Academia Anzoategui FC - Deportivo Nueva Esparta (4-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Academia Anzoategui FC
Copa Venezuela | |||
Γύρος 5 | |||
2024-06-30 | ΥΣΒ - Academia Anzoategui FC | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-27 | Academia Anzoategui FC - Deportivo Nueva Esparta | 4 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-13 | Academia Anzoategui FC - ΥΣΒ | 1 - 0 | |
Segunda División | |||
2023-09-06 | Deportivo Miranda - Academia Anzoategui FC | 2 - 2 | |
2023-08-27 | Bolivar SC - Academia Anzoategui FC | 0 - 0 | |
2023-05-17 | Deportivo Nueva Esparta - Academia Anzoategui FC | 4 - 1 |
Σειρά 8
Γενικός
Deportivo Nueva Esparta Χωρίς νίκες 7
Deportivo Nueva Esparta Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Deportivo Nueva Esparta Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 5
Deportivo Nueva Esparta Πρώτη να παραδοθεί 5 από 6
Deportivo Nueva Esparta Less than 4.5 cards 10 από 10
Academia Anzoategui FC Χωρίς Ήττες 4
Academia Anzoategui FC Less than 4.5 cards 6 από 6
Προσωπικές συναντήσεις
Deportivo Nueva Esparta Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Academia Anzoategui FC - Deportivo Nueva Esparta
Βενεζουέλα, Copa Venezuela, αγώνα Academia Anzoategui FC - Deportivo Nueva Esparta, ώρα έναρξης 2024-06-27 19:30:00 διεθνής ώρα.
Academia Anzoategui FC και Deportivo Nueva Esparta συμμετέχει στο πρωτάθλημα Copa Venezuela, Βενεζουέλα.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Deportivo Nueva Esparta
Copa Venezuela | |||
Γύρος 6 | |||
2024-07-03 | Deportivo Nueva Esparta - ΥΣΒ | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-27 | Academia Anzoategui FC - Deportivo Nueva Esparta | 4 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-19 | ΥΣΒ - Deportivo Nueva Esparta | 1 - 0 | |
Segunda División | |||
2024-05-04 | Deportivo Nueva Esparta - Atlético La Cruz | 1 - 1 | |
2024-04-06 | Deportivo Nueva Esparta - Dynamo Puerto FC | 0 - 1 | |
2024-03-17 | Atlético La Cruz - Deportivo Nueva Esparta | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nτεπορτίβο Τατσίρα | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
2
|
Ureña SC | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:13 | 6 |
3
|
Real Frontera FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 3 |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
2
|
CS Maritimo de la Guaira | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
3
|
Αράγκουα | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μονάγκας | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 6 |
2
|
Atlético La Cruz | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
3
|
Dynamo Puerto FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | 0 |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ζαμόρα | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2
|
Academia Rey | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
3
|
Πορτουγκέζα | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρουχιγιάνος | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:1 | 6 |
2
|
Rayo Zuliano | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
3
|
Heroes De Falcon | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | 3 |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Academia Anzoategui FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | 9 |
2
|
ΥΣΒ | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
3
|
Deportivo Nueva Esparta | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εστουδιάντες Ντε Μέριδα | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
2
|
Χερμάνος Κολμενάρεζ | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3
|
Atletico El Vigia | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolivar SC | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 7 |
2
|
Ανγκοστούρα | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
3
|
Fundación Aifi | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιαρακουάνος | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:1 | 6 |
2
|
Καράμπομπο | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | 3 |
3
|
Καμπέλο | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καράκας | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
2
|
Μετροπολιτάνος | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
3
|
Deportivo Miranda | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | 3 |
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ureña SC | ||||||
|
Nτεπορτίβο Τατσίρα | ||||||
|
Real Frontera FC |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα | ||||||
|
Αράγκουα | ||||||
|
CS Maritimo de la Guaira |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Μονάγκας | ||||||
|
Dynamo Puerto FC |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζαμόρα | ||||||
|
Academia Rey | ||||||
|
Πορτουγκέζα |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρουχιγιάνος | ||||||
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Rayo Zuliano |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
ΥΣΒ | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Εστουδιάντες Ντε Μέριδα | ||||||
|
Χερμάνος Κολμενάρεζ | ||||||
|
Atletico El Vigia |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ανγκοστούρα | ||||||
|
Bolivar SC | ||||||
|
Fundación Aifi |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Καμπέλο | ||||||
|
Γιαρακουάνος | ||||||
|
Καράμπομπο |
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
Μετροπολιτάνος | ||||||
|
Καράκας |
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ureña SC | ||||||
|
Nτεπορτίβο Τατσίρα | ||||||
|
Real Frontera FC |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Maritimo de la Guaira | ||||||
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα | ||||||
|
Αράγκουα |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Μονάγκας | ||||||
|
Dynamo Puerto FC |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζαμόρα | ||||||
|
Πορτουγκέζα | ||||||
|
Academia Rey |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Τρουχιγιάνος | ||||||
|
Rayo Zuliano |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta | ||||||
|
ΥΣΒ |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Χερμάνος Κολμενάρεζ | ||||||
|
Εστουδιάντες Ντε Μέριδα | ||||||
|
Atletico El Vigia |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bolivar SC | ||||||
|
Ανγκοστούρα | ||||||
|
Fundación Aifi |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Καμπέλο | ||||||
|
Γιαρακουάνος | ||||||
|
Καράμπομπο |
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
Μετροπολιτάνος | ||||||
|
Καράκας |