NK Lobor - NK Rudar Mihovljan (4-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Lobor
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Γύρος 22 | |||
2024-05-19 | NK Lobor - NK Rudar Mihovljan | 4 - 2 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-12 | NK Matija Gubec Gornja Stubica - NK Lobor | 4 - 1 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-05 | NK Lobor - NK Đalski Gubaševo | 3 - 1 | |
Γύρος 19 | |||
2024-04-28 | NK Toplice Krapinske Toplice - NK Lobor | 1 - 3 | |
Γύρος 18 | |||
2024-04-21 | NK Lobor - NK Mladost Belec | 1 - 1 |
Σειρά 10
Γενικός
NK Lobor + NK Rudar Mihovljan Less than 4.5 cards 8 από 8
NK Rudar Mihovljan Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
NK Rudar Mihovljan Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 8 από 10
NK Lobor Χωρίς μηδέν παθητικό 12
NK Lobor Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
NK Lobor Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 10 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
NK Lobor + NK Rudar Mihovljan Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
NK Lobor + NK Rudar Mihovljan Less than 4.5 cards 7 από 7
NK Rudar Mihovljan Χωρίς Ήττες 7
NK Lobor Χωρίς μηδέν παθητικό 7
NK Lobor - NK Rudar Mihovljan
Croatia Amateur, 2. ŽNL Krapinsko-zagorska, αγώνα NK Lobor - NK Rudar Mihovljan, ώρα έναρξης 2024-05-19 15:30:00 διεθνής ώρα.
NK Lobor και NK Rudar Mihovljan συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. ŽNL Krapinsko-zagorska, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Rudar Mihovljan
2. ŽNL Krapinsko-zagorska | |||
Γύρος 22 | |||
2024-05-19 | NK Lobor - NK Rudar Mihovljan | 4 - 2 | |
Γύρος 21 | |||
2024-05-12 | NK Rudar Mihovljan - NK Omladinac Dubrovčan | 7 - 1 | |
Γύρος 20 | |||
2024-05-05 | NK Desinić - NK Rudar Mihovljan | 3 - 2 | |
Γύρος 18 | |||
2024-04-21 | NK Rudar Mihovljan - NK Matija Gubec Gornja Stubica | 2 - 0 | |
Γύρος 17 | |||
2024-04-14 | NK Đalski Gubaševo - NK Rudar Mihovljan | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
2. ŽNL Krapinsko-zagorska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Matija Gubec Gornja Stubica | 20 | 16 | 1 | 3 | 59:17 | 49 |
2
|
NK Vatrogasac Brezova | 20 | 11 | 5 | 4 | 72:35 | 38 |
3
|
NK Sloga Konjščina | 20 | 11 | 4 | 5 | 50:32 | 37 |
4
|
NK Mladost Belec | 20 | 10 | 4 | 6 | 51:29 | 34 |
5
|
NK Rudar Mihovljan | 20 | 9 | 5 | 6 | 52:38 | 32 |
6
|
NK Lobor | 20 | 8 | 5 | 7 | 45:40 | 29 |
7
|
NK Đalski Gubaševo | 20 | 7 | 5 | 8 | 31:32 | 26 |
8
|
NK Desinić | 20 | 6 | 3 | 11 | 34:54 | 21 |
9
|
NK Toplice Krapinske Toplice | 20 | 5 | 4 | 11 | 22:47 | 19 |
10
|
NK Milengrad 2005 Budinščina | 20 | 4 | 2 | 14 | 32:83 | 14 |
11
|
NK Omladinac Dubrovčan | 20 | 1 | 6 | 13 | 25:66 | 9 |