Talent Warszawa - Radomiak II Radom (5-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Talent Warszawa
IV LIGA "Forbet" | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-30 | MKS Piaseczno - Talent Warszawa | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-27 | Talent Warszawa - SKS Oskar Przysucha | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-23 | MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki - Talent Warszawa | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Talent Warszawa - MKS Przasnysz | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | GKS Wilga Garwolin - Talent Warszawa | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-23 | Talent Warszawa - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 4 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Tygrys Huta Mińska - Talent Warszawa | 3 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-09 | Talent Warszawa - Milan Milanówek | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | KS Teresin - Talent Warszawa | 0 - 6 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Talent Warszawa | 2 - 8 |
Σειρά 7
Γενικός
Talent Warszawa + Radomiak II Radom Less than 4.5 cards 10 από 10
Radomiak II Radom Νίκες 4
Radomiak II Radom Χωρίς Ήττες 10
Radomiak II Radom Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 8
Radomiak II Radom Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 7
Talent Warszawa Χωρίς Ήττες 4
Talent Warszawa Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 8
Talent Warszawa - Radomiak II Radom
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, αγώνα Talent Warszawa - Radomiak II Radom, ώρα έναρξης 2024-05-18 14:00:56 διεθνής ώρα.
Talent Warszawa και Radomiak II Radom συμμετέχει στο πρωτάθλημα Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Radomiak II Radom
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-06 | Radomiak II Radom - Energia Kozienice | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-30 | KS Raszyn - Radomiak II Radom | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Radomiak II Radom - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Pogoń II Siedlce - Radomiak II Radom | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Radomiak II Radom - Naprzód Zielonki | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-23 | Radomiak II Radom - Escola Varsovia | 0 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-14 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Radomiak II Radom | 0 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Radomiak II Radom - Tygrys Huta Mińska | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-30 | Milan Milanówek - Radomiak II Radom | ακυρώθηκε | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | Radomiak II Radom - KS Teresin | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |