Piast Gliwice II - GKS Szombierki Bytom (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Piast Gliwice II
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 6 | |||
2024-08-28 | Piast Gliwice II - Polonia Łaziska Górne | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-24 | Ρουχ - Piast Gliwice II | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-18 | Piast Gliwice II - LKS Drama Zbroslawice | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-15 | KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce - Piast Gliwice II | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-11 | Piast Gliwice II - Spojnia Landek | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | KS Kuznia Ustron - Piast Gliwice II | ακυρώθηκε | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Piast Gliwice II - GKS Unia Rędziny | 1 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Ρουχ - Piast Gliwice II | 2 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Piast Gliwice II - Ροζβόι Κατοβίτσε | 1 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | MKS Myszków - Piast Gliwice II | 1 - 3 |
Piast Gliwice II - GKS Szombierki Bytom
Poland Amateur, IV. Liga - Śląska, αγώνα Piast Gliwice II - GKS Szombierki Bytom, ώρα έναρξης 2024-05-01 09:00:00 διεθνής ώρα.
Piast Gliwice II και GKS Szombierki Bytom συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Śląska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: GKS Szombierki Bytom
IV. Liga - Śląska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-07 | LKS Orzeł Miedary - GKS Szombierki Bytom | 2 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | GKS Szombierki Bytom - Zaglebie Sosnowiec II | 3 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | MLKS Znicz Kłobuck - GKS Szombierki Bytom | 2 - 4 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | GKS Szombierki Bytom - Victoria Częstochowa | 0 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-11 | LKS Drama Zbroslawice - GKS Szombierki Bytom | 2 - 2 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Śląska Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podlesianka Katowice | 30 | 18 | 8 | 4 | 59:29 | 62 |
2
|
LKS Drama Zbroslawice | 30 | 18 | 5 | 7 | 83:39 | 59 |
3
|
BKS Sparta Katowice | 30 | 16 | 8 | 6 | 64:43 | 56 |
4
|
Ρουχ | 30 | 15 | 9 | 6 | 57:32 | 54 |
5
|
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce | 30 | 15 | 5 | 10 | 46:43 | 50 |
6
|
Victoria Częstochowa | 30 | 14 | 8 | 8 | 51:49 | 50 |
7
|
Piast Gliwice II | 30 | 11 | 14 | 5 | 59:42 | 47 |
8
|
Ροζβόι Κατοβίτσε | 30 | 14 | 4 | 12 | 48:41 | 46 |
9
|
Σιεβίρτζ | 30 | 13 | 6 | 11 | 51:56 | 45 |
10
|
MKS Myszków | 30 | 12 | 3 | 15 | 69:61 | 39 |
11
|
GKS Szombierki Bytom | 30 | 9 | 9 | 12 | 41:56 | 36 |
12
|
Zaglebie Sosnowiec II | 30 | 8 | 8 | 14 | 46:53 | 32 |
13
|
Σζκακοβιάνκα | 30 | 5 | 8 | 17 | 36:54 | 23 |
14
|
GKS Unia Rędziny | 30 | 6 | 4 | 20 | 26:58 | 22 |
15
|
LKS Orzeł Miedary | 30 | 4 | 9 | 17 | 31:76 | 21 |
16
|
MLKS Znicz Kłobuck | 30 | 5 | 6 | 19 | 31:66 | 21 |
IV. Liga - Śląska Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała II | 30 | 19 | 6 | 5 | 91:37 | 63 |
2
|
Spojnia Landek | 30 | 17 | 5 | 8 | 54:33 | 56 |
3
|
Polonia Łaziska Górne | 30 | 16 | 6 | 8 | 64:35 | 54 |
4
|
Rekord II Bielsko Biala | 30 | 17 | 2 | 11 | 59:45 | 53 |
5
|
Ντεκόρ Μπέλκ | 30 | 15 | 7 | 8 | 63:39 | 52 |
6
|
GKS Gwarek Ornontowice | 30 | 14 | 8 | 8 | 59:31 | 50 |
7
|
Όντρα Βόντισλαβ | 30 | 14 | 7 | 9 | 59:48 | 49 |
8
|
GKS II Tychy | 30 | 14 | 6 | 10 | 60:41 | 48 |
9
|
KS Kuznia Ustron | 30 | 13 | 8 | 9 | 60:46 | 47 |
10
|
Ρόου 1964 Ριμπνίκ | 30 | 12 | 5 | 13 | 57:67 | 41 |
11
|
Tempo Puncow | 30 | 11 | 7 | 12 | 54:64 | 40 |
12
|
LKS Orzeł Łękawica | 30 | 11 | 6 | 13 | 43:42 | 39 |
13
|
MRKS Czechowice-Dziedzice | 30 | 11 | 5 | 14 | 44:47 | 38 |
14
|
Κζάνιεκ | 30 | 5 | 7 | 18 | 41:64 | 22 |
15
|
LKS Tworków | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:84 | 21 |
16
|
MKS Ledziny | 30 | 1 | 0 | 29 | 13:135 | 3 |