KS Sokół Radomin - Cyklon Kończewice (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: KS Sokół Radomin
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | KS Sokół Radomin - GLKS Dobrcz-Wudzyn | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | LZS Mustang Ostaszewo - KS Sokół Radomin | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-02 | KS Sokół Radomin - LKS Rawys Raciąż | 2 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | Krajna Sępólno Krajeńskie - KS Sokół Radomin | 1 - 5 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-18 | KS Sokół Radomin - LKS Dąbrowa Chełmińska | 1 - 3 |
Σειρά 6
Γενικός
KS Sokół Radomin Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 9
KS Sokół Radomin Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 7 από 9
KS Sokół Radomin Less than 4.5 cards 10 από 10
Cyklon Kończewice Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Cyklon Kończewice Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 7
Cyklon Kończewice Less than 4.5 cards 9 από 9
KS Sokół Radomin - Cyklon Kończewice
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, αγώνα KS Sokół Radomin - Cyklon Kończewice, ώρα έναρξης 2024-04-28 13:00:00 διεθνής ώρα.
KS Sokół Radomin και Cyklon Kończewice συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Cyklon Kończewice
Klasa Okręgowa - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | Cyklon Kończewice - Naprzód Jabłonowo Pomorskie | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-09 | Tarpan Mrocza - Cyklon Kończewice | 3 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-01 | Olimpia II Grudziądz - Cyklon Kończewice | 0 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-26 | Zawisza II Bydgoszcz - Cyklon Kończewice | 1 - 2 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-18 | Victoria Lisewo - Cyklon Kończewice | 3 - 2 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tarpan Mrocza | 29 | 21 | 3 | 5 | 109:29 | 66 |
2
|
GLKS Dobrcz-Wudzyn | 29 | 20 | 5 | 4 | 108:35 | 65 |
3
|
LZS Mustang Ostaszewo | 28 | 19 | 6 | 3 | 79:22 | 63 |
4
|
Zawisza II Bydgoszcz | 29 | 14 | 5 | 10 | 69:43 | 47 |
5
|
Victoria Czernikowo | 28 | 14 | 5 | 9 | 44:32 | 47 |
6
|
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | 29 | 13 | 7 | 9 | 64:43 | 46 |
7
|
Olimpia II Grudziądz | 28 | 13 | 3 | 12 | 70:54 | 42 |
8
|
KS Sokół Radomin | 29 | 12 | 6 | 11 | 64:50 | 42 |
9
|
Promień Kowalewo Pomorskie | 28 | 12 | 3 | 13 | 41:63 | 39 |
10
|
LKS Dąbrowa Chełmińska | 28 | 12 | 2 | 14 | 57:67 | 38 |
11
|
Krajna Sępólno Krajeńskie | 29 | 10 | 6 | 13 | 65:77 | 36 |
12
|
Cyklon Kończewice | 28 | 10 | 5 | 13 | 37:51 | 35 |
13
|
BKS Bydgoszcz | 29 | 9 | 3 | 17 | 46:69 | 30 |
14
|
Victoria Lisewo | 29 | 9 | 1 | 19 | 49:116 | 28 |
15
|
LKS Rawys Raciąż | 28 | 8 | 3 | 17 | 64:83 | 27 |
16
|
KS Stal Grudziądz | 30 | 1 | 1 | 28 | 13:145 | 4 |
Klasa Okręgowa - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kujawiak Kowal | 29 | 25 | 2 | 2 | 112:29 | 77 |
2
|
Wisła Dobrzyń nad Wisłą | 29 | 21 | 4 | 4 | 113:33 | 67 |
3
|
MLKS Unia Gniewkowo | 29 | 18 | 5 | 6 | 105:42 | 59 |
4
|
Piast Kołodziejowo | 29 | 17 | 6 | 6 | 83:42 | 57 |
5
|
Noteć Gębice | 28 | 19 | 0 | 9 | 92:52 | 57 |
6
|
KS Notecianka Pakość | 29 | 16 | 7 | 6 | 65:48 | 55 |
7
|
Start Stawki | 29 | 16 | 5 | 8 | 78:46 | 53 |
8
|
Zdrój Ciechocinek | 30 | 11 | 6 | 13 | 50:67 | 39 |
9
|
Kujawiak Kruszyn | 29 | 12 | 2 | 15 | 66:73 | 38 |
10
|
Gopło Kruszwica | 29 | 9 | 7 | 13 | 53:55 | 34 |
11
|
Kujawy Markowice | 28 | 8 | 4 | 16 | 58:89 | 28 |
12
|
Lubienianka Lubień Kujawski | 29 | 7 | 5 | 17 | 62:91 | 26 |
13
|
LTP Lubanie | 29 | 6 | 7 | 16 | 47:73 | 25 |
14
|
Zjednoczeni Piotrków Kujawski | 30 | 5 | 4 | 21 | 37:120 | 19 |
15
|
Cukrownik Tuczno | 29 | 4 | 3 | 22 | 39:107 | 15 |
16
|
Sadownik Waganiec | 29 | 4 | 1 | 24 | 36:129 | 13 |