Σάντο Αντρέ - Σάντος (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σάντο Αντρέ
U20 Paulista | |||
Γύρος 10 | |||
2024-06-14 | Σάντος - Σάντο Αντρέ | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-07 | Σάντο Αντρέ - Mauá U20 | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-31 | Mauaense U20 - Σάντο Αντρέ | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-24 | Jabaquara AC SP U20 - Σάντο Αντρέ | 2 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-17 | Σάντο Αντρέ - Πορτουγγέσα | 2 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-12 | Σάντο Αντρέ - Σάντος | 2 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-03 | Mauá U20 - Σάντο Αντρέ | 1 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-04-26 | Σάντο Αντρέ - Mauaense U20 | 3 - 2 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
7.5
|
5.5
|
1.25
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 9
Γενικός
Σάντο Αντρέ + Σάντος Νίκες 3
Σάντο Αντρέ + Σάντος Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
Σάντος Χωρίς Ήττες 4
Σάντος Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5
Σάντος Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 6 από 8
Σάντο Αντρέ Νίκες 3
Σάντο Αντρέ Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
Σάντο Αντρέ Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
Σάντο Αντρέ More than 4.5 cards 4 από 5
Σάντο Αντρέ Less than 10.5 corners 4 από 5
Προσωπικές συναντήσεις
Σάντο Αντρέ + Σάντος Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
Σάντο Αντρέ + Σάντος Less than 4.5 cards 4 από 5
Σάντο Αντρέ - Σάντος
Βραζιλία, U20 Paulista, αγώνα Σάντο Αντρέ - Σάντος, ώρα έναρξης 2024-05-12 18:00:00 διεθνής ώρα.
Σάντο Αντρέ και Σάντος συμμετέχει στο πρωτάθλημα U20 Paulista, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σάντος
U20 Campeonato Brasileiro | |||
Γύρος 10 | |||
2024-06-18 | Σάο Πάολο - Σάντος | - | |
U20 Paulista | |||
2024-06-14 | Σάντος - Σάντο Αντρέ | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-07 | Mauaense U20 - Σάντος | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-01 | Σάντος - Πορτουγγέσα | - | |
U20 Campeonato Brasileiro | |||
Γύρος 9 | |||
2024-05-29 | Σάντος - Ατλέτικο Μινέιρο | - | |
U20 Paulista | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-26 | Mauá U20 - Σάντος | 0 - 4 | |
U20 Campeonato Brasileiro | |||
Γύρος 8 | |||
2024-05-21 | Σάντος - Γκρέμιο | Αναβλήθηκε | |
U20 Paulista | |||
Γύρος 6 | |||
2024-05-18 | Σάντος - Jabaquara AC SP U20 | 4 - 0 | |
U20 Campeonato Brasileiro | |||
Γύρος 7 | |||
2024-05-15 | Αμέρικα - Σάντος | 2 - 0 | |
U20 Paulista | |||
Γύρος 5 | |||
2024-05-12 | Σάντο Αντρέ - Σάντος | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μιρασσόλ | 7 | 6 | 1 | 0 | 25:5 | 19 |
2
|
José Bonifácio EC U20 | 7 | 5 | 1 | 1 | 17:7 | 16 |
3
|
Ολίμπια | 7 | 4 | 0 | 3 | 9:11 | 12 |
4
|
Tanabi U20 | 7 | 3 | 1 | 4 | 9:12 | 9 |
5
|
Ρίο Πρέτο | 7 | 2 | 0 | 5 | 6:16 | 6 |
6
|
Fernandópolis U20 | 7 | 0 | 1 | 7 | 2:17 | 1 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | 7 | 6 | 1 | 0 | 28:5 | 19 |
2
|
Grêmio Prudente U20 | 7 | 5 | 1 | 1 | 12:6 | 16 |
3
|
Presidente Prudente U20 | 7 | 4 | 0 | 3 | 13:16 | 12 |
4
|
Μαρίλια | 7 | 3 | 1 | 3 | 14:12 | 10 |
5
|
Βοσέμ | 7 | 1 | 0 | 6 | 6:17 | 3 |
6
|
Τούπα | 7 | 0 | 1 | 6 | 6:23 | 1 |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μποταφόνγκο | 7 | 5 | 2 | 0 | 33:6 | 17 |
2
|
Κομέρσιαλ | 7 | 2 | 5 | 0 | 17:11 | 11 |
3
|
Σερταοζίνχο | 7 | 3 | 1 | 3 | 9:14 | 10 |
4
|
CA Bandeirante U20 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | 8 |
5
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο | 7 | 2 | 1 | 4 | 10:26 | 7 |
6
|
Φρανκάνα | 7 | 1 | 1 | 5 | 12:22 | 4 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Velo Clube U20 | 7 | 6 | 1 | 0 | 18:2 | 19 |
2
|
Φερροβιάρια | 7 | 4 | 3 | 1 | 24:4 | 14 |
3
|
XV de Novembro Jaú U20 | 7 | 4 | 3 | 1 | 23:3 | 15 |
4
|
Ρίο Κλάρο | 7 | 2 | 1 | 4 | 7:11 | 7 |
5
|
Σάο Κάρλος | 7 | 1 | 0 | 6 | 4:19 | 3 |
6
|
Τακουαρτίνγκα | 7 | 1 | 0 | 6 | 1:38 | 3 |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
União São João U20 | 7 | 4 | 3 | 1 | 11:4 | 14 |
2
|
Cosmopolitano U20 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 13 |
3
|
Internacional de Limeira U20 | 7 | 3 | 3 | 1 | 12:13 | 12 |
4
|
Νοβέμπρο | 7 | 3 | 1 | 3 | 13:9 | 10 |
5
|
Ρίο Μπράνκο | 7 | 2 | 1 | 4 | 10:12 | 7 |
6
|
Ιντεπετιέντε | 7 | 0 | 3 | 5 | 6:17 | 3 |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πόντε Πρέτα | 7 | 6 | 0 | 1 | 16:5 | 18 |
2
|
SC Aguaí U20 | 7 | 3 | 1 | 3 | 9:6 | 10 |
3
|
Ιταπιρένσε | 7 | 3 | 0 | 4 | 9:16 | 9 |
4
|
Μπρασίλις | 7 | 3 | 1 | 4 | 11:19 | 9 |
5
|
Porto Foot Ball U20 | 7 | 2 | 3 | 3 | 11:8 | 9 |
6
|
Guaçuano U20 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10:12 | 7 |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιτουάνο | 7 | 5 | 1 | 1 | 18:10 | 16 |
2
|
Σάο Μπέντο | 7 | 4 | 1 | 2 | 11:7 | 13 |
3
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | 7 | 4 | 0 | 3 | 15:9 | 12 |
4
|
Sfera FC U20 | 7 | 3 | 2 | 2 | 19:9 | 11 |
5
|
Comercial Tietê U20 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9:12 | 9 |
6
|
Καπάο Μπονίτο | 7 | 0 | 0 | 7 | 4:29 | 0 |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
União Suzano AC U20 | 7 | 6 | 1 | 0 | 14:4 | 19 |
2
|
CA Joseense U20 | 7 | 3 | 2 | 2 | 19:17 | 11 |
3
|
Pinda FC U20 | 7 | 3 | 1 | 3 | 20:8 | 10 |
4
|
Σάο Χοσέ | 7 | 2 | 3 | 2 | 14:10 | 9 |
5
|
Ταουμπάτε | 7 | 2 | 3 | 2 | 15:12 | 9 |
6
|
Γιουνιάο | 7 | 0 | 0 | 7 | 2:33 | 0 |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραγκαντίνο | 7 | 5 | 1 | 1 | 15:7 | 16 |
2
|
SKA Brasil SP U20 | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:4 | 14 |
3
|
Καπριβάριανο | 6 | 3 | 2 | 1 | 12:7 | 11 |
4
|
Γκουαρανί | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:8 | 5 |
5
|
Paulínia Futebol Universitário U20 | 7 | 1 | 2 | 4 | 9:18 | 5 |
6
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:13 | 1 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SKA Brasil SP U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
Καπριβάριανο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Μπραγκαντίνο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Γκουαρανί | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
6
|
Paulínia Futebol Universitário U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάο Πάολο | 7 | 7 | 0 | 0 | 18:1 | 21 |
2
|
Referência FC U20 | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:10 | 13 |
3
|
Οέστε | 7 | 3 | 1 | 3 | 13:9 | 10 |
4
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | 7 | 2 | 2 | 3 | 15:16 | 8 |
5
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | 7 | 2 | 1 | 4 | 6:12 | 7 |
6
|
Clube Vital U20 | 7 | 0 | 1 | 6 | 6:20 | 1 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Παλμέιρας | 7 | 6 | 1 | 0 | 25:2 | 19 |
2
|
Ibrachina U20 | 7 | 4 | 1 | 2 | 18:11 | 13 |
3
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | 7 | 3 | 2 | 2 | 11:8 | 11 |
4
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 7 | 3 | 0 | 4 | 6:16 | 9 |
5
|
Νασιονάλ | 7 | 1 | 3 | 3 | 6:8 | 6 |
6
|
Γκουαρούλχος | 7 | 0 | 1 | 6 | 5:26 | 1 |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κορίνθιανς | 7 | 5 | 1 | 1 | 11:3 | 16 |
2
|
Σάο Καετάνο | 7 | 5 | 1 | 1 | 7:3 | 16 |
3
|
Aster Itaquaquecetuba U20 | 7 | 3 | 1 | 3 | 4:5 | 10 |
4
|
Σάο Μπερνάρντο | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:6 | 8 |
5
|
Γιουβέντους | 7 | 1 | 2 | 4 | 3:8 | 5 |
6
|
Αγκούα Σάντα | 7 | 1 | 1 | 5 | 4:11 | 4 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάντος | 7 | 5 | 1 | 1 | 25:4 | 16 |
2
|
Σάντο Αντρέ | 7 | 5 | 1 | 1 | 13:10 | 16 |
3
|
Mauá U20 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12:12 | 12 |
4
|
Πορτουγγέσα | 7 | 3 | 2 | 2 | 16:10 | 11 |
5
|
Jabaquara AC SP U20 | 7 | 0 | 3 | 4 | 3:13 | 3 |
6
|
Mauaense U20 | 7 | 0 | 1 | 6 | 6:26 | 1 |
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίο Πρέτο | ||||||
|
Μιρασσόλ | ||||||
|
Fernandópolis U20 | ||||||
|
Tanabi U20 | ||||||
|
Ολίμπια | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | ||||||
|
Μαρίλια | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Presidente Prudente U20 | ||||||
|
Τούπα | ||||||
|
Βοσέμ |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κομέρσιαλ | ||||||
|
Μποταφόνγκο | ||||||
|
Σερταοζίνχο | ||||||
|
CA Bandeirante U20 | ||||||
|
Φρανκάνα | ||||||
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Ρίο Κλάρο | ||||||
|
Velo Clube U20 | ||||||
|
Φερροβιάρια | ||||||
|
Τακουαρτίνγκα | ||||||
|
Σάο Κάρλος |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Limeira U20 | ||||||
|
Cosmopolitano U20 | ||||||
|
Νοβέμπρο | ||||||
|
União São João U20 | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Ιντεπετιέντε |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πόντε Πρέτα | ||||||
|
Porto Foot Ball U20 | ||||||
|
SC Aguaí U20 | ||||||
|
Guaçuano U20 | ||||||
|
Ιταπιρένσε | ||||||
|
Μπρασίλις |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial Tietê U20 | ||||||
|
Σάο Μπέντο | ||||||
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | ||||||
|
Sfera FC U20 | ||||||
|
Καπάο Μπονίτο | ||||||
|
Ιτουάνο |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
União Suzano AC U20 | ||||||
|
CA Joseense U20 | ||||||
|
Ταουμπάτε | ||||||
|
Pinda FC U20 | ||||||
|
Σάο Χοσέ | ||||||
|
Γιουνιάο |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | ||||||
|
Referência FC U20 | ||||||
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | ||||||
|
Οέστε | ||||||
|
Σάο Πάολο | ||||||
|
Clube Vital U20 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | ||||||
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Νασιονάλ | ||||||
|
Παλμέιρας | ||||||
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | ||||||
|
Γκουαρούλχος |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάο Καετάνο | ||||||
|
Γιουβέντους | ||||||
|
Σάο Μπερνάρντο | ||||||
|
Αγκούα Σάντα | ||||||
|
Κορίνθιανς | ||||||
|
Aster Itaquaquecetuba U20 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mauá U20 | ||||||
|
Πορτουγγέσα | ||||||
|
Jabaquara AC SP U20 | ||||||
|
Σάντος | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Mauaense U20 |
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μιρασσόλ | ||||||
|
Ρίο Πρέτο | ||||||
|
Fernandópolis U20 | ||||||
|
Tanabi U20 | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 | ||||||
|
Ολίμπια |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | ||||||
|
Μαρίλια | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Presidente Prudente U20 | ||||||
|
Τούπα | ||||||
|
Βοσέμ |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μποταφόνγκο | ||||||
|
Σερταοζίνχο | ||||||
|
Κομέρσιαλ | ||||||
|
Φρανκάνα | ||||||
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο | ||||||
|
CA Bandeirante U20 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Velo Clube U20 | ||||||
|
Φερροβιάρια | ||||||
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Ρίο Κλάρο | ||||||
|
Σάο Κάρλος | ||||||
|
Τακουαρτίνγκα |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Limeira U20 | ||||||
|
Cosmopolitano U20 | ||||||
|
Νοβέμπρο | ||||||
|
União São João U20 | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Ιντεπετιέντε |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πόντε Πρέτα | ||||||
|
Porto Foot Ball U20 | ||||||
|
SC Aguaí U20 | ||||||
|
Guaçuano U20 | ||||||
|
Ιταπιρένσε | ||||||
|
Μπρασίλις |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | ||||||
|
Sfera FC U20 | ||||||
|
Comercial Tietê U20 | ||||||
|
Σάο Μπέντο | ||||||
|
Ιτουάνο | ||||||
|
Καπάο Μπονίτο |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Joseense U20 | ||||||
|
Ταουμπάτε | ||||||
|
União Suzano AC U20 | ||||||
|
Σάο Χοσέ | ||||||
|
Γιουνιάο | ||||||
|
Pinda FC U20 |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Referência FC U20 | ||||||
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | ||||||
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | ||||||
|
Οέστε | ||||||
|
Σάο Πάολο | ||||||
|
Clube Vital U20 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νασιονάλ | ||||||
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | ||||||
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Παλμέιρας | ||||||
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | ||||||
|
Γκουαρούλχος |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάο Μπερνάρντο | ||||||
|
Σάο Καετάνο | ||||||
|
Γιουβέντους | ||||||
|
Αγκούα Σάντα | ||||||
|
Κορίνθιανς | ||||||
|
Aster Itaquaquecetuba U20 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mauá U20 | ||||||
|
Πορτουγγέσα | ||||||
|
Jabaquara AC SP U20 | ||||||
|
Σάντος | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Mauaense U20 |