Yelets-M - Maevka (0-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Yelets-M
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 12 | |||
2024-08-24 | Maevka - Yelets-M | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-18 | Yelets-M - Stanovoye | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-08-10 | Dolgorukovo - Yelets-M | 2 - 2 | |
2024-08-03 | Dolgorukovo - Yelets-M | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 9 | |||
2024-07-28 | Yelets-M - Fakel Khlevnoye | 0 - 3 | |
Γύρος 8 | |||
2024-07-20 | FC Vityaz-EGU - Yelets-M | 3 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-07-14 | Voshod Ismalkovo - Yelets-M | 5 - 0 |
Σειρά 9
Γενικός
Yelets-M + Maevka Less than 4.5 cards 10 από 10
Maevka Χωρίς νίκες 4
Maevka Χωρίς μηδέν παθητικό 9
Maevka Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 9
Maevka Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Maevka Ήττες 3
Yelets-M Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
Maevka Νίκες 3
Yelets-M Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Yelets-M - Maevka
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, αγώνα Yelets-M - Maevka, ώρα έναρξης 2024-06-22 13:00:00 διεθνής ώρα.
Yelets-M και Maevka συμμετέχει στο πρωτάθλημα Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Maevka
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 12 | |||
2024-08-24 | Maevka - Yelets-M | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-17 | FC Vityaz-EGU - Maevka | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-08-04 | Maevka - Stanovoye | 4 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-07-27 | Voshod Ismalkovo - Maevka | 8 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-07-21 | Maevka - Dolgorukovo | 2 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-07-14 | Fakel Terbuny - Maevka | 1 - 0 | |
2024-07-05 | Fakel Terbuny - Maevka | Αναβλήθηκε |
Βαθμολογίες
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 8 | 7 | 1 | 0 | 40:5 | 22 |
2
|
Atom Lebedyan | 9 | 7 | 1 | 1 | 28:10 | 22 |
3
|
Temp Dobroye | 10 | 6 | 2 | 2 | 25:15 | 20 |
4
|
Rodnik Parshinovka | 9 | 6 | 1 | 2 | 22:8 | 19 |
5
|
Lev Tolstoy | 10 | 3 | 1 | 6 | 19:24 | 10 |
6
|
Gazovik Zadonsk | 10 | 3 | 0 | 7 | 21:45 | 9 |
7
|
Spartak Kazinka | 10 | 1 | 2 | 7 | 15:38 | 5 |
8
|
Avangard Chaplygin | 8 | 0 | 0 | 8 | 7:32 | 0 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 9 | 9 | 0 | 0 | 57:7 | 27 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 10 | 8 | 1 | 1 | 57:17 | 25 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 9 | 7 | 0 | 2 | 44:14 | 21 |
4
|
Stanovoye | 10 | 5 | 0 | 5 | 22:24 | 15 |
5
|
Fakel Terbuny | 10 | 3 | 1 | 6 | 16:39 | 10 |
6
|
Maevka | 10 | 3 | 1 | 6 | 17:42 | 10 |
7
|
Yelets-M | 10 | 1 | 1 | 8 | 11:36 | 4 |
8
|
Dolgorukovo | 10 | 0 | 2 | 8 | 13:58 | 2 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |