Deportivo Rincón - Oλίμπο (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Deportivo Rincón
Torneo Federal A | |||
Γύρος 18 | |||
2024-07-14 | CA Germinal - Deportivo Rincón | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-07-07 | Deportivo Rincón - Βίλα Μίτρε | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-06-30 | Σάνταμαρινα - Deportivo Rincón | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-06-23 | Deportivo Rincón - Σιρκούλο | 1 - 0 | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-16 | Deportivo Rincón - Σανσινενά | 1 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-09 | Σιπολέτι - Deportivo Rincón | 1 - 0 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-02 | Deportivo Rincón - Oλίμπο | 1 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-05-26 | Kimberley - Deportivo Rincón | 2 - 0 |
Σειρά 5
Γενικός
Deportivo Rincón + Oλίμπο Less than 4.5 cards 10 από 10
Oλίμπο Χωρίς Ήττες 4
Oλίμπο Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
Oλίμπο Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 7
Deportivo Rincón Λιγότερο από 2.5 γκολ 8 από 10
Deportivo Rincón - Oλίμπο
Αργεντινή, Torneo Federal A, αγώνα Deportivo Rincón - Oλίμπο, ώρα έναρξης 2024-06-02 18:00:00 διεθνής ώρα.
Deportivo Rincón και Oλίμπο συμμετέχει στο πρωτάθλημα Torneo Federal A, Αργεντινή.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Oλίμπο
Torneo Federal A | |||
Γύρος 18 | |||
2024-07-14 | Kimberley - Oλίμπο | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-07-07 | Oλίμπο - Σολ Ντε Μάγιο | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-06-30 | CA Germinal - Oλίμπο | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-06-23 | Oλίμπο - Βίλα Μίτρε | 2 - 0 | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-16 | Σάνταμαρινα - Oλίμπο | 0 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-09 | Oλίμπο - Σιρκούλο | 3 - 1 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-02 | Deportivo Rincón - Oλίμπο | 1 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-05-26 | Oλίμπο - Σιπολέτι | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oλίμπο | 15 | 9 | 4 | 2 | 21:9 | 31 |
2
|
CA Germinal | 15 | 8 | 6 | 1 | 22:10 | 30 |
3
|
Βίλα Μίτρε | 15 | 8 | 3 | 4 | 19:11 | 27 |
4
|
Kimberley | 16 | 5 | 9 | 2 | 13:8 | 24 |
5
|
Σιρκούλο | 16 | 6 | 3 | 7 | 17:23 | 21 |
6
|
Σάνταμαρινα | 16 | 4 | 7 | 5 | 14:12 | 19 |
7
|
Deportivo Rincón | 15 | 5 | 3 | 7 | 11:14 | 18 |
8
|
Σολ Ντε Μάγιο | 15 | 5 | 2 | 8 | 13:26 | 17 |
9
|
Σιπολέτι | 15 | 3 | 6 | 6 | 8:12 | 15 |
10
|
Σανσινενά | 18 | 1 | 5 | 12 | 8:21 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gutiérrez SC | 15 | 8 | 4 | 3 | 16:11 | 28 |
2
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 15 | 8 | 2 | 5 | 18:9 | 26 |
3
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 15 | 6 | 5 | 4 | 16:10 | 23 |
4
|
Atenas Rio Cuarto | 15 | 6 | 3 | 6 | 19:17 | 21 |
5
|
CD Argentino Monte Maiz | 15 | 5 | 6 | 4 | 11:9 | 21 |
6
|
San Martin de Mendoza | 15 | 6 | 3 | 6 | 10:10 | 21 |
7
|
Χουβεντούδ | 15 | 5 | 5 | 5 | 12:14 | 20 |
8
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 15 | 4 | 6 | 5 | 11:15 | 18 |
9
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 15 | 3 | 5 | 7 | 15:21 | 14 |
10
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 15 | 2 | 5 | 8 | 7:19 | 11 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 14 | 8 | 3 | 3 | 13:5 | 27 |
2
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 13 | 7 | 5 | 1 | 18:7 | 26 |
3
|
Linqueno | 14 | 6 | 4 | 4 | 12:8 | 22 |
4
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 13 | 5 | 5 | 3 | 17:10 | 20 |
5
|
9 de Julio de Rafaela | 13 | 5 | 4 | 4 | 15:14 | 19 |
6
|
Σιβιλκόι | 13 | 4 | 5 | 4 | 12:11 | 17 |
7
|
Ντάγκλας Χεγκ | 13 | 3 | 5 | 5 | 12:12 | 14 |
8
|
Προνουντσιαμιέντο | 14 | 2 | 3 | 9 | 8:27 | 9 |
9
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 13 | 1 | 4 | 8 | 6:19 | 7 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Sarmiento de la Banda | 14 | 9 | 2 | 3 | 20:9 | 29 |
2
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 13 | 8 | 4 | 1 | 19:8 | 28 |
3
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 13 | 7 | 3 | 3 | 17:7 | 24 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 14 | 6 | 4 | 4 | 12:11 | 22 |
5
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 13 | 4 | 4 | 5 | 9:12 | 16 |
6
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 14 | 3 | 5 | 6 | 10:14 | 14 |
7
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 13 | 2 | 5 | 6 | 7:12 | 11 |
8
|
Μπόκα Ουνίδος | 13 | 2 | 4 | 7 | 9:15 | 10 |
9
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 13 | 2 | 3 | 8 | 7:22 | 9 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Σανσινενά | ||||||
|
Σάνταμαρινα | ||||||
|
Σιρκούλο | ||||||
|
Σολ Ντε Μάγιο | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Oλίμπο | ||||||
|
Βίλα Μίτρε | ||||||
|
Σιπολέτι |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | ||||||
|
Ουρακάν Λας Χέρας | ||||||
|
Χουβεντούδ | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | ||||||
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
Ντάγκλας Χεγκ | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | ||||||
|
Προνουντσιαμιέντο | ||||||
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | ||||||
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | ||||||
|
Σιβιλκόι | ||||||
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπόκα Ουνίδος | ||||||
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | ||||||
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | ||||||
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | ||||||
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Σανσινενά | ||||||
|
Σάνταμαρινα | ||||||
|
Σιρκούλο | ||||||
|
Σολ Ντε Μάγιο | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Oλίμπο | ||||||
|
Βίλα Μίτρε | ||||||
|
Σιπολέτι |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | ||||||
|
Ουρακάν Λας Χέρας | ||||||
|
Χουβεντούδ | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | ||||||
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
9 de Julio de Rafaela | ||||||
|
Ντάγκλας Χεγκ | ||||||
|
Linqueno | ||||||
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | ||||||
|
Προνουντσιαμιέντο | ||||||
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | ||||||
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | ||||||
|
Σιβιλκόι | ||||||
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπόκα Ουνίδος | ||||||
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | ||||||
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | ||||||
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | ||||||
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες |