Αβενίντα - Μπάρα (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Αβενίντα
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Σιανόρτε - Αβενίντα | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Αβενίντα - Εσπορτίβο | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Μπάρα - Αβενίντα | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Αβενίντα - Κονκόρντια | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Κονκόρντια - Αβενίντα | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Αβενίντα - Μπάρα | 1 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | Εσπορτίβο - Αβενίντα | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-18 | Αβενίντα - Σιανόρτε | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-11 | Αβενίντα - Novo Hamburgo | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 2 | |||
2024-05-04 | Χερσίλιο - Αβενίντα | Αναβλήθηκε |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
3
|
3.5
|
2
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 5
Γενικός
Αβενίντα Χωρίς νίκες 5
Αβενίντα Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
Αβενίντα More than 10.5 corners 4 από 5
Μπάρα Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 8
Μπάρα Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 8
Αβενίντα - Μπάρα
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Αβενίντα - Μπάρα, ώρα έναρξης 2024-06-01 18:30:00 διεθνής ώρα.
Αβενίντα και Μπάρα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Μπάρα
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Μπάρα - Κονκόρντια | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Χερσίλιο - Μπάρα | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Μπάρα - Αβενίντα | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Σιανόρτε - Μπάρα | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-09 | Μπάρα - Σιανόρτε | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-05 | Εσπορτίβο - Μπάρα | 1 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Αβενίντα - Μπάρα | 1 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-26 | Μπάρα - Χερσίλιο | 2 - 2 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-19 | Κονκόρντια - Μπάρα | 1 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-05-12 | Μπάρα - Κασκαβέλ | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 6 | 6 | 0 | 0 | 18:3 | 18 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 6 | 4 | 0 | 2 | 8:6 | 12 |
3
|
Τρεμ | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:9 | 10 |
4
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:8 | 8 |
5
|
Μανάους | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:10 | 8 |
5
|
Ρίο Μπράνκο | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:9 | 8 |
7
|
Σάο Ραιμούντο | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:8 | 4 |
8
|
Χουμαϊτά | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:11 | 0 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαράνχο | 6 | 4 | 0 | 2 | 10:4 | 12 |
2
|
Ρίβερ | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | 10 |
3
|
Τοκαντινόπολις | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:9 | 10 |
4
|
Μότο Κλαμπ | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:11 | 9 |
5
|
Άλτος | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:9 | 8 |
6
|
Fluminense-PI | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
7
|
Cametá SC | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:7 | 4 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 6 | 0 | 4 | 2 | 7:12 | 4 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:4 | 16 |
2
|
Σάντα Κρουζ | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 12 |
3
|
Ιγκουάτου | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | 11 |
4
|
Αμέρικα Νατάλ | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:5 | 9 |
5
|
Atlético Cearense | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | 6 |
6
|
Σόουζα | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | 5 |
7
|
Μαρακανά | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:10 | 5 |
8
|
Πότιγκαρ | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:10 | 3 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Άσα | 6 | 3 | 3 | 0 | 7:4 | 12 |
2
|
Ιταμπάιανα | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 11 |
3
|
Σακουπένσε | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:4 | 11 |
4
|
Ρετρό | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
5
|
Πετρολίνα | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 8 |
6
|
Σεργκίπε | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CSE | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | 5 |
8
|
Ζουζίρενσε | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ανάπολις | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | 13 |
2
|
Μπραζιλιένσε | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 13 |
3
|
Ιπόρα | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:9 | 11 |
4
|
Καταλάνο | 6 | 2 | 3 | 1 | 5:4 | 9 |
5
|
Μίξτο | 6 | 1 | 4 | 1 | 7:7 | 7 |
6
|
Ουνιάο | 6 | 1 | 4 | 1 | 5:5 | 7 |
7
|
Capital FC TO | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:9 | 4 |
8
|
Ρελακ | 6 | 0 | 0 | 6 | 2:10 | 0 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Itabuna | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | 12 |
3
|
Σέρα | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:7 | 10 |
3
|
Πορτουγκέσα | 6 | 2 | 4 | 0 | 7:3 | 10 |
4
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:3 | 9 |
5
|
Democrata FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:6 | 8 |
6
|
Ρεάλ Νοροέστε | 6 | 1 | 4 | 1 | 5:5 | 7 |
7
|
Ipatinga | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:6 | 5 |
8
|
Ουντάξ | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:9 | 1 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιντερνασιονάλ | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:0 | 16 |
2
|
Μαρίνγκα | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:5 | 13 |
3
|
Αγκουά Σάντα | 6 | 2 | 3 | 1 | 6:4 | 9 |
4
|
Pouso Alegre | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:4 | 7 |
5
|
Σάντο Αντρέ | 6 | 1 | 3 | 2 | 7:8 | 6 |
6
|
Κόστα Ρίκα | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:12 | 5 |
7
|
Σάο Ζοσέ | 6 | 0 | 5 | 1 | 2:5 | 5 |
8
|
Πατροσινένσε | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:13 | 2 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονκόρντια | 5 | 3 | 2 | 0 | 6:2 | 11 |
2
|
Μπάρα | 6 | 1 | 3 | 2 | 7:6 | 6 |
3
|
Σιανόρτε | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
4
|
Χερσίλιο | 5 | 0 | 5 | 0 | 4:4 | 5 |
5
|
Κασκαβέλ | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:7 | 5 |
6
|
Εσπορτίβο | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
7
|
Novo Hamburgo | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
8
|
Αβενίντα | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |