Unia Raciborz - GKS Dab Gaszowice (1-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Unia Raciborz
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Unia Raciborz - Naprzód 32 Syrynia | 0 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Unia Raciborz - LKS Start Mszana | 10 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Unia Raciborz - LKS Ruch Stanowice | 4 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | Unia Raciborz - Górnik Radlin | 0 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Unia Raciborz - GKS Dab Gaszowice | 1 - 3 |
Σειρά 4
Γενικός
Unia Raciborz + GKS Dab Gaszowice Less than 4.5 cards 10 από 10
Unia Raciborz Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
Unia Raciborz Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 7 από 9
GKS Dab Gaszowice Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 9
Unia Raciborz - GKS Dab Gaszowice
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, αγώνα Unia Raciborz - GKS Dab Gaszowice, ώρα έναρξης 2024-05-25 15:00:00 διεθνής ώρα.
Unia Raciborz και GKS Dab Gaszowice συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: GKS Dab Gaszowice
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | GKS Dab Gaszowice - Górnik Radlin | 0 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | GKS Dab Gaszowice - LKS Krzyżanowice | 1 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | GKS Dab Gaszowice - Granica Ruptawa | 2 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | LKS Naprzod Czyzowice - GKS Dab Gaszowice | 3 - 1 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Unia Raciborz - GKS Dab Gaszowice | 1 - 3 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Forteca Swierklany | 29 | 20 | 5 | 4 | 72:23 | 65 |
2
|
Czarni Gorzyce | 29 | 17 | 6 | 6 | 72:31 | 57 |
3
|
LKS Krzyżanowice | 30 | 15 | 10 | 5 | 80:49 | 55 |
4
|
KS Plomien Polomia | 30 | 13 | 13 | 4 | 61:42 | 52 |
5
|
Naprzód 32 Syrynia | 29 | 16 | 4 | 9 | 63:50 | 52 |
6
|
GKS II Jastrzębie | 30 | 14 | 5 | 11 | 98:58 | 47 |
7
|
LKS Ruch Stanowice | 30 | 13 | 7 | 10 | 71:73 | 46 |
8
|
LKS 1908 Nędza | 30 | 11 | 9 | 10 | 56:47 | 42 |
9
|
Silesia Lubomia | 28 | 9 | 13 | 6 | 37:35 | 40 |
10
|
LKS Naprzod Czyzowice | 31 | 12 | 4 | 15 | 56:60 | 40 |
11
|
Górnik Radlin | 30 | 10 | 9 | 11 | 37:46 | 39 |
12
|
Unia Raciborz | 30 | 9 | 9 | 12 | 73:60 | 36 |
13
|
Granica Ruptawa | 30 | 8 | 7 | 15 | 52:70 | 31 |
14
|
GKS Dab Gaszowice | 30 | 6 | 8 | 16 | 42:78 | 26 |
15
|
LKS Zameczek Czernica | 30 | 6 | 3 | 21 | 36:96 | 21 |
16
|
LKS Start Mszana | 30 | 2 | 2 | 26 | 23:111 | 8 |