FC Motown II - Manhattan SC , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
4.8 | 5 | 4.64 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
4.05 | 4.09 | 4 |
2.65 | 2.78 | 2.55 | Μέσος όρος γκολ |
2.25 | 2.73 | 1.67 |
2.15 | 2.22 | 2.09 | Κατά μέσο όρο γκολ |
1.8 | 1.36 | 2.33 |
Σχετικοί δείκτες
40%
Κερδίζει
20%
Ισοπαλίες
40%
Απώλειες
πάνω από: 90%
Υπό: 10%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 85%
Υπό: 15%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 80%
Υπό: 20%
Σύνολο 3.5
60%
Κερδίζει
15%
Ισοπαλίες
25%
Απώλειες
πάνω από: 100%
Υπό: 0%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 85%
Υπό: 15%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 50%
Υπό: 50%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: FC Motown II
USL League Two | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-30 | FC Motown II - Manhattan SC | - | |
2024-06-25 | FC Motown II - Ironbound SC | - | |
2024-06-15 | FC Motown II - Hudson Valley Hammers | - | |
2024-06-08 | Νιου Τζέρσει Κόπα - FC Motown II | 0 - 3 | |
2024-06-05 | FC Motown II - Γουέστσέστερ Φλέιμς | 5 - 2 | |
2024-06-02 | Cedar Stars FC - FC Motown II | 0 - 1 | |
2024-05-29 | FC Motown II - Morris Elite SC | ακυρώθηκε | |
2024-05-25 | FC Motown II - Λονγκ Άιλαντ Ραθ Ράιντερς | 1 - 3 |
Σειρά 10
Γενικός
FC Motown II + Manhattan SC Less than 4.5 cards 8 από 8
Manhattan SC Less than 4.5 cards 8 από 8
Manhattan SC Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Manhattan SC Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 8
FC Motown II Less than 4.5 cards 9 από 9
FC Motown II Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 7
FC Motown II Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 7
FC Motown II Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 6 από 8
Προσωπικές συναντήσεις
FC Motown II + Manhattan SC Less than 4.5 cards 6 από 6
Manhattan SC Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 6
Manhattan SC Νικητής 1ου ημιχρόνου 4 από 5
FC Motown II Χωρίς μηδέν παθητικό 6
FC Motown II - Manhattan SC
ΗΠΑ, USL League Two, αγώνα FC Motown II - Manhattan SC, ώρα έναρξης 2024-06-30 22:00:00 διεθνής ώρα.
FC Motown II και Manhattan SC συμμετέχει στο πρωτάθλημα USL League Two, ΗΠΑ.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Manhattan SC
USL League Two | |||
Γύρος 1 | |||
2024-06-30 | FC Motown II - Manhattan SC | - | |
2024-06-22 | Hudson Valley Hammers - Manhattan SC | - | |
2024-06-12 | Λονγκ Άιλαντ Ραθ Ράιντερς - Manhattan SC | 2 - 0 | |
2024-06-09 | Manhattan SC - Cedar Stars FC | 7 - 3 | |
2024-06-05 | Morris Elite SC - Manhattan SC | 1 - 3 | |
2024-06-02 | Manhattan SC - Staten Island Asc | 3 - 0 | |
2024-05-30 | Manhattan SC - Γουέστσέστερ Φλέιμς | ακυρώθηκε |
Βαθμολογίες
Chesapeake Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Φορτ Γουέιν | ||||||
|
Cleveland Force SC | ||||||
|
Kings Hammer | ||||||
|
Μπάφαλο | ||||||
|
Ντείτον Ντατς Λάιονς | ||||||
|
Τολέντο |
Deep North Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bavarian United SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Minneapolis City SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
RKC Third Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Rochester FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
ST. Croix SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Θάντερ Μπέι Χίλ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Great Lakes Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Ann Arbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Flint City Bucks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Καλαμάζο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Lansing City Football | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
South Bend Lions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Midwest United FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Oakland County FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Union FC Macomb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Heartland Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago City SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Chicago Dutch Lions FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Ντες Μοίνες | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Peoria City | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
River Light FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
St Charles FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Sueno FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Lone Star Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AC Houston SUR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Ρόγιαλ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Κόρπους Κρίστι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Hill Country Lobos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Χιούστον | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Μπράζος Βάλευ Κάβαρλι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Metropolitan Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedar Stars FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
FC Motown II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Hudson Valley Hammers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Ironbound SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Λονγκ Άιλαντ Ραθ Ράιντερς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Manhattan SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Morris Elite SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Νιου Τζέρσει Κόπα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Staten Island Asc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Γουέστσέστερ Φλέιμς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Mid Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λεχάι Βάλλεϋ Γιουνάιτεντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Όσιαν Σίτι Νορ Ίστερς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Φιλάδελφεια Σταρ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Ρέντινγκ Γιουν. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Real Central New Jersey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
West Chester United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Mid South Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Blue Goose SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Hattiesburg FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Λιτλ Ροκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Louisiana Krewe FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Μισισίπι Μπρίλα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Mountain Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boulder County United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Colorado International Soccer Academy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Flatirons FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
New Mexico United U23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Όγκντεν Σίτι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Utah Avalanche | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Utah United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Nor Cal Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πρόζεκτ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2
|
Ακαντέμικα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
3
|
Almaden FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Davis Legacy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Marin FC Legends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Monterey Bay FC II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Σαν Φρανσίσκο Σίτυ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Σαν Φρανζίσκο Γκλενς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Northeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονέκτικατ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Blackwatch Rush | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Μπλακ Ροκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Μπόστον | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Μπόστον Σίτι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Pathfinder FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Σικόαστ Φάντομς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Vermont Green FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Γουέστερν Μας Πίονιρς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Northwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ballard FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Capital FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
OLY Town FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Λέιν Γιουνάιτεντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Midlakes United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Τακόμα Σταρς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
United Pdx | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
West Seattle Junction FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
South Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάρλοτ Ιγκλς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Charlotte Independence II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Νορθ Καρολίνα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
North Carolina Fusion U23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Γιουν. Μπάνταμς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Τομπάκο Ρόουντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Wake FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Γουέστ Βιρτζίνια | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
South Central Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Birmingham Legion FC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Asheville City SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Athens United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Dothan United SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
East Atlanta FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Southern Soccer Academy Kings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Tennessee SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Southeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βίλατζες | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Brevard Fire SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Brooke House FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Florida Elite SA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Inter Gainesville KF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Nona FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
South Florida Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Miami AC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Sarasota Paradise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
St. Petersburg FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Swan City SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Tampa Bay United SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Ουέστον | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Southwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amsg FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Arizona Arsenal SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Capo FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Coachella FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
5
|
Τουσόν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Redlands FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Σάουθερν Καλιφόρνια Σιχορσίζ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Βεντούρα Φούσιον | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Valley Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cleveland Force SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Ντείτον Ντατς Λάιονς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Μπάφαλο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Φορτ Γουέιν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Kings Hammer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Τολέντο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Chesapeake Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Charlottesville Blues | ||||||
|
Χρίστος | ||||||
|
Λάιονσμπριντζ | ||||||
|
Northern Virginia FC | ||||||
|
Patuxent Football Athletics | ||||||
|
Virginia Beach United | ||||||
|
Virginia Marauders FC |
Deep North Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Minneapolis City SC | ||||||
|
RKC Third Coast | ||||||
|
Rochester FC | ||||||
|
ST. Croix SC | ||||||
|
Θάντερ Μπέι Χίλ |
Great Lakes Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AFC Ann Arbor | ||||||
|
Flint City Bucks | ||||||
|
Καλαμάζο | ||||||
|
Lansing City Football | ||||||
|
South Bend Lions | ||||||
|
Midwest United FC | ||||||
|
Oakland County FC | ||||||
|
Union FC Macomb |
Heartland Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Chicago City SC | ||||||
|
Chicago Dutch Lions FC | ||||||
|
Ντες Μοίνες | ||||||
|
Peoria City | ||||||
|
River Light FC | ||||||
|
St Charles FC | ||||||
|
Sueno FC |
Lone Star Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AC Houston SUR | ||||||
|
Ρόγιαλ | ||||||
|
Κόρπους Κρίστι | ||||||
|
Hill Country Lobos | ||||||
|
Χιούστον | ||||||
|
Μπράζος Βάλευ Κάβαρλι |
Metropolitan Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cedar Stars FC | ||||||
|
FC Motown II | ||||||
|
Hudson Valley Hammers | ||||||
|
Ironbound SC | ||||||
|
Λονγκ Άιλαντ Ραθ Ράιντερς | ||||||
|
Manhattan SC | ||||||
|
Morris Elite SC | ||||||
|
Νιου Τζέρσει Κόπα | ||||||
|
Staten Island Asc | ||||||
|
Γουέστσέστερ Φλέιμς |
Mid Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λεχάι Βάλλεϋ Γιουνάιτεντ | ||||||
|
Όσιαν Σίτι Νορ Ίστερς | ||||||
|
Φιλάδελφεια Σταρ | ||||||
|
Ρέντινγκ Γιουν. | ||||||
|
Real Central New Jersey | ||||||
|
West Chester United |
Mid South Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Blue Goose SC | ||||||
|
Hattiesburg FC | ||||||
|
Λιτλ Ροκ | ||||||
|
Louisiana Krewe FC | ||||||
|
Μισισίπι Μπρίλα |
Mountain Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boulder County United | ||||||
|
Colorado International Soccer Academy | ||||||
|
Flatirons FC | ||||||
|
New Mexico United U23 | ||||||
|
Όγκντεν Σίτι | ||||||
|
Utah Avalanche | ||||||
|
Utah United |
Nor Cal Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πρόζεκτ | ||||||
|
Ακαντέμικα | ||||||
|
Almaden FC | ||||||
|
Davis Legacy | ||||||
|
Marin FC Legends | ||||||
|
Monterey Bay FC II | ||||||
|
Σαν Φρανσίσκο Σίτυ | ||||||
|
Σαν Φρανζίσκο Γκλενς |
Northeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κονέκτικατ | ||||||
|
Blackwatch Rush | ||||||
|
Μπλακ Ροκ | ||||||
|
Μπόστον | ||||||
|
Μπόστον Σίτι | ||||||
|
Pathfinder FC | ||||||
|
Σικόαστ Φάντομς | ||||||
|
Vermont Green FC | ||||||
|
Γουέστερν Μας Πίονιρς |
Northwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ballard FC | ||||||
|
Capital FC | ||||||
|
OLY Town FC | ||||||
|
Λέιν Γιουνάιτεντ | ||||||
|
Midlakes United | ||||||
|
Τακόμα Σταρς | ||||||
|
United Pdx | ||||||
|
West Seattle Junction FC |
South Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάρλοτ Ιγκλς | ||||||
|
Charlotte Independence II | ||||||
|
Νορθ Καρολίνα | ||||||
|
North Carolina Fusion U23 | ||||||
|
Γιουν. Μπάνταμς | ||||||
|
Τομπάκο Ρόουντ | ||||||
|
Wake FC | ||||||
|
Γουέστ Βιρτζίνια |
South Central Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Birmingham Legion FC 2 | ||||||
|
Asheville City SC | ||||||
|
Athens United | ||||||
|
Dothan United SC | ||||||
|
East Atlanta FC | ||||||
|
Southern Soccer Academy Kings | ||||||
|
Tennessee SC |
Southeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βίλατζες | ||||||
