GKS Podolszyn - Promyk Nowa Sucha (4-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: GKS Podolszyn
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | LKS Osuchów - GKS Podolszyn | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Progres Warszawa - GKS Podolszyn | 0 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | GKS Podolszyn - Laura Chylice | ακυρώθηκε | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | GKS Podolszyn - Perła Złotokłos | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | Ursus II Warszawa - GKS Podolszyn | 1 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | GKS Podolszyn - LKS Osuchów | 1 - 1 |
Σειρά 4
Γενικός
GKS Podolszyn + Promyk Nowa Sucha Less than 4.5 cards 10 από 10
GKS Podolszyn Χωρίς μηδέν παθητικό 6
GKS Podolszyn Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 6
GKS Podolszyn Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 6
GKS Podolszyn - Promyk Nowa Sucha
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, αγώνα GKS Podolszyn - Promyk Nowa Sucha, ώρα έναρξης 2024-05-11 14:00:32 διεθνής ώρα.
GKS Podolszyn και Promyk Nowa Sucha συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Promyk Nowa Sucha
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Promyk Nowa Sucha - Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Champion Warszawa - Promyk Nowa Sucha | 2 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Naprzód Zielonki - Promyk Nowa Sucha | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-09 | Anprel Nowa Wieś - Promyk Nowa Sucha | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | Promyk Nowa Sucha - GLKS Nadarzyn | ακυρώθηκε | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | Milan II Milanówek - Promyk Nowa Sucha | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |