Χερσίλιο - Αβενίντα , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Χερσίλιο
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Εσπορτίβο - Χερσίλιο | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Χερσίλιο - Novo Hamburgo | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Novo Hamburgo - Χερσίλιο | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Χερσίλιο - Εσπορτίβο | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | Μπάρα - Χερσίλιο | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-21 | Κασκαβέλ - Χερσίλιο | 0 - 0 | |
2024-05-19 | Κασκαβέλ - Χερσίλιο | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-11 | Χερσίλιο - Κονκόρντια | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-04 | Χερσίλιο - Αβενίντα | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 1 | |||
2024-04-27 | Σιανόρτε - Χερσίλιο | 0 - 0 |
Σειρά 8
Γενικός
Αβενίντα Χωρίς νίκες 5
Αβενίντα Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
Αβενίντα More than 4.5 cards 6 από 8
Αβενίντα More than 10.5 corners 6 από 7
Χερσίλιο Χωρίς νίκες 4
Χερσίλιο Ηττημένος 1ου ημιχρόνου 5 από 7
Χερσίλιο Less than 4.5 cards 5 από 5
Χερσίλιο Less than 10.5 corners 7 από 8
Χερσίλιο - Αβενίντα
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Χερσίλιο - Αβενίντα, ώρα έναρξης 2024-05-04 20:30:00 διεθνής ώρα.
Χερσίλιο και Αβενίντα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Αβενίντα
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Μπάρα - Αβενίντα | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Αβενίντα - Κονκόρντια | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-09 | Κονκόρντια - Αβενίντα | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Αβενίντα - Μπάρα | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | Εσπορτίβο - Αβενίντα | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-18 | Αβενίντα - Σιανόρτε | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-11 | Αβενίντα - Novo Hamburgo | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-04 | Χερσίλιο - Αβενίντα | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 1 | |||
2024-04-27 | Αβενίντα - Κασκαβέλ | 1 - 2 | |
Gaúcho | |||
Γύρος 11 | |||
2024-03-02 | Αβενίντα - São José | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 12 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:4 | 9 |
3
|
Τρεμ | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
4
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 5 |
5
|
Μανάους | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
6
|
Ρίο Μπράνκο | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
7
|
Σάο Ραιμούντο | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | 1 |
8
|
Χουμαϊτά | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:6 | 0 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαράνχο | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 9 |
2
|
Τοκαντινόπολις | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 7 |
3
|
Fluminense-PI | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
4
|
Μότο Κλαμπ | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:8 | 7 |
5
|
Cametá SC | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 4 |
6
|
Άλτος | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
7
|
Ρίβερ | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | 2 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 12 |
2
|
Αμέρικα Νατάλ | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | 7 |
3
|
Ιγκουάτου | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 7 |
4
|
Σάντα Κρουζ | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
5
|
Σόουζα | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:4 | 4 |
6
|
Μαρακανά | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | 4 |
7
|
Πότιγκαρ | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | 3 |
8
|
Atlético Cearense | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | 3 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταμπάιανα | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 10 |
2
|
Άσα | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:3 | 10 |
3
|
Ρετρό | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
4
|
CSE | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 5 |
5
|
Σακουπένσε | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 5 |
6
|
Πετρολίνα | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:3 | 4 |
7
|
Σεργκίπε | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | 1 |
8
|
Ζουζίρενσε | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | 1 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιπόρα | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 8 |
2
|
Ανάπολις | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
3
|
Μπραζιλιένσε | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 7 |
4
|
Ουνιάο | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 6 |
5
|
Καταλάνο | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 5 |
6
|
Capital FC TO | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 4 |
7
|
Μίξτο | 4 | 0 | 4 | 0 | 4:4 | 4 |
8
|
Ρελακ | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:7 | 0 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Itabuna | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
2
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:2 | 7 |
3
|
Democrata FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 7 |
4
|
Σέρα | 4 | 2 | 1 | 1 | 2:4 | 7 |
5
|
Πορτουγκέσα | 4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 6 |
6
|
Ipatinga | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 4 |
7
|
Ρεάλ Νοροέστε | 4 | 0 | 3 | 1 | 1:3 | 3 |
8
|
Ουντάξ | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:5 | 0 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιντερνασιονάλ | 4 | 3 | 1 | 0 | 5:0 | 10 |
2
|
Μαρίνγκα | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 9 |
3
|
Αγκουά Σάντα | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
4
|
Pouso Alegre | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:3 | 6 |
5
|
Κόστα Ρίκα | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:5 | 4 |
6
|
Σάντο Αντρέ | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | 3 |
7
|
Σάο Ζοσέ | 4 | 0 | 3 | 1 | 0:3 | 3 |
8
|
Πατροσινένσε | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | 1 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονκόρντια | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
2
|
Μπάρα | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 4 |
3
|
Σιανόρτε | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4
|
Κασκαβέλ | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | 4 |
5
|
Χερσίλιο | 3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 3 |
6
|
Novo Hamburgo | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Αβενίντα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
8
|
Εσπορτίβο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |