Ντιναμό Μόσχας - Νίζνι (5-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ντιναμό Μόσχας
Youth League | |||
Γύρος 18 | |||
2024-08-09 | Νίζνι - Ντιναμό Μόσχας | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-02 | Ντιναμό Μόσχας - Τσερτάνοβο | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-26 | Ροστόφ - Ντιναμό Μόσχας | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-19 | Ντιναμό Μόσχας - ΤΣΣΚΑ Μόσχας | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-12 | Ακχμάτ Γκροζνί - Ντιναμό Μόσχας | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-05 | Ντιναμό Μόσχας - Ορένμπουργκ Νέοι | 3 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-28 | Fakel Voronezh Youth - Ντιναμό Μόσχας | 0 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-21 | Ζενίτ - Ντιναμό Μόσχας | 1 - 3 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-17 | Ντιναμό Μόσχας - Ουράκ Εκατερίνμπουργκ | 1 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-10 | Τσερτάνοβο - Ντιναμό Μόσχας | 0 - 2 |
Σειρά 10
Γενικός
Ντιναμό Μόσχας Χωρίς νίκες 3
Ντιναμό Μόσχας Less than 4.5 cards 9 από 9
Νίζνι Χωρίς νίκες 7
Νίζνι Χωρίς μηδέν παθητικό 7
Νίζνι Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
Νίζνι Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 7 από 7
Νίζνι Πρώτη να παραδοθεί 6 από 7
Νίζνι Ηττημένος 1ου ημιχρόνου 5 από 7
Νίζνι Less than 4.5 cards 10 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
Ντιναμό Μόσχας Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Ντιναμό Μόσχας - Νίζνι
Ρωσία, Youth League, αγώνα Ντιναμό Μόσχας - Νίζνι, ώρα έναρξης 2024-05-03 16:00:00 διεθνής ώρα.
Ντιναμό Μόσχας και Νίζνι συμμετέχει στο πρωτάθλημα Youth League, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Νίζνι
Youth League | |||
Γύρος 18 | |||
2024-08-09 | Νίζνι - Ντιναμό Μόσχας | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-02 | Fakel Voronezh Youth - Νίζνι | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-26 | Νίζνι - Ζενίτ | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-19 | Ουράκ Εκατερίνμπουργκ - Νίζνι | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-12 | Ορένμπουργκ Νέοι - Νίζνι | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-05 | Νίζνι - Τσερτάνοβο | 1 - 5 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-28 | Ροστόφ - Νίζνι | 4 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-21 | Νίζνι - ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 0 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-17 | Νίζνι - Ακχμάτ Γκροζνί | 4 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-10 | Νίζνι - Fakel Voronezh Youth | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
MFL 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτακ Μόσχας | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:12 | 29 |
2
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 13 | 9 | 0 | 4 | 35:15 | 27 |
3
|
Κρασνοντάρ | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:18 | 26 |
4
|
Σότσι | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:11 | 22 |
5
|
Ρουμπίν Καζάν | 13 | 6 | 2 | 5 | 11:9 | 20 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:23 | 19 |
7
|
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:27 | 16 |
8
|
Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:29 | 12 |
9
|
Στρογκίνο | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:29 | 9 |
10
|
Ουόρ | 13 | 0 | 3 | 10 | 7:26 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ζενίτ | 13 | 11 | 0 | 2 | 31:11 | 33 |
2
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 13 | 10 | 0 | 3 | 38:11 | 30 |
3
|
Ροστόφ | 13 | 10 | 0 | 3 | 28:15 | 30 |
4
|
Ντιναμό Μόσχας | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:13 | 24 |
5
|
Τσερτάνοβο | 13 | 4 | 4 | 5 | 25:25 | 16 |
6
|
Fakel Voronezh Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 9:18 | 13 |
7
|
Ουράκ Εκατερίνμπουργκ | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:23 | 13 |
8
|
Ακχμάτ Γκροζνί | 13 | 3 | 4 | 6 | 16:25 | 13 |
9
|
Νίζνι | 13 | 1 | 4 | 8 | 14:36 | 7 |
10
|
Ορένμπουργκ Νέοι | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:29 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουόρ | ||||||
|
Ρουμπίν Καζάν | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Κρασνοντάρ | ||||||
|
Σπάρτακ Μόσχας | ||||||
|
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | ||||||
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | ||||||
|
Σότσι | ||||||
|
Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | ||||||
|
Στρογκίνο |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντιναμό Μόσχας | ||||||
|
Τσερτάνοβο | ||||||
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | ||||||
|
Ακχμάτ Γκροζνί | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Ορένμπουργκ Νέοι | ||||||
|
Νίζνι | ||||||
|
Ροστόφ | ||||||
|
Ζενίτ | ||||||
|
Ουράκ Εκατερίνμπουργκ |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρουμπίν Καζάν | ||||||
|
Ουόρ | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Κρασνοντάρ | ||||||
|
Σπάρτακ Μόσχας | ||||||
|
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | ||||||
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | ||||||
|
Σότσι | ||||||
|
Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | ||||||
|
Στρογκίνο |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντιναμό Μόσχας | ||||||
|
Τσερτάνοβο | ||||||
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | ||||||
|
Ακχμάτ Γκροζνί | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Ορένμπουργκ Νέοι | ||||||
|
Νίζνι | ||||||
|
Ροστόφ | ||||||
|
Ζενίτ | ||||||
|
Ουράκ Εκατερίνμπουργκ |