FC Young Mount - YDS 18 Quinta Trust (10-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Young Mount
GAED Division 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-18 | FC Young Mount - FC Dortmund | geannuleerd | |
Ronde 17 | |||
2024-05-12 | FC Hospas - FC Young Mount | 0 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-04-27 | FC Young Mount - YDS 18 Quinta Trust | 10 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-21 | FC Cardiff City - FC Young Mount | 2 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-17 | FC Young Mount - Adenta Youth Sporting Academy | 3 - 0 |
Serie 2
Algemeen
FC Young Mount + YDS 18 Quinta Trust Less than 4.5 cards 10 van 10
FC Young Mount + YDS 18 Quinta Trust Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 6
FC Young Mount Zeges 5
FC Young Mount Geen tegendoelpunten 3
FC Young Mount Meer dan 2.5 doelpunten 4 van 5
YDS 18 Quinta Trust Met tegendoelpunten 4
YDS 18 Quinta Trust Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 5
FC Young Mount - YDS 18 Quinta Trust
Ghana, GAED Division 3, match FC Young Mount - YDS 18 Quinta Trust, starttijd 2024-04-27 14:00:13 internationale tijd.
FC Young Mount en YDS 18 Quinta Trust neemt deel aan het kampioenschap GAED Division 3, Ghana.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: YDS 18 Quinta Trust
GAED Division 3 | |||
Ronde 18 | |||
2024-05-19 | FC Abu - YDS 18 Quinta Trust | 4 - 0 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-12 | YDS 18 Quinta Trust - FC Soka | 3 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-04-27 | FC Young Mount - YDS 18 Quinta Trust | 10 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-21 | YDS 18 Quinta Trust - FC Dortmund | 0 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-17 | FC Hospas - YDS 18 Quinta Trust | 2 - 5 |
Klassement
GAED Division 3 - Zone 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Accra Elite Academy | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:15 | 39 |
2
|
FC Daniok | 17 | 12 | 2 | 3 | 38:16 | 38 |
3
|
FC John Paintsil | 18 | 10 | 5 | 3 | 36:22 | 35 |
4
|
FC Ofankor Nice Ibrahim | 18 | 9 | 7 | 2 | 35:20 | 34 |
5
|
FC Five Stars | 18 | 7 | 5 | 6 | 37:24 | 26 |
6
|
FC EJ | 18 | 6 | 4 | 8 | 28:39 | 22 |
7
|
Union Sportive Avranches | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:32 | 18 |
8
|
FC Haatso Crystal Palace | 18 | 3 | 5 | 10 | 27:39 | 14 |
9
|
FC Young African Promises | 16 | 3 | 2 | 11 | 14:35 | 11 |
10
|
FC Great Farcos | 17 | 0 | 5 | 12 | 9:41 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dawtex | 18 | 15 | 3 | 0 | 49:15 | 48 |
2
|
SC Madina Miacle | 18 | 14 | 3 | 1 | 54:12 | 45 |
3
|
A.S Koppan | 18 | 13 | 3 | 2 | 53:22 | 42 |
4
|
FC Jil Eagles | 18 | 9 | 2 | 7 | 39:25 | 29 |
5
|
FC Top-Flight | 18 | 7 | 3 | 8 | 34:30 | 24 |
6
|
FC Marrion | 16 | 7 | 1 | 8 | 30:26 | 22 |
7
|
FC Goldberg | 17 | 4 | 4 | 9 | 29:35 | 16 |
8
|
FC Beautiful Game | 17 | 2 | 4 | 11 | 23:37 | 10 |
9
|
Atomic Gateway Sporting Academy | 18 | 3 | 1 | 14 | 15:89 | 10 |
10
|
FC Paga Zenga | 18 | 1 | 2 | 15 | 15:50 | 5 |
GAED Division 3 - Zone 3 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Adenta Youth Sporting Academy | 17 | 14 | 2 | 1 | 34:13 | 44 |
2
|
FC Young Mount | 18 | 13 | 2 | 3 | 54:16 | 41 |
3
|
FC Abu | 17 | 9 | 3 | 5 | 28:16 | 30 |
4
|
FC Cardiff City | 18 | 9 | 2 | 7 | 33:23 | 29 |
5
|
FC Dortmund | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:14 | 23 |
6
|
YDS 18 Quinta Trust | 18 | 6 | 5 | 7 | 28:37 | 23 |
7
|
FC Soka | 16 | 6 | 1 | 9 | 25:27 | 19 |
8
|
FC Madina Pure | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:22 | 19 |
9
|
FC Hospas | 13 | 1 | 1 | 11 | 12:40 | 4 |
10
|
FC African Panthers | 16 | 0 | 0 | 16 | 0:48 | 0 |
GAED Division 3 - Zone 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Asooya Young Talent | 18 | 14 | 3 | 1 | 42:7 | 45 |
2
|
FC Brave Royals | 18 | 14 | 2 | 2 | 49:18 | 44 |
3
|
FC Madina United | 17 | 8 | 5 | 4 | 26:14 | 29 |
4
|
FC Lizzy Sports | 18 | 7 | 6 | 5 | 24:27 | 27 |
5
|
FC Yaogo | 17 | 6 | 3 | 8 | 23:29 | 21 |
6
|
FC Winkot | 18 | 5 | 4 | 9 | 20:28 | 19 |
7
|
SC Young Sappers | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:26 | 19 |
8
|
FC Pek Legacy | 17 | 5 | 3 | 9 | 18:31 | 18 |
9
|
FC Angels United | 17 | 5 | 0 | 12 | 20:39 | 15 |
10
|
Pride Soccer Academy | 18 | 2 | 4 | 12 | 12:32 | 10 |