Trudovye Rezervy-M - Sokol Moscow (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
86.3 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
55 | Egor Shchepa | G | |||
3 | Rafik Akopyan | D | |||
4 | Marat Ramazanov | D | |||
12 | Vladislav Aliev | D | |||
23 | Dmitriy Zorya | D | |||
8 | Nikita Pylnov | M | |||
15 | Sergey Selennov | M | |||
18 | Egor Shitov | M | |||
20 | Daniil Volodin | M | |||
21 | Vladimir Koshkodan | M | |||
10 | Yaroslav Sorokin | F | |||
Υποκατάστατο | |||||
7 | Konstantin Selennov | F | |||
2 | Egor Khlebnikov | D | |||
13 | Egor Simatyuk | D | |||
5 | Makar Titkov | M | |||
9 | Nikita Golovnya | M | |||
14 | David Kifanidis | M | |||
19 | Vladislav Bolshedonov | M | |||
22 | Maksim Norin | M |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
50.2 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
35 | Nikolas Volobuev | G | |||
47 | Andrey Tuarmenskiy | D | |||
5 | Kirill Karpachev | M | |||
7 | Saveliy Bakunin | M | |||
8 | Matvey Shokotko | M | |||
20 | Vladimir Khizhnyakov | M | |||
22 | Nikita Ivanov | M | |||
21 | Ivan Oglodin | M | |||
17 | Nikita Ivanov | M | |||
14 | Stepan Zavjalov | M | |||
69 | Vitaliy Kuznetsov | M | |||
Υποκατάστατο | |||||
4 | Aleksandr Sinitsyn | M | |||
99 | Avdey Balaluev | M | |||
18 | Nikita Kazin | M | |||
19 | Ilya Aleshin | G |
Εκδηλώσεις: Trudovye Rezervy-M
Moscow Championship - Division B | |||
Γύρος 17 | |||
2024-07-10 | MFA Sokol Moscow - Trudovye Rezervy-M | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-04 | Trudovye Rezervy-M - SSH 75 | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-01 | Trudovye Rezervy-M - Smena Moscow | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-27 | FC Devyatka Moscow - Trudovye Rezervy-M | 3 - 1 | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-19 | Trudovye Rezervy-M - Sokol Moscow | 1 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-17 | Trudovye Rezervy-M - AO FC Torpedo | 1 - 1 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-14 | FC Impuls-M Moscow - Trudovye Rezervy-M | 1 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-11 | Trudovye Rezervy-M - AO FC Torpedo | διακόπηκε |
Σειρά 8
Γενικός
Sokol Moscow Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 10
Sokol Moscow Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 6
Sokol Moscow Less than 4.5 cards 9 από 10
Trudovye Rezervy-M Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Trudovye Rezervy-M Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 4 από 5
Trudovye Rezervy-M Χωρίς νίκες 3
Trudovye Rezervy-M Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 7
Trudovye Rezervy-M Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 7
Trudovye Rezervy-M Less than 4.5 cards 7 από 7
Trudovye Rezervy-M - Sokol Moscow
Russia Amateur, Moscow Championship - Division B, αγώνα Trudovye Rezervy-M - Sokol Moscow, ώρα έναρξης 2024-06-19 14:00:46 διεθνής ώρα.
Trudovye Rezervy-M και Sokol Moscow συμμετέχει στο πρωτάθλημα Moscow Championship - Division B, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Sokol Moscow
Moscow Championship - Division B | |||
Γύρος 17 | |||
2024-07-10 | Sokol Moscow - FC Impuls-M Moscow | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-04 | AO FC Torpedo - Sokol Moscow | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-02 | Rosich-M Moscow - Sokol Moscow | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-06-27 | Sokol Moscow - Krasnogvardeets | 4 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2024-06-19 | Trudovye Rezervy-M - Sokol Moscow | 1 - 1 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-14 | Sokol Moscow - Cantera Football Academy | 4 - 3 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-11 | FC Troitsk - Sokol Moscow | 3 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-06 | Sokol Moscow - Zelenograd-M | 6 - 0 |
Βαθμολογίες
Moscow Championship - Division B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Troitsk | 15 | 11 | 2 | 2 | 58:20 | 35 |
2
|
Rosich-M Moscow | 13 | 11 | 1 | 1 | 72:23 | 34 |
3
|
Yunost Moskvy-Spartak-2 | 16 | 10 | 3 | 3 | 45:25 | 33 |
4
|
Smena Moscow | 14 | 10 | 2 | 2 | 48:22 | 32 |
5
|
AO FC Torpedo | 13 | 9 | 3 | 1 | 44:17 | 30 |
6
|
Sokol Moscow | 13 | 9 | 2 | 2 | 38:19 | 29 |
7
|
Megasfera Moscow | 16 | 9 | 1 | 6 | 59:29 | 28 |
8
|
MFA Sokol Moscow | 13 | 6 | 1 | 6 | 38:35 | 19 |
9
|
Trudovye Rezervy-M | 13 | 4 | 5 | 4 | 22:18 | 17 |
10
|
FC Devyatka Moscow | 13 | 5 | 2 | 6 | 29:33 | 17 |
11
|
Cantera Football Academy | 13 | 5 | 2 | 6 | 34:38 | 17 |
12
|
Krasnogvardeets | 15 | 4 | 2 | 9 | 25:49 | 14 |
13
|
SSH 75 | 14 | 4 | 2 | 8 | 25:37 | 14 |
14
|
FC Impuls-M Moscow | 14 | 2 | 3 | 9 | 19:39 | 9 |
15
|
Zelenograd-M | 15 | 2 | 2 | 11 | 22:54 | 8 |
16
|
Novator Moscow | 14 | 1 | 1 | 12 | 12:59 | 4 |
17
|
CSP Dinamo Moscow | 16 | 1 | 0 | 15 | 11:84 | 3 |