FC Sokol Lipetsk - Atom Lebedyan , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Sokol Lipetsk
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 8 | |||
2024-07-20 | Avangard Chaplygin - FC Sokol Lipetsk | Αναβλήθηκε | |
Lipetsk Oblast Cup | |||
Γύρος 27 | |||
2024-07-17 | Fakel Khlevnoye - FC Sokol Lipetsk | Αναβλήθηκε | |
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 3 | |||
2024-07-13 | Rodnik Parshinovka - FC Sokol Lipetsk | 1 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-07 | FC Sokol Lipetsk - Gazovik Zadonsk | 11 - 2 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-30 | FC Sokol Lipetsk - Spartak Kazinka | 6 - 0 |
Σειρά 10
Γενικός
FC Sokol Lipetsk + Atom Lebedyan Less than 4.5 cards 9 από 9
FC Sokol Lipetsk Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
Atom Lebedyan Χωρίς Ήττες 6
Atom Lebedyan Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Atom Lebedyan Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Προσωπικές συναντήσεις
FC Sokol Lipetsk + Atom Lebedyan Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
FC Sokol Lipetsk + Atom Lebedyan Less than 4.5 cards 6 από 6
FC Sokol Lipetsk Νίκες 6
FC Sokol Lipetsk Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 5
Atom Lebedyan Χωρίς μηδέν παθητικό 6
FC Sokol Lipetsk - Atom Lebedyan
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, αγώνα FC Sokol Lipetsk - Atom Lebedyan, ώρα έναρξης 2024-06-14 21:00:00 διεθνής ώρα.
FC Sokol Lipetsk και Atom Lebedyan συμμετέχει στο πρωτάθλημα Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Atom Lebedyan
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 8 | |||
2024-07-20 | Atom Lebedyan - Temp Dobroye | 1 - 2 | |
Lipetsk Oblast Cup | |||
Γύρος 27 | |||
2024-07-17 | LIKK Dankov - Atom Lebedyan | 3 - 3 | |
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 4 | |||
2024-07-13 | Atom Lebedyan - Lev Tolstoy | 1 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-29 | Gazovik Zadonsk - Atom Lebedyan | 0 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-22 | Atom Lebedyan - Rodnik Parshinovka | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atom Lebedyan | 7 | 5 | 1 | 1 | 14:7 | 16 |
2
|
FC Sokol Lipetsk | 5 | 5 | 0 | 0 | 31:4 | 15 |
3
|
Temp Dobroye | 7 | 4 | 2 | 1 | 18:9 | 14 |
4
|
Rodnik Parshinovka | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:4 | 12 |
5
|
Gazovik Zadonsk | 7 | 3 | 0 | 4 | 17:31 | 9 |
6
|
Lev Tolstoy | 7 | 2 | 0 | 5 | 11:20 | 6 |
7
|
Spartak Kazinka | 7 | 1 | 1 | 5 | 11:21 | 4 |
8
|
Avangard Chaplygin | 6 | 0 | 0 | 6 | 6:24 | 0 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 8 | 8 | 0 | 0 | 51:6 | 24 |
2
|
Voshod Ismalkovo | 8 | 6 | 0 | 2 | 36:13 | 18 |
3
|
Fakel Khlevnoye | 7 | 5 | 1 | 1 | 41:13 | 16 |
4
|
Stanovoye | 7 | 4 | 0 | 3 | 17:14 | 12 |
5
|
Fakel Terbuny | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:25 | 10 |
6
|
Maevka | 7 | 1 | 1 | 5 | 10:33 | 4 |
7
|
Yelets-M | 8 | 1 | 0 | 7 | 9:31 | 3 |
8
|
Dolgorukovo | 7 | 0 | 1 | 6 | 10:52 | 1 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |