Talent Warszawa - Radomiak II Radom (5-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Talent Warszawa
IV LIGA "Forbet" | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | MKS Piaseczno - Talent Warszawa | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-27 | Talent Warszawa - SKS Oskar Przysucha | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki - Talent Warszawa | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Talent Warszawa - MKS Przasnysz | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | GKS Wilga Garwolin - Talent Warszawa | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | Talent Warszawa - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 4 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Tygrys Huta Mińska - Talent Warszawa | 3 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | Talent Warszawa - Milan Milanówek | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-06-01 | KS Teresin - Talent Warszawa | 0 - 6 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-25 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Talent Warszawa | 2 - 8 |
Serie 7
Algemeen
Talent Warszawa + Radomiak II Radom Less than 4.5 cards 10 van 10
Radomiak II Radom Zeges 4
Radomiak II Radom Geen nederlagen 10
Radomiak II Radom Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 8
Radomiak II Radom Beide teams scoren 6 van 7
Talent Warszawa Geen nederlagen 4
Talent Warszawa Meer dan 2.5 doelpunten 7 van 8
Talent Warszawa - Radomiak II Radom
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Talent Warszawa - Radomiak II Radom, starttijd 2024-05-18 14:00:56 internationale tijd.
Talent Warszawa en Radomiak II Radom neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Radomiak II Radom
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Radomiak II Radom - Energia Kozienice | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | KS Raszyn - Radomiak II Radom | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Radomiak II Radom - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Pogoń II Siedlce - Radomiak II Radom | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Radomiak II Radom - Naprzód Zielonki | - | |
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | Radomiak II Radom - Escola Varsovia | 0 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-14 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Radomiak II Radom | 0 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Radomiak II Radom - Tygrys Huta Mińska | geannuleerd | |
Ronde 27 | |||
2024-05-30 | Milan Milanówek - Radomiak II Radom | geannuleerd | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | Radomiak II Radom - KS Teresin | 0 - 0 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |