετέχει στο πρωτάθλημα GAED Division 3, Γκάνα.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: YDS 18 Quinta Trust
GAED Division 3 | |||
Γύρος 18 | |||
2024-05-19 | FC Abu - YDS 18 Quinta Trust | 4 - 0 | |
Γύρος 17 | |||
2024-05-12 | YDS 18 Quinta Trust - FC Soka | 3 - 2 | |
Γύρος 16 | |||
2024-04-27 | FC Young Mount - YDS 18 Quinta Trust | 10 - 0 | |
Γύρος 15 | |||
2024-04-21 | YDS 18 Quinta Trust - FC Dortmund | 0 - 0 | |
Γύρος 14 | |||
2024-04-17 | FC Hospas - YDS 18 Quinta Trust | 2 - 5 |
Βαθμολογίες
GAED Division 3 - Zone 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Accra Elite Academy | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:15 | 39 |
2
|
FC Daniok | 17 | 12 | 2 | 3 | 38:16 | 38 |
3
|
FC John Paintsil | 18 | 10 | 5 | 3 | 36:22 | 35 |
4
|
FC Ofankor Nice Ibrahim | 18 | 9 | 7 | 2 | 35:20 | 34 |
5
|
FC Five Stars | 18 | 7 | 5 | 6 | 37:24 | 26 |
6
|
FC EJ | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:39 | 22 |
7
|
Union Sportive Avranches | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:32 | 18 |
8
|
FC Haatso Crystal Palace | 18 | 3 | 5 | 10 | 27:39 | 14 |
9
|
FC Young African Promises | 16 | 3 | 2 | 11 | 14:35 | 11 |
10
|
FC Great Farcos | 17 | 0 | 5 | 12 | 9:41 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dawtex | 18 | 15 | 3 | 0 | 49:15 | 48 |
2
|
SC Madina Miacle | 18 | 14 | 3 | 1 | 54:12 | 45 |
3
|
A.S Koppan | 18 | 13 | 3 | 2 | 53:22 | 42 |
4
|
FC Jil Eagles | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:25 | 29 |
5
|
FC Top-Flight | 18 | 7 | 3 | 8 | 34:30 | 24 |
6
|
FC Marrion | 16 | 7 | 1 | 8 | 30:26 | 22 |
7
|
FC Goldberg | 17 | 4 | 4 | 9 | 29:35 | 16 |
8
|
FC Beautiful Game | 17 | 2 | 4 | 11 | 23:37 | 10 |
9
|
Atomic Gateway Sporting Academy | 18 | 3 | 1 | 14 | 15:89 | 10 |
10
|
FC Paga Zenga | 18 | 1 | 2 | 15 | 15:50 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Adenta Youth Sporting Academy | 17 | 14 | 2 | 1 | 34:13 | 44 |
2
|
FC Young Mount | 18 | 13 | 2 | 3 | 54:16 | 41 |
3
|
FC Abu | 17 | 9 | 3 | 5 | 28:16 | 30 |
4
|
FC Cardiff City | 18 | 9 | 2 | 7 | 33:23 | 29 |
5
|
FC Dortmund | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:14 | 23 |
6
|
YDS 18 Quinta Trust | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:37 | 23 |
7
|
FC Soka | 16 | 6 | 1 | 9 | 25:27 | 19 |
8
|
FC Madina Pure | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:22 | 19 |
9
|
FC Hospas | 13 | 1 | 1 | 11 | 12:40 | 4 |
10
|
FC African Panthers | 16 | 0 | 0 | 16 | 0:48 | 0 |
GAED Division 3 - Zone 4 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Asooya Young Talent | 18 | 14 | 3 | 1 | 42:7 | 45 |
2
|
FC Brave Royals | 18 | 14 | 2 | 2 | 49:18 | 44 |
3
|
FC Madina United | 17 | 8 | 5 | 4 | 26:14 | 29 |
4
|
FC Lizzy Sports | 18 | 7 | 6 | 5 | 24:27 | 27 |
5
|
FC Yaogo | 17 | 6 | 3 | 8 | 23:29 | 21 |
6
|
FC Winkot | 18 | 5 | 4 | 9 | 20:28 | 19 |
7
|
SC Young Sappers | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:26 | 19 |
8
|
FC Pek Legacy | 17 | 5 | 3 | 9 | 18:31 | 18 |
9
|
FC Angels United | 17 | 5 | 0 | 12 | 20:39 | 15 |
10
|
Pride Soccer Academy | 18 | 2 | 4 | 12 | 12:32 | 10 |