Τρουχιγιάνος - Μονάγκας (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Τρουχιγιάνος
Liga FUTVE 2 | |||
Γύρος 1 | |||
2024-07-31 | Atletico El Vigia - Τρουχιγιάνος | 0 - 0 | |
2024-07-14 | Atletico El Vigia - Τρουχιγιάνος | Αναβλήθηκε | |
Copa Venezuela | |||
Γύρος 5 | |||
2024-07-07 | Τρουχιγιάνος - Μονάγκας | 0 - 1 | |
2024-06-30 | Rayo Zuliano - Τρουχιγιάνος | 3 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-27 | Τρουχιγιάνος - Heroes De Falcon | 5 - 0 |
Σειρά 10
Γενικός
Μονάγκας Χωρίς Ήττες 4
Μονάγκας Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 7
Μονάγκας Less than 4.5 cards 4 από 5
Μονάγκας Less than 10.5 corners 6 από 6
Τρουχιγιάνος Λιγότερο από 2.5 γκολ 6 από 8
Τρουχιγιάνος Less than 4.5 cards 10 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
Τρουχιγιάνος + Μονάγκας Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Τρουχιγιάνος + Μονάγκας Less than 4.5 cards 10 από 10
Μονάγκας Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Τρουχιγιάνος Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Τρουχιγιάνος - Μονάγκας
Βενεζουέλα, Copa Venezuela, αγώνα Τρουχιγιάνος - Μονάγκας, ώρα έναρξης 2024-07-07 20:00:00 διεθνής ώρα.
Τρουχιγιάνος και Μονάγκας συμμετέχει στο πρωτάθλημα Copa Venezuela, Βενεζουέλα.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Μονάγκας
Primera División | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-13 | Μονάγκας - Nτεπορτίβο Τατσίρα | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-25 | Μονάγκας - Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα | 0 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-18 | Μετροπολιτάνος - Μονάγκας | 1 - 2 | |
Copa Venezuela | |||
Γύρος 28 | |||
2024-07-14 | Μονάγκας - Μετροπολιτάνος | 0 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-07-11 | Ανγκοστούρα - Μονάγκας | 1 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-07-07 | Τρουχιγιάνος - Μονάγκας | 0 - 1 |
Βαθμολογίες
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nτεπορτίβο Τατσίρα | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 9 |
2
|
Ureña SC | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:13 | 6 |
3
|
Real Frontera FC | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:10 | 3 |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 7 |
2
|
CS Maritimo de la Guaira | 4 | 1 | 3 | 0 | 8:5 | 6 |
3
|
Αράγκουα | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | 2 |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μονάγκας | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:4 | 10 |
2
|
Atlético La Cruz | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
3
|
Dynamo Puerto FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:15 | 0 |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ζαμόρα | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 7 |
2
|
Πορτουγκέζα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 6 |
3
|
Academia Rey | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rayo Zuliano | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
2
|
Τρουχιγιάνος | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:4 | 6 |
3
|
Heroes De Falcon | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | 4 |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Academia Anzoategui FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 10 |
2
|
ΥΣΒ | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 7 |
3
|
Deportivo Nueva Esparta | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:8 | 0 |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εστουδιάντες Ντε Μέριδα | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 8 |
2
|
Χερμάνος Κολμενάρεζ | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 7 |
3
|
Atletico El Vigia | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | 1 |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolivar SC | 4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | 8 |
2
|
Ανγκοστούρα | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:1 | 7 |
3
|
Fundación Aifi | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:6 | 1 |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καμπέλο | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 9 |
2
|
Γιαρακουάνος | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 6 |
3
|
Καράμπομπο | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | 3 |
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μετροπολιτάνος | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 9 |
2
|
Καράκας | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
3
|
Deportivo Miranda | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ureña SC | ||||||
|
Nτεπορτίβο Τατσίρα | ||||||
|
Real Frontera FC |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα | ||||||
|
Αράγκουα | ||||||
|
CS Maritimo de la Guaira |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Μονάγκας | ||||||
|
Dynamo Puerto FC |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζαμόρα | ||||||
|
Academia Rey | ||||||
|
Πορτουγκέζα |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρουχιγιάνος | ||||||
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Rayo Zuliano |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
ΥΣΒ | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Εστουδιάντες Ντε Μέριδα | ||||||
|
Χερμάνος Κολμενάρεζ | ||||||
|
Atletico El Vigia |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ανγκοστούρα | ||||||
|
Bolivar SC | ||||||
|
Fundación Aifi |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Καμπέλο | ||||||
|
Γιαρακουάνος | ||||||
|
Καράμπομπο |
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
Μετροπολιτάνος | ||||||
|
Καράκας |
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ureña SC | ||||||
|
Nτεπορτίβο Τατσίρα | ||||||
|
Real Frontera FC |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Maritimo de la Guaira | ||||||
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα | ||||||
|
Αράγκουα |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Μονάγκας | ||||||
|
Dynamo Puerto FC |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζαμόρα | ||||||
|
Πορτουγκέζα | ||||||
|
Academia Rey |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Τρουχιγιάνος | ||||||
|
Rayo Zuliano |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta | ||||||
|
ΥΣΒ |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Χερμάνος Κολμενάρεζ | ||||||
|
Εστουδιάντες Ντε Μέριδα | ||||||
|
Atletico El Vigia |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bolivar SC | ||||||
|
Ανγκοστούρα | ||||||
|
Fundación Aifi |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Καμπέλο | ||||||
|
Γιαρακουάνος | ||||||
|
Καράμπομπο |
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
Μετροπολιτάνος | ||||||
|
Καράκας |