Ρελακ - Ανάπολις (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ρελακ
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Ρελακ - Ουνιάο | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Ρελακ - Μίξτο | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-16 | Ανάπολις - Ρελακ | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Ρελακ - Καταλάνο | 1 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Καταλάνο - Ρελακ | 0 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-02 | Ρελακ - Ανάπολις | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-25 | Μίξτο - Ρελακ | 2 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-18 | Ουνιάο - Ρελακ | 1 - 0 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
5
|
3.5
|
1.6
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 9
Γενικός
Ανάπολις Νίκες 3
Ανάπολις Χωρίς Ήττες 4
Ανάπολις Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 6 από 7
Ανάπολις More than 4.5 cards 7 από 9
Ρελακ Ήττες 5
Ρελακ Χωρίς νίκες 9
Ρελακ Χωρίς μηδέν παθητικό 8
Ρελακ Πρώτη να παραδοθεί 6 από 6
Ρελακ More than 4.5 cards 10 από 10
Ρελακ - Ανάπολις
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Ρελακ - Ανάπολις, ώρα έναρξης 2024-06-02 18:00:00 διεθνής ώρα.
Ρελακ και Ανάπολις συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ανάπολις
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Ανάπολις - Καταλάνο | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Ιπόρα - Ανάπολις | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-16 | Ανάπολις - Ρελακ | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Ουνιάο - Ανάπολις | 1 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Ανάπολις - Ουνιάο | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-02 | Ρελακ - Ανάπολις | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-25 | Ανάπολις - Ιπόρα | 4 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-19 | Καταλάνο - Ανάπολις | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 8 | 7 | 1 | 0 | 23:5 | 22 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 7 | 5 | 0 | 2 | 13:7 | 15 |
3
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 8 | 4 | 2 | 2 | 16:9 | 14 |
4
|
Τρεμ | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:14 | 11 |
5
|
Μανάους | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:12 | 11 |
6
|
Ρίο Μπράνκο | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:12 | 11 |
7
|
Σάο Ραιμούντο | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:13 | 4 |
8
|
Χουμαϊτά | 8 | 0 | 0 | 8 | 3:17 | 0 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τοκαντινόπολις | 8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 14 |
2
|
Μαράνχο | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:7 | 13 |
3
|
Μότο Κλαμπ | 8 | 3 | 4 | 1 | 14:13 | 13 |
4
|
Άλτος | 8 | 3 | 3 | 2 | 13:10 | 12 |
5
|
Ρίβερ | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:9 | 11 |
6
|
Fluminense-PI | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:11 | 9 |
7
|
Cametá SC | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:9 | 8 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 8 | 0 | 5 | 3 | 7:15 | 5 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 8 | 7 | 1 | 0 | 21:4 | 22 |
2
|
Ιγκουάτου | 8 | 4 | 2 | 2 | 8:6 | 14 |
3
|
Αμέρικα Νατάλ | 8 | 3 | 3 | 2 | 10:6 | 12 |
4
|
Σάντα Κρουζ | 8 | 4 | 0 | 4 | 12:13 | 12 |
5
|
Atlético Cearense | 8 | 4 | 0 | 4 | 9:11 | 12 |
6
|
Σόουζα | 8 | 3 | 2 | 3 | 7:9 | 11 |
7
|
Μαρακανά | 8 | 1 | 2 | 5 | 7:14 | 5 |
8
|
Πότιγκαρ | 8 | 1 | 0 | 7 | 4:15 | 3 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταμπάιανα | 8 | 5 | 2 | 1 | 13:4 | 17 |
2
|
Σακουπένσε | 8 | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 14 |
3
|
Άσα | 8 | 3 | 3 | 2 | 7:9 | 12 |
4
|
Ρετρό | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:8 | 11 |
5
|
CSE | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:9 | 9 |
6
|
Πετρολίνα | 8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | 9 |
7
|
Ζουζίρενσε | 8 | 2 | 3 | 3 | 5:7 | 9 |
8
|
Σεργκίπε | 8 | 1 | 2 | 5 | 6:10 | 5 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραζιλιένσε | 8 | 6 | 1 | 1 | 14:6 | 19 |
2
|
Ανάπολις | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:6 | 14 |
3
|
Ουνιάο | 8 | 2 | 5 | 1 | 7:6 | 11 |
4
|
Καταλάνο | 8 | 2 | 5 | 1 | 6:5 | 11 |
5
|
Ιπόρα | 8 | 3 | 2 | 3 | 10:13 | 11 |
6
|
Μίξτο | 8 | 2 | 4 | 2 | 10:8 | 10 |
7
|
Capital FC TO | 8 | 2 | 1 | 5 | 6:12 | 7 |
8
|
Ρελακ | 8 | 0 | 2 | 6 | 3:11 | 2 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Itabuna | 8 | 4 | 4 | 0 | 11:5 | 16 |
2
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 8 | 4 | 3 | 1 | 10:3 | 15 |
3
|
Πορτουγκέσα | 8 | 3 | 5 | 0 | 10:5 | 14 |
4
|
Σέρα | 8 | 3 | 2 | 3 | 6:10 | 11 |
5
|
Democrata FC | 8 | 2 | 3 | 3 | 5:9 | 9 |
6
|
Ρεάλ Νοροέστε | 8 | 1 | 4 | 3 | 5:7 | 7 |
7
|
Ipatinga | 8 | 1 | 3 | 4 | 5:9 | 6 |
8
|
Ουντάξ | 8 | 1 | 2 | 5 | 5:9 | 5 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιντερνασιονάλ | 8 | 5 | 2 | 1 | 13:3 | 17 |
2
|
Μαρίνγκα | 8 | 5 | 2 | 1 | 12:7 | 17 |
3
|
Κόστα Ρίκα | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:13 | 11 |
4
|
Pouso Alegre | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:5 | 9 |
5
|
Αγκουά Σάντα | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:8 | 9 |
6
|
Σάο Ζοσέ | 8 | 1 | 5 | 2 | 9:7 | 8 |
7
|
Σάντο Αντρέ | 8 | 1 | 5 | 2 | 8:9 | 8 |
8
|
Πατροσινένσε | 8 | 1 | 2 | 5 | 6:20 | 5 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονκόρντια | 7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 11 |
2
|
Σιανόρτε | 5 | 2 | 3 | 0 | 5:3 | 9 |
3
|
Εσπορτίβο | 5 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | 8 |
4
|
Αβενίντα | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 7 |
5
|
Μπάρα | 8 | 1 | 4 | 3 | 8:8 | 7 |
6
|
Novo Hamburgo | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 6 |
7
|
Κασκαβέλ | 8 | 1 | 3 | 4 | 3:8 | 6 |
8
|
Χερσίλιο | 7 | 0 | 6 | 1 | 6:7 | 6 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |