Avântul Tomşani - FC Steaua Sângeru (0-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Avântul Tomşani
Liga 6 Prahova | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-15 | Tirana Homorâciu - Avântul Tomşani | 1 - 0 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-08 | Avântul Tomşani - FC Steaua Sângeru | 0 - 2 | |
Γύρος 24 | |||
2024-06-02 | Real Boys Valenii de Munte - Avântul Tomşani | 5 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-26 | Avântul Tomşani - Voinţa 2009 Gornet | 3 - 1 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-19 | Avântul Tomşani - Viitorul 2018 Ceptura | 3 - 2 |
Σειρά 8
Γενικός
Avântul Tomşani + FC Steaua Sângeru Less than 4.5 cards 10 από 10
Avântul Tomşani Νίκες 3
Avântul Tomşani Χωρίς μηδέν παθητικό 12
Avântul Tomşani Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5
Avântul Tomşani Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 10 από 10
FC Steaua Sângeru Χωρίς Ήττες 5
FC Steaua Sângeru Χωρίς μηδέν παθητικό 3
FC Steaua Sângeru Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 10
FC Steaua Sângeru Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 8 από 10
Avântul Tomşani - FC Steaua Sângeru
Romania Amateur, Liga 6 Prahova, αγώνα Avântul Tomşani - FC Steaua Sângeru, ώρα έναρξης 2024-06-08 11:00:37 διεθνής ώρα.
Avântul Tomşani και FC Steaua Sângeru συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 6 Prahova, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Steaua Sângeru
Liga 6 Prahova | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-15 | FC Steaua Sângeru - Voinţa 2009 Gornet | 3 - 0 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-08 | Avântul Tomşani - FC Steaua Sângeru | 0 - 2 | |
Γύρος 24 | |||
2024-06-01 | FC Steaua Sângeru - CS Bucov Pleasa | 4 - 4 | |
Γύρος 23 | |||
2024-05-26 | AS Ştiinţa Albeşti - FC Steaua Sângeru | 3 - 6 | |
Γύρος 22 | |||
2024-05-18 | FC Steaua Sângeru - Victoria Fântânele | 2 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga 6 Prahova - Est 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viitorul 2018 Ceptura | 26 | 19 | 3 | 4 | 93:42 | 60 |
2
|
FC Vulturul Zănoaga | 25 | 16 | 4 | 5 | 65:46 | 52 |
3
|
Real Boys Valenii de Munte | 26 | 13 | 6 | 7 | 69:49 | 45 |
4
|
CS Bucov Pleasa | 25 | 12 | 5 | 8 | 66:48 | 41 |
5
|
FC Steaua Sângeru | 25 | 12 | 5 | 8 | 65:53 | 41 |
6
|
Victoria Fântânele | 25 | 11 | 7 | 7 | 54:43 | 40 |
7
|
Avântul Tomşani | 26 | 10 | 6 | 10 | 50:51 | 36 |
8
|
Tirana Homorâciu | 26 | 9 | 7 | 10 | 51:57 | 34 |
9
|
AS Unirea Valea Dulce | 25 | 8 | 9 | 8 | 51:56 | 33 |
10
|
AS Viitorul Colceag | 25 | 9 | 5 | 11 | 66:62 | 32 |
11
|
Luceafărul Drajna | 25 | 6 | 12 | 7 | 43:44 | 30 |
12
|
AS Ştiinţa Albeşti | 24 | 8 | 2 | 14 | 43:71 | 26 |
13
|
Progresul Coslegi | 24 | 5 | 4 | 15 | 49:90 | 19 |
14
|
Voinţa 2009 Gornet | 25 | 0 | 1 | 24 | 32:85 | 1 |
Liga 6 Prahova - Vest 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Prahova Nedelea | 23 | 19 | 4 | 0 | 95:22 | 61 |
2
|
AS Genessis Filipești de Pădure | 23 | 16 | 4 | 3 | 63:26 | 52 |
3
|
CS Ariceştii Rahtivani | 23 | 14 | 6 | 3 | 84:25 | 48 |
4
|
CS Măneşti 2013 Băltiţa | 23 | 13 | 4 | 6 | 87:36 | 43 |
5
|
AS Potigrafu | 23 | 11 | 9 | 3 | 54:26 | 42 |
6
|
Viitorul Poienarii Burchii | 23 | 12 | 2 | 9 | 50:45 | 38 |
7
|
FC Arizona Zalhanaua | 23 | 10 | 3 | 10 | 37:34 | 33 |
8
|
AS Gorgota | 23 | 9 | 5 | 9 | 45:51 | 32 |
9
|
Viitorul Predeşti | 23 | 7 | 2 | 14 | 57:59 | 23 |
10
|
CS Avântul Măgureni | 23 | 6 | 3 | 14 | 43:75 | 21 |
11
|
Prahova Tinosu | 24 | 5 | 2 | 17 | 40:112 | 17 |
12
|
CS Brazi Popeşti | 23 | 4 | 2 | 17 | 37:81 | 14 |
13
|
Flacăra Filipeşti de Târg | 23 | 1 | 0 | 22 | 12:112 | 3 |
Liga 6 Prahova - Nord 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Sportul Câmpina | 25 | 16 | 4 | 5 | 47:27 | 52 |
2
|
FC Muscelul Câmpina | 26 | 15 | 5 | 6 | 82:42 | 50 |
3
|
ACS Viitorul Cosminele | 24 | 15 | 5 | 4 | 81:40 | 50 |
4
|
AS Voința Adunați | 25 | 15 | 3 | 7 | 53:31 | 48 |
5
|
ACS Progresul Aluniş | 25 | 12 | 7 | 6 | 63:41 | 43 |
6
|
CS Şotrile | 26 | 11 | 7 | 8 | 44:40 | 40 |
7
|
ACS DP Cornu II | 25 | 11 | 6 | 8 | 57:54 | 39 |
8
|
Gloria Vâlcăneşti | 26 | 11 | 5 | 10 | 73:59 | 38 |
9
|
Viitorul Proviţa de Sus | 26 | 10 | 5 | 11 | 55:45 | 35 |
10
|
Progresul Proviţa de Jos | 25 | 9 | 4 | 12 | 58:56 | 31 |
11
|
CS Caraimanul Bușteni | 25 | 7 | 4 | 14 | 56:61 | 25 |
12
|
Flacăra Mălăieşti | 26 | 6 | 5 | 15 | 45:78 | 23 |
13
|
AS Viitorul Ţipăreşti | 25 | 6 | 4 | 15 | 34:59 | 22 |
14
|
Tineretul Poienarii Burchii | 25 | 1 | 0 | 24 | 25:140 | 3 |