Temp Dobroye - Atom Lebedyan (3-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Temp Dobroye
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 8 | |||
2024-07-20 | Atom Lebedyan - Temp Dobroye | 1 - 2 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-30 | Lev Tolstoy - Temp Dobroye | 1 - 5 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-23 | Temp Dobroye - Avangard Chaplygin | 1 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-16 | Rodnik Parshinovka - Temp Dobroye | 3 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-09 | Temp Dobroye - FC Sokol Lipetsk | Αναβλήθηκε |
Σειρά 5
Γενικός
Temp Dobroye + Atom Lebedyan Less than 4.5 cards 10 από 10
Atom Lebedyan Χωρίς Ήττες 3
Temp Dobroye Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Temp Dobroye Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5
Temp Dobroye Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Temp Dobroye - Atom Lebedyan
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, αγώνα Temp Dobroye - Atom Lebedyan, ώρα έναρξης 2024-05-19 10:00:00 διεθνής ώρα.
Temp Dobroye και Atom Lebedyan συμμετέχει στο πρωτάθλημα Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Atom Lebedyan
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 8 | |||
2024-07-20 | Atom Lebedyan - Temp Dobroye | 1 - 2 | |
Lipetsk Oblast Cup | |||
Γύρος 27 | |||
2024-07-17 | LIKK Dankov - Atom Lebedyan | 3 - 3 | |
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 4 | |||
2024-07-13 | Atom Lebedyan - Lev Tolstoy | 1 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-29 | Gazovik Zadonsk - Atom Lebedyan | 0 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-22 | Atom Lebedyan - Rodnik Parshinovka | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atom Lebedyan | 7 | 5 | 1 | 1 | 14:7 | 16 |
2
|
FC Sokol Lipetsk | 5 | 5 | 0 | 0 | 31:4 | 15 |
3
|
Rodnik Parshinovka | 7 | 5 | 0 | 2 | 20:7 | 15 |
4
|
Temp Dobroye | 7 | 4 | 2 | 1 | 18:9 | 14 |
5
|
Gazovik Zadonsk | 8 | 3 | 0 | 5 | 20:39 | 9 |
6
|
Lev Tolstoy | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:21 | 7 |
7
|
Spartak Kazinka | 8 | 1 | 2 | 5 | 12:22 | 5 |
8
|
Avangard Chaplygin | 6 | 0 | 0 | 6 | 6:24 | 0 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 8 | 8 | 0 | 0 | 51:6 | 24 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 8 | 6 | 1 | 1 | 46:15 | 19 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 8 | 6 | 0 | 2 | 36:13 | 18 |
4
|
Stanovoye | 8 | 4 | 0 | 4 | 19:19 | 12 |
5
|
Fakel Terbuny | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:25 | 10 |
6
|
Maevka | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:33 | 7 |
7
|
Yelets-M | 8 | 1 | 0 | 7 | 9:31 | 3 |
8
|
Dolgorukovo | 8 | 0 | 1 | 7 | 10:54 | 1 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |