Ουντάξ - Πορτουγκέσα (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ουντάξ
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Ουντάξ - Νόβα Ιγκουάτσου | - | |
Carioca, Serie A2 | |||
Γύρος 8 | |||
2024-06-29 | Araruama FC - Ουντάξ | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-26 | Αρτσούλ - Ουντάξ | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-24 | Ρεσέντε - Ουντάξ | Αναβλήθηκε | |
Brasileiro Série D | |||
2024-06-22 | Πορτουγκέσα - Ουντάξ | - | |
Carioca, Serie A2 | |||
Γύρος 5 | |||
2024-06-19 | Ουντάξ - Καμποφριένσε | 2 - 1 | |
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Ουντάξ - Ρεάλ Νοροέστε | 1 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Ipatinga - Ουντάξ | 0 - 3 | |
Carioca, Serie A2 | |||
Γύρος 4 | |||
2024-06-09 | Γκονσαλένσε - Ουντάξ | Αναβλήθηκε | |
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Ουντάξ - Ipatinga | 0 - 0 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
5
|
4
|
1.5
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 12
Γενικός
Ουντάξ + Πορτουγκέσα Λιγότερο από 2.5 γκολ 6 από 7
Πορτουγκέσα Λιγότερο από 2.5 γκολ 6 από 7
Πορτουγκέσα Χωρίς Ήττες 4
Πορτουγκέσα More than 4.5 cards 7 από 7
Πορτουγκέσα Less than 10.5 corners 5 από 6
Ουντάξ Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 5
Ουντάξ Ήττες 6
Ουντάξ Χωρίς νίκες 21
Ουντάξ Δεν σκοραρε κανένα γκολ 7
Ουντάξ Χωρίς μηδέν παθητικό 7
Ουντάξ Πρώτη να παραδοθεί 6 από 7
Ουντάξ More than 4.5 cards 5 από 7
Ουντάξ Less than 10.5 corners 5 από 5
Προσωπικές συναντήσεις
Ουντάξ + Πορτουγκέσα Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 5
Πορτουγκέσα Χωρίς Ήττες 5
Ουντάξ - Πορτουγκέσα
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Ουντάξ - Πορτουγκέσα, ώρα έναρξης 2024-05-25 18:30:00 διεθνής ώρα.
Ουντάξ και Πορτουγκέσα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Πορτουγκέσα
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-07-03 | Itabuna - Πορτουγκέσα | - | |
2024-06-29 | Itabuna - Πορτουγκέσα | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Πορτουγκέσα - Ουντάξ | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-19 | Democrata FC - Πορτουγκέσα | 0 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Πορτουγκέσα - Σέρα | 1 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Σέρα - Πορτουγκέσα | 1 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-04 | Πορτουγκέσα - Democrata FC | 3 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-25 | Ουντάξ - Πορτουγκέσα | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 9 | 8 | 1 | 0 | 28:5 | 25 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 8 | 6 | 0 | 2 | 15:7 | 18 |
3
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:9 | 15 |
4
|
Μανάους | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:12 | 14 |
5
|
Τρεμ | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:14 | 12 |
6
|
Ρίο Μπράνκο | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | 11 |
7
|
Σάο Ραιμούντο | 8 | 1 | 1 | 6 | 5:15 | 4 |
8
|
Χουμαϊτά | 9 | 0 | 0 | 9 | 3:22 | 0 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Άλτος | 9 | 4 | 3 | 2 | 15:10 | 15 |
2
|
Τοκαντινόπολις | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:10 | 15 |
3
|
Μαράνχο | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:8 | 14 |
4
|
Μότο Κλαμπ | 9 | 3 | 5 | 1 | 14:13 | 14 |
5
|
Ρίβερ | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:12 | 11 |
6
|
Cametá SC | 9 | 3 | 2 | 4 | 11:11 | 11 |
7
|
Fluminense-PI | 9 | 2 | 4 | 3 | 9:11 | 10 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 9 | 0 | 5 | 4 | 7:17 | 5 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 10 | 7 | 3 | 0 | 23:6 | 24 |
2
|
Atlético Cearense | 10 | 5 | 1 | 4 | 12:12 | 16 |
3
|
Ιγκουάτου | 9 | 4 | 3 | 2 | 8:6 | 15 |
4
|
Αμέρικα Νατάλ | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:7 | 13 |
5
|
Σάντα Κρουζ | 9 | 4 | 0 | 5 | 13:15 | 12 |
6
|
Σόουζα | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | 11 |
7
|
Μαρακανά | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:15 | 8 |
8
|
Πότιγκαρ | 9 | 1 | 1 | 7 | 4:15 | 4 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταμπάιανα | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 20 |
2
|
Ρετρό | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:8 | 14 |
3
|
Σακουπένσε | 9 | 4 | 2 | 3 | 8:9 | 14 |
4
|
CSE | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 12 |
5
|
Ζουζίρενσε | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 12 |
6
|
Άσα | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:10 | 12 |
7
|
Πετρολίνα | 9 | 2 | 3 | 4 | 5:9 | 9 |
8
|
Σεργκίπε | 9 | 1 | 2 | 6 | 8:13 | 5 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραζιλιένσε | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:6 | 22 |
2
|
Ανάπολις | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:6 | 17 |
3
|
Καταλάνο | 9 | 3 | 5 | 1 | 7:5 | 14 |
4
|
Μίξτο | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:8 | 13 |
5
|
Ιπόρα | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:14 | 11 |
6
|
Ουνιάο | 9 | 2 | 5 | 2 | 7:7 | 11 |
7
|
Capital FC TO | 9 | 2 | 1 | 6 | 6:16 | 7 |
8
|
Ρελακ | 9 | 0 | 2 | 7 | 3:12 | 2 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Itabuna | 9 | 5 | 4 | 0 | 13:5 | 19 |
2
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 9 | 4 | 4 | 1 | 11:4 | 16 |
3
|
Πορτουγκέσα | 9 | 3 | 6 | 0 | 10:5 | 15 |
4
|
Σέρα | 9 | 3 | 2 | 4 | 6:12 | 11 |
5
|
Ρεάλ Νοροέστε | 9 | 2 | 4 | 3 | 7:8 | 10 |
6
|
Democrata FC | 9 | 2 | 4 | 3 | 5:9 | 10 |
7
|
Ipatinga | 9 | 1 | 4 | 4 | 6:10 | 7 |
8
|
Ουντάξ | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:11 | 5 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιντερνασιονάλ | 9 | 6 | 2 | 1 | 14:3 | 20 |
2
|
Μαρίνγκα | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 20 |
3
|
Αγκουά Σάντα | 9 | 3 | 3 | 3 | 8:8 | 12 |
4
|
Κόστα Ρίκα | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | 11 |
5
|
Σάντο Αντρέ | 9 | 2 | 5 | 2 | 9:9 | 11 |
6
|
Pouso Alegre | 9 | 2 | 3 | 4 | 8:6 | 9 |
7
|
Σάο Ζοσέ | 9 | 1 | 5 | 3 | 9:10 | 8 |
8
|
Πατροσινένσε | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:21 | 5 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονκόρντια | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:7 | 14 |
2
|
Χερσίλιο | 9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | 12 |
3
|
Novo Hamburgo | 6 | 2 | 4 | 0 | 6:4 | 10 |
4
|
Σιανόρτε | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:5 | 9 |
5
|
Αβενίντα | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 8 |
6
|
Εσπορτίβο | 6 | 2 | 2 | 2 | 3:4 | 8 |
7
|
Μπάρα | 9 | 1 | 5 | 3 | 9:9 | 8 |
8
|
Κασκαβέλ | 9 | 1 | 4 | 4 | 3:8 | 7 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |