Κασκαβέλ - Χερσίλιο , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Κασκαβέλ
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Κασκαβέλ - Κονκόρντια | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Novo Hamburgo - Κασκαβέλ | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Κασκαβέλ - Εσπορτίβο | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-09 | Εσπορτίβο - Κασκαβέλ | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-02 | Κασκαβέλ - Novo Hamburgo | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | Κονκόρντια - Κασκαβέλ | 1 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-21 | Κασκαβέλ - Χερσίλιο | 0 - 0 | |
2024-05-19 | Κασκαβέλ - Χερσίλιο | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-12 | Μπάρα - Κασκαβέλ | 3 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-05 | Κασκαβέλ - Σιανόρτε | 1 - 2 |
Σειρά 6
Γενικός
Χερσίλιο Χωρίς νίκες 5
Χερσίλιο Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
Χερσίλιο Less than 4.5 cards 5 από 6
Χερσίλιο Less than 10.5 corners 6 από 7
Κασκαβέλ Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Κασκαβέλ Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
Κασκαβέλ - Χερσίλιο
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Κασκαβέλ - Χερσίλιο, ώρα έναρξης 2024-05-19 19:00:00 διεθνής ώρα.
Κασκαβέλ και Χερσίλιο συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Χερσίλιο
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Χερσίλιο - Μπάρα | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Εσπορτίβο - Χερσίλιο | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Χερσίλιο - Novo Hamburgo | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Novo Hamburgo - Χερσίλιο | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Χερσίλιο - Εσπορτίβο | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | Μπάρα - Χερσίλιο | 2 - 2 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-21 | Κασκαβέλ - Χερσίλιο | 0 - 0 | |
2024-05-19 | Κασκαβέλ - Χερσίλιο | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-11 | Χερσίλιο - Κονκόρντια | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-04 | Χερσίλιο - Αβενίντα | Αναβλήθηκε |
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:3 | 15 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 5 | 4 | 0 | 1 | 7:4 | 12 |
3
|
Τρεμ | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
4
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | 5 |
5
|
Ρίο Μπράνκο | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
6
|
Μανάους | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:9 | 5 |
7
|
Σάο Ραιμούντο | 5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | 4 |
8
|
Χουμαϊτά | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:7 | 0 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαράνχο | 5 | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 12 |
2
|
Μότο Κλαμπ | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:9 | 8 |
3
|
Ρίβερ | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:5 | 7 |
4
|
Άλτος | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 7 |
5
|
Fluminense-PI | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | 7 |
6
|
Τοκαντινόπολις | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | 7 |
7
|
Cametá SC | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:6 | 4 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 5 | 0 | 3 | 2 | 4:9 | 3 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:3 | 15 |
2
|
Σάντα Κρουζ | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:9 | 9 |
3
|
Αμέρικα Νατάλ | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | 8 |
4
|
Ιγκουάτου | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:5 | 8 |
5
|
Σόουζα | 5 | 1 | 2 | 2 | 1:4 | 5 |
6
|
Μαρακανά | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:9 | 5 |
7
|
Πότιγκαρ | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:8 | 3 |
8
|
Atlético Cearense | 5 | 1 | 0 | 4 | 2:8 | 3 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταμπάιανα | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 11 |
2
|
Άσα | 5 | 3 | 2 | 0 | 7:4 | 11 |
3
|
Σακουπένσε | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
4
|
Ρετρό | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 7 |
5
|
Πετρολίνα | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:4 | 7 |
6
|
CSE | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | 5 |
7
|
Σεργκίπε | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | 2 |
8
|
Ζουζίρενσε | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | 2 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ανάπολις | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:4 | 10 |
2
|
Μπραζιλιένσε | 5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 10 |
3
|
Καταλάνο | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 8 |
4
|
Ιπόρα | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:8 | 8 |
5
|
Μίξτο | 5 | 1 | 4 | 0 | 6:5 | 7 |
6
|
Ουνιάο | 5 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 6 |
7
|
Capital FC TO | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:5 | 4 |
8
|
Ρελακ | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:9 | 0 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέρα | 5 | 3 | 1 | 1 | 3:4 | 10 |
2
|
Itabuna | 5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 9 |
3
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:2 | 8 |
4
|
Πορτουγκέσα | 5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 7 |
5
|
Democrata FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 7 |
6
|
Ipatinga | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:5 | 4 |
7
|
Ρεάλ Νοροέστε | 4 | 0 | 3 | 1 | 1:3 | 3 |
8
|
Ουντάξ | 5 | 0 | 1 | 4 | 1:6 | 1 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιντερνασιονάλ | 5 | 4 | 1 | 0 | 8:0 | 13 |
2
|
Μαρίνγκα | 5 | 4 | 0 | 1 | 8:4 | 12 |
3
|
Αγκουά Σάντα | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 8 |
4
|
Pouso Alegre | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:4 | 6 |
5
|
Κόστα Ρίκα | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:7 | 5 |
6
|
Σάο Ζοσέ | 5 | 0 | 4 | 1 | 1:4 | 4 |
7
|
Σάντο Αντρέ | 5 | 0 | 3 | 2 | 2:6 | 3 |
8
|
Πατροσινένσε | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | 2 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονκόρντια | 4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 10 |
2
|
Μπάρα | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:4 | 5 |
3
|
Σιανόρτε | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4
|
Χερσίλιο | 4 | 0 | 4 | 0 | 3:3 | 4 |
5
|
Κασκαβέλ | 5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | 4 |
6
|
Novo Hamburgo | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Αβενίντα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
8
|
Εσπορτίβο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |