Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ - Dormaa Unity SC (1-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ
BARFA Cup | |||
Γύρος 5 | |||
2024-06-23 | Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ - Atebubu Esparance FC | 2 - 0 | |
BARFA Division 2 Playoff | |||
Γύρος 3 | |||
2024-06-16 | Nsuatre FC - Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ | 2 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-13 | Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ - Feyenoord Youth FC | 1 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-10 | Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ - Dormaa Unity SC | 1 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-02 | Kimtampo Diamond FC - Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ | 1 - 3 |
Σειρά 7
Γενικός
Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ + Dormaa Unity SC Less than 4.5 cards 10 από 10
Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 6
Dormaa Unity SC Νίκες 12
Dormaa Unity SC Χωρίς Ήττες 24
Dormaa Unity SC Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 5
Dormaa Unity SC Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 10 από 10
Dormaa Unity SC Νικητής 1ου ημιχρόνου 9 από 10
Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ - Dormaa Unity SC
Γκάνα, BARFA Division 2 Playoff, αγώνα Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ - Dormaa Unity SC, ώρα έναρξης 2024-06-10 07:00:58 διεθνής ώρα.
Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ και Dormaa Unity SC συμμετέχει στο πρωτάθλημα BARFA Division 2 Playoff, Γκάνα.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Dormaa Unity SC
BARFA Cup | |||
Γύρος 27 | |||
2024-06-30 | Dormaa Unity SC - Dormaa Nkyenkyenkye FC | 0 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-23 | Dormaa Unity SC - Kairos FC | 3 - 0 | |
BARFA Division 2 Playoff | |||
Γύρος 3 | |||
2024-06-16 | Dormaa Unity SC - Feyenoord Youth FC | 1 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-13 | Dormaa Unity SC - Nsuatre FC | 0 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-10 | Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ - Dormaa Unity SC | 1 - 3 |
Βαθμολογίες
BARFA Division 2 Middle League - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Youth FC | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 8 |
2
|
Bechem Youngsters FC | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:1 | 8 |
3
|
Sunyani Suncity FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
4
|
Yeji Juventus FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | 0 |
BARFA Division 2 Middle League - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
2
|
Kintampo Sharp Arrows FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
3
|
Techiman SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 3 |
4
|
Kimtampo Diamond FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |
BARFA Division 2 Middle League - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dormaa Unity SC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
2
|
Dumasua Delsanco FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
3
|
Kairos FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | 0 |
4
|
Dormaa Nkyenkyenkye FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -2 |
BARFA Division 2 Middle League - Group 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nsuatre FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | 9 |
2
|
Rainmakers FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
3
|
Nsawkawman FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | 0 |
4
|
Bectero Sasana FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 0 |
BARFA Division 2 Middle League - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sunyani Suncity FC | ||||||
|
Bechem Youngsters FC | ||||||
|
Feyenoord Youth FC | ||||||
|
Yeji Juventus FC |
BARFA Division 2 Middle League - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kintampo Sharp Arrows FC | ||||||
|
Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ | ||||||
|
Techiman SC | ||||||
|
Kimtampo Diamond FC |
BARFA Division 2 Middle League - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dormaa Nkyenkyenkye FC | ||||||
|
Dormaa Unity SC | ||||||
|
Kairos FC | ||||||
|
Dumasua Delsanco FC |
BARFA Division 2 Middle League - Group 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nsawkawman FC | ||||||
|
Rainmakers FC | ||||||
|
Bectero Sasana FC | ||||||
|
Nsuatre FC |
BARFA Division 2 Middle League - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sunyani Suncity FC | ||||||
|
Bechem Youngsters FC | ||||||
|
Feyenoord Youth FC | ||||||
|
Yeji Juventus FC |
BARFA Division 2 Middle League - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kintampo Sharp Arrows FC | ||||||
|
Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ | ||||||
|
Kimtampo Diamond FC | ||||||
|
Techiman SC |
BARFA Division 2 Middle League - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dormaa Nkyenkyenkye FC | ||||||
|
Dormaa Unity SC | ||||||
|
Kairos FC | ||||||
|
Dumasua Delsanco FC |
BARFA Division 2 Middle League - Group 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nsawkawman FC | ||||||
|
Rainmakers FC | ||||||
|
Bectero Sasana FC | ||||||
|
Nsuatre FC |
BARFA Division 2 Middle League - Final Group 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dormaa Unity SC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
2
|
Feyenoord Youth FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 |
3
|
Nsuatre FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 |
4
|
Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | 0 |
BARFA Division 2 Middle League - Final Group 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dormaa Unity SC | ||||||
|
Nsuatre FC |
BARFA Division 2 Middle League - Final Group 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dormaa Unity SC | ||||||
|
Nsuatre FC |