Champion Warszawa - Naprzód Zielonki (3-6), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Champion Warszawa
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-28 | Korona Góra Kalwaria - Champion Warszawa | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Champion Warszawa - Promyk Nowa Sucha | 2 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Champion Warszawa - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 7 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Znicz II Pruszków - Champion Warszawa | 4 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-30 | Ryś Laski - Champion Warszawa | 0 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Laura Chylice - Champion Warszawa | 3 - 3 |
Σειρά 9
Γενικός
Naprzód Zielonki Νίκες 6
Naprzód Zielonki Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
Naprzód Zielonki Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 7 από 9
Naprzód Zielonki Less than 4.5 cards 8 από 8
Champion Warszawa Νίκες 4
Champion Warszawa Χωρίς Ήττες 11
Champion Warszawa Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 6
Champion Warszawa Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 8
Champion Warszawa Less than 4.5 cards 10 από 10
Champion Warszawa - Naprzód Zielonki
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, αγώνα Champion Warszawa - Naprzód Zielonki, ώρα έναρξης 2024-05-18 08:00:24 διεθνής ώρα.
Champion Warszawa και Naprzód Zielonki συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Naprzód Zielonki
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-20 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Naprzód Zielonki | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-13 | Naprzód Zielonki - Drogowiec Jedlińsk | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | LKS Chlebnia - Naprzód Zielonki | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-30 | Naprzód Zielonki - LKS Promna | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-23 | Proch Pionki - Naprzód Zielonki | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Naprzód Zielonki - Żyrardowianka Żyrardów | 2 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Naprzód Zielonki - Radomiak II Radom | 1 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-29 | Opia Opinogóra - Naprzód Zielonki | 2 - 2 | |
2024-06-26 | Naprzód Zielonki - Opia Opinogóra | 4 - 2 | |
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Naprzód Zielonki - KS Orzeł Baniocha | 5 - 1 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Warszawa I 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Łomianki | 30 | 28 | 1 | 1 | 127:19 | 85 |
2
|
Bug Wyszków | 30 | 25 | 2 | 3 | 88:25 | 77 |
3
|
Wicher Kobyłka | 30 | 25 | 1 | 4 | 98:37 | 76 |
4
|
Grom Warszawa | 30 | 18 | 3 | 9 | 78:49 | 57 |
5
|
Delta Warszawa | 30 | 17 | 4 | 9 | 94:43 | 55 |
6
|
Legionovia II Legionowo | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:61 | 48 |
7
|
Wilga II Garwolin | 30 | 13 | 3 | 14 | 58:70 | 42 |
8
|
Orły Zielonka | 30 | 13 | 3 | 14 | 65:82 | 42 |
9
|
MKS Polonia Warszawa | 30 | 13 | 1 | 16 | 53:56 | 40 |
10
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 30 | 10 | 5 | 15 | 80:66 | 35 |
11
|
Madziar Nieporęt | 30 | 11 | 2 | 17 | 65:83 | 35 |
12
|
KS Halinów | 30 | 9 | 3 | 18 | 58:90 | 30 |
13
|
PKS Radość Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 43:76 | 28 |
14
|
Mazur Radzymin | 30 | 7 | 7 | 16 | 49:82 | 28 |
15
|
Promnik Łaskarzew | 30 | 3 | 3 | 24 | 29:117 | 12 |
16
|
KS Dąb Wieliszew | 30 | 2 | 1 | 27 | 37:129 | 7 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Znicz II Pruszków | 30 | 27 | 2 | 1 | 173:26 | 83 |
2
|
Naprzód Zielonki | 30 | 25 | 1 | 4 | 156:38 | 76 |
3
|
Champion Warszawa | 30 | 17 | 5 | 8 | 87:52 | 56 |
4
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 30 | 16 | 4 | 10 | 74:64 | 52 |
5
|
Laura Chylice | 30 | 14 | 7 | 9 | 80:62 | 49 |
6
|
Ursus II Warszawa | 30 | 13 | 6 | 11 | 79:68 | 45 |
7
|
Promyk Nowa Sucha | 30 | 12 | 6 | 12 | 54:60 | 42 |
8
|
Perła Złotokłos | 30 | 13 | 2 | 15 | 61:62 | 41 |
9
|
Anprel Nowa Wieś | 30 | 12 | 5 | 13 | 49:70 | 41 |
10
|
GKS Podolszyn | 30 | 11 | 8 | 11 | 52:67 | 41 |
11
|
Progres Warszawa | 30 | 12 | 4 | 14 | 57:75 | 40 |
12
|
KS Orzeł Baniocha | 30 | 10 | 8 | 12 | 56:85 | 38 |
13
|
LKS Osuchów | 30 | 7 | 6 | 17 | 36:86 | 27 |
14
|
Ryś Laski | 30 | 7 | 5 | 18 | 48:99 | 26 |
15
|
Milan II Milanówek | 30 | 4 | 4 | 22 | 28:86 | 16 |
16
|
GLKS Nadarzyn | 30 | 2 | 3 | 25 | 20:110 | 9 |