Τακουάρεμπο - Κλαμπ Οριεντάλ (2-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Τακουάρεμπο
Segunda División | |||
Γύρος 8 | |||
2024-06-22 | Σουντ Αμέρικα - Τακουάρεμπο | 0 - 2 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-16 | Τακουάρεμπο - La Luz | 0 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-10 | Uruguay Montevideo FC - Τακουάρεμπο | 0 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-05 | Τακουάρεμπο - Ατλέτικο Ρεντίστας | 1 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-02 | CSyD Cooper - Τακουάρεμπο | 3 - 2 |
Σειρά 9
Γενικός
Τακουάρεμπο Λιγότερο από 2.5 γκολ 7 από 8
Τακουάρεμπο Less than 4.5 cards 10 από 10
Κλαμπ Οριεντάλ Νίκες 3
Κλαμπ Οριεντάλ Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 8
Κλαμπ Οριεντάλ Less than 4.5 cards 9 από 9
Προσωπικές συναντήσεις
Τακουάρεμπο + Κλαμπ Οριεντάλ Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Τακουάρεμπο + Κλαμπ Οριεντάλ Less than 4.5 cards 8 από 8
Τακουάρεμπο Χωρίς Ήττες 5
Κλαμπ Οριεντάλ Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Τακουάρεμπο - Κλαμπ Οριεντάλ
Ουρουγουάη, Segunda División, αγώνα Τακουάρεμπο - Κλαμπ Οριεντάλ, ώρα έναρξης 2024-04-28 18:30:00 διεθνής ώρα.
Τακουάρεμπο και Κλαμπ Οριεντάλ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Segunda División, Ουρουγουάη.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Κλαμπ Οριεντάλ
Segunda División | |||
Γύρος 8 | |||
2024-06-24 | Αλμπιόν - Κλαμπ Οριεντάλ | 1 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-16 | Κλαμπ Οριεντάλ - Colón FC | 0 - 4 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-10 | Σουντ Αμέρικα - Κλαμπ Οριεντάλ | 1 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-05 | Κλαμπ Οριεντάλ - La Luz | 1 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-02 | Uruguay Montevideo FC - Κλαμπ Οριεντάλ | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιουβεντούδ | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Αλμπιόν | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Τακουάρεμπο | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Κλαμπ Οριεντάλ | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Σουντ Αμέρικα | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκί | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Ατλέτικο Ρεντίστας | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Πλάζα | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
Σερίτο | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
Ατένας Ντε Σαν Κάρλος | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τακουάρεμπο | ||||||
|
Αλμπιόν | ||||||
|
Κλαμπ Οριεντάλ | ||||||
|
Σουντ Αμέρικα | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Γιουβεντούδ |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σερίτο | ||||||
|
Ατένας Ντε Σαν Κάρλος | ||||||
|
Ατλέτικο Ρεντίστας | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκί | ||||||
|
Πλάζα |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τακουάρεμπο | ||||||
|
Αλμπιόν | ||||||
|
Κλαμπ Οριεντάλ | ||||||
|
Σουντ Αμέρικα | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Γιουβεντούδ |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ατένας Ντε Σαν Κάρλος | ||||||
|
Σερίτο | ||||||
|
Ατλέτικο Ρεντίστας | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκί | ||||||
|
Πλάζα |
Segunda Division 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Uruguay Montevideo FC | 8 | 6 | 1 | 2 | 12:5 | 18 |
2
|
Πλάζα | 8 | 5 | 0 | 3 | 10:6 | 15 |
3
|
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκί | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 14 |
4
|
Γιουβεντούδ | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:10 | 13 |
5
|
Σερίτο | 8 | 4 | 1 | 3 | 5:10 | 13 |
6
|
CSyD Cooper | 8 | 3 | 3 | 2 | 10:9 | 12 |
7
|
Σουντ Αμέρικα | 8 | 3 | 2 | 3 | 8:10 | 11 |
8
|
Colón FC | 8 | 2 | 4 | 2 | 10:8 | 10 |
9
|
La Luz | 8 | 3 | 0 | 5 | 11:8 | 9 |
10
|
Αλμπιόν | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:8 | 9 |
11
|
Ατλέτικο Ρεντίστας | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:8 | 9 |
12
|
Κλαμπ Οριεντάλ | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:12 | 9 |
13
|
Τακουάρεμπο | 8 | 2 | 2 | 5 | 8:9 | 7 |
14
|
Ατένας Ντε Σαν Κάρλος | 8 | 2 | 1 | 5 | 4:11 | 7 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πλάζα | ||||||
|
Γιουβεντούδ | ||||||
|
Ατλέτικο Ρεντίστας | ||||||
|
Αλμπιόν | ||||||
|
Ατένας Ντε Σαν Κάρλος | ||||||
|
Σερίτο | ||||||
|
Κλαμπ Οριεντάλ | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Σουντ Αμέρικα | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκί | ||||||
|
Τακουάρεμπο | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ατλέτικο Ρεντίστας | ||||||
|
Γιουβεντούδ | ||||||
|
Αλμπιόν | ||||||
|
Σερίτο | ||||||
|
Κλαμπ Οριεντάλ | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Σουντ Αμέρικα | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκί | ||||||
|
Πλάζα | ||||||
|
Τακουάρεμπο | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Ατένας Ντε Σαν Κάρλος |