|
Brevard Fire SC | ||||||
|
Brooke House FC | ||||||
|
Florida Elite SA | ||||||
|
Inter Gainesville KF | ||||||
|
Nona FC |
South Florida Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Miami AC | ||||||
|
Sarasota Paradise | ||||||
|
St. Petersburg FC | ||||||
|
Swan City SC | ||||||
|
Tampa Bay United SC | ||||||
|
Ουέστον |
Southwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Amsg FC | ||||||
|
Arizona Arsenal SC | ||||||
|
Capo FC | ||||||
|
Coachella FC | ||||||
|
Τουσόν | ||||||
|
Redlands FC | ||||||
|
Σάουθερν Καλιφόρνια Σιχορσίζ | ||||||
|
Βεντούρα Φούσιον |
Valley Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cleveland Force SC | ||||||
|
Ντείτον Ντατς Λάιονς | ||||||
|
Μπάφαλο | ||||||
|
Φορτ Γουέιν | ||||||
|
Kings Hammer | ||||||
|
Τολέντο |
Chesapeake Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Charlottesville Blues | ||||||
|
Χρίστος | ||||||
|
Λάιονσμπριντζ | ||||||
|
Northern Virginia FC | ||||||
|
Patuxent Football Athletics | ||||||
|
Virginia Beach United | ||||||
|
Virginia Marauders FC |
Deep North Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ST. Croix SC | ||||||
|
Θάντερ Μπέι Χίλ | ||||||
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Minneapolis City SC | ||||||
|
RKC Third Coast | ||||||
|
Rochester FC |
Great Lakes Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AFC Ann Arbor | ||||||
|
Flint City Bucks | ||||||
|
Καλαμάζο | ||||||
|
Lansing City Football | ||||||
|
South Bend Lions | ||||||
|
Midwest United FC | ||||||
|
Oakland County FC | ||||||
|
Union FC Macomb |
Heartland Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Chicago City SC | ||||||
|
Chicago Dutch Lions FC | ||||||
|
Ντες Μοίνες | ||||||
|
Peoria City | ||||||
|
River Light FC | ||||||
|
St Charles FC | ||||||
|
Sueno FC |
Lone Star Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AC Houston SUR | ||||||
|
Ρόγιαλ | ||||||
|
Κόρπους Κρίστι | ||||||
|
Hill Country Lobos | ||||||
|
Χιούστον | ||||||
|
Μπράζος Βάλευ Κάβαρλι |
Metropolitan Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cedar Stars FC | ||||||
|
FC Motown II | ||||||
|
Hudson Valley Hammers | ||||||
|
Ironbound SC | ||||||
|
Λονγκ Άιλαντ Ραθ Ράιντερς | ||||||
|
Manhattan SC | ||||||
|
Morris Elite SC | ||||||
|
Νιου Τζέρσει Κόπα | ||||||
|
Staten Island Asc | ||||||
|
Γουέστσέστερ Φλέιμς |
Mid Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λεχάι Βάλλεϋ Γιουνάιτεντ | ||||||
|
Όσιαν Σίτι Νορ Ίστερς | ||||||
|
Φιλάδελφεια Σταρ | ||||||
|
Ρέντινγκ Γιουν. | ||||||
|
Real Central New Jersey | ||||||
|
West Chester United |
Mid South Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Blue Goose SC | ||||||
|
Hattiesburg FC | ||||||
|
Λιτλ Ροκ | ||||||
|
Louisiana Krewe FC | ||||||
|
Μισισίπι Μπρίλα |
Mountain Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boulder County United | ||||||
|
Colorado International Soccer Academy | ||||||
|
Flatirons FC | ||||||
|
New Mexico United U23 | ||||||
|
Όγκντεν Σίτι | ||||||
|
Utah Avalanche | ||||||
|
Utah United |
Nor Cal Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πρόζεκτ | ||||||
|
Ακαντέμικα | ||||||
|
Almaden FC | ||||||
|
Davis Legacy | ||||||
|
Marin FC Legends | ||||||
|
Monterey Bay FC II | ||||||
|
Σαν Φρανσίσκο Σίτυ | ||||||
|
Σαν Φρανζίσκο Γκλενς |
Northeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κονέκτικατ | ||||||
|
Blackwatch Rush | ||||||
|
Μπλακ Ροκ | ||||||
|
Μπόστον | ||||||
|
Μπόστον Σίτι | ||||||
|
Pathfinder FC | ||||||
|
Σικόαστ Φάντομς | ||||||
|
Vermont Green FC | ||||||
|
Γουέστερν Μας Πίονιρς |
Northwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ballard FC | ||||||
|
Capital FC | ||||||
|
OLY Town FC | ||||||
|
Λέιν Γιουνάιτεντ | ||||||
|
Midlakes United | ||||||
|
Τακόμα Σταρς | ||||||
|
United Pdx | ||||||
|
West Seattle Junction FC |
South Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάρλοτ Ιγκλς | ||||||
|
Charlotte Independence II | ||||||
|
Νορθ Καρολίνα | ||||||
|
North Carolina Fusion U23 | ||||||
|
Γιουν. Μπάνταμς | ||||||
|
Τομπάκο Ρόουντ | ||||||
|
Wake FC | ||||||
|
Γουέστ Βιρτζίνια |
South Central Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Birmingham Legion FC 2 | ||||||
|
Asheville City SC | ||||||
|
Athens United | ||||||
|
Dothan United SC | ||||||
|
East Atlanta FC | ||||||
|
Southern Soccer Academy Kings | ||||||
|
Tennessee SC |
Southeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βίλατζες | ||||||
|
Brevard Fire SC | ||||||
|
Brooke House FC | ||||||
|
Florida Elite SA | ||||||
|
Inter Gainesville KF | ||||||
|
Nona FC |
South Florida Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Miami AC | ||||||
|
Sarasota Paradise | ||||||
|
St. Petersburg FC | ||||||
|
Swan City SC | ||||||
|
Tampa Bay United SC | ||||||
|
Ουέστον |
Southwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Amsg FC | ||||||
|
Arizona Arsenal SC | ||||||
|
Capo FC | ||||||
|
Coachella FC | ||||||
|
Τουσόν | ||||||
|
Redlands FC | ||||||
|
Σάουθερν Καλιφόρνια Σιχορσίζ | ||||||
|
Βεντούρα Φούσιον |
Valley Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cleveland Force SC | ||||||
|
Ντείτον Ντατς Λάιονς | ||||||
|
Μπάφαλο | ||||||
|
Φορτ Γουέιν | ||||||
|
Kings Hammer | ||||||
|
Τολέντο |