Fakel Terbuny - Stanovoye (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Fakel Terbuny
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 7 | |||
2024-07-05 | Fakel Terbuny - Maevka | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-30 | Yelets-M - Fakel Terbuny | 2 - 3 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-22 | Fakel Terbuny - Stanovoye | 0 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-15 | Dolgorukovo - Fakel Terbuny | 2 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-08 | Fakel Terbuny - Fakel Khlevnoye | 2 - 2 |
Σειρά 6
Γενικός
Fakel Terbuny + Stanovoye Less than 4.5 cards 10 από 10
Stanovoye Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 9
Stanovoye Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 8
Stanovoye Less than 4.5 cards 9 από 9
Stanovoye Νίκες 3
Fakel Terbuny Χωρίς νίκες 3
Fakel Terbuny Χωρίς μηδέν παθητικό 10
Fakel Terbuny Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
Fakel Terbuny Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 8 από 10
Fakel Terbuny Less than 4.5 cards 10 από 10
Fakel Terbuny - Stanovoye
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, αγώνα Fakel Terbuny - Stanovoye, ώρα έναρξης 2024-06-22 10:00:00 διεθνής ώρα.
Fakel Terbuny και Stanovoye συμμετέχει στο πρωτάθλημα Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Stanovoye
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 7 | |||
2024-07-05 | FC Vityaz-EGU - Stanovoye | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-30 | Stanovoye - Voshod Ismalkovo | 1 - 3 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-22 | Fakel Terbuny - Stanovoye | 0 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-16 | Stanovoye - Yelets-M | 3 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-09 | Stanovoye - Maevka | 6 - 1 |
Βαθμολογίες
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atom Lebedyan | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 13 |
2
|
FC Sokol Lipetsk | 4 | 4 | 0 | 0 | 29:3 | 12 |
3
|
Rodnik Parshinovka | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:2 | 12 |
4
|
Temp Dobroye | 6 | 3 | 2 | 1 | 16:8 | 11 |
5
|
Gazovik Zadonsk | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:29 | 6 |
6
|
Lev Tolstoy | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:19 | 6 |
7
|
Spartak Kazinka | 6 | 1 | 1 | 4 | 9:16 | 4 |
8
|
Avangard Chaplygin | 6 | 0 | 0 | 6 | 6:24 | 0 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 6 | 6 | 0 | 0 | 44:6 | 18 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 7 | 5 | 1 | 1 | 41:13 | 16 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 6 | 4 | 0 | 2 | 25:12 | 12 |
4
|
Stanovoye | 6 | 4 | 0 | 2 | 17:10 | 12 |
5
|
Fakel Terbuny | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:19 | 7 |
6
|
Maevka | 6 | 1 | 1 | 4 | 10:32 | 4 |
7
|
Yelets-M | 6 | 1 | 0 | 5 | 9:23 | 3 |
8
|
Dolgorukovo | 7 | 0 | 1 | 6 | 10:52 | 1 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |