Φορτ Γουέιν - Midwest United FC (0-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Φορτ Γουέιν
USL League Two | |||
Γύρος 5 | |||
2024-07-21 | Flint City Bucks - Φορτ Γουέιν | 2 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-07-19 | Φορτ Γουέιν - Midwest United FC | 0 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-13 | Φορτ Γουέιν - Kings Hammer | 2 - 0 | |
2024-07-10 | Ντείτον Ντατς Λάιονς - Φορτ Γουέιν | 0 - 1 | |
2024-07-07 | Φορτ Γουέιν - Cleveland Force SC | 1 - 2 |
Σειρά 4
Γενικός
Φορτ Γουέιν + Midwest United FC Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 4 από 5
Φορτ Γουέιν + Midwest United FC Less than 4.5 cards 10 από 10
Midwest United FC Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5
Midwest United FC Νικητής 1ου ημιχρόνου 4 από 5
Φορτ Γουέιν - Midwest United FC
ΗΠΑ, USL League Two, αγώνα Φορτ Γουέιν - Midwest United FC, ώρα έναρξης 2024-07-19 20:00:00 διεθνής ώρα.
Φορτ Γουέιν και Midwest United FC συμμετέχει στο πρωτάθλημα USL League Two, ΗΠΑ.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Midwest United FC
USL League Two | |||
Γύρος 6 | |||
2024-07-19 | Φορτ Γουέιν - Midwest United FC | 0 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-01 | South Bend Lions - Midwest United FC | 1 - 3 | |
2024-06-26 | Midwest United FC - Lansing City Football | 5 - 0 | |
2024-06-20 | Midwest United FC - Flint City Bucks | 2 - 3 | |
2024-06-15 | AFC Ann Arbor - Midwest United FC | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Chesapeake Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Φορτ Γουέιν | ||||||
|
Cleveland Force SC | ||||||
|
Kings Hammer | ||||||
|
Τολέντο | ||||||
|
Μπάφαλο | ||||||
|
Ντείτον Ντατς Λάιονς |
Deep North Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bavarian United SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Minneapolis City SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
RKC Third Coast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Rochester FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
ST. Croix SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Θάντερ Μπέι Χίλ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Great Lakes Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Ann Arbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Flint City Bucks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Καλαμάζο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Lansing City Football | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
South Bend Lions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Midwest United FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Oakland County FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Union FC Macomb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Heartland Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chicago City SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Chicago Dutch Lions FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Ντες Μοίνες | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Peoria City | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
River Light FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
St Charles FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Sueno FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Lone Star Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AC Houston SUR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Ρόγιαλ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Κόρπους Κρίστι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Hill Country Lobos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Χιούστον | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Μπράζος Βάλευ Κάβαρλι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Metropolitan Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedar Stars FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
FC Motown II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Hudson Valley Hammers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Ironbound SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Λονγκ Άιλαντ Ραθ Ράιντερς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Manhattan SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Morris Elite SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Νιου Τζέρσει Κόπα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Staten Island Asc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Γουέστσέστερ Φλέιμς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Mid Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λεχάι Βάλλεϋ Γιουνάιτεντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Όσιαν Σίτι Νορ Ίστερς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Φιλάδελφεια Σταρ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Ρέντινγκ Γιουν. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Real Central New Jersey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
West Chester United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Mid South Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Blue Goose SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Hattiesburg FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Λιτλ Ροκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Louisiana Krewe FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Μισισίπι Μπρίλα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Mountain Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boulder County United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Colorado International Soccer Academy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Flatirons FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
New Mexico United U23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Όγκντεν Σίτι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Utah Avalanche | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Utah United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Nor Cal Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πρόζεκτ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2
|
Ακαντέμικα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
3
|
Almaden FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Davis Legacy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Marin FC Legends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Monterey Bay FC II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Σαν Φρανσίσκο Σίτυ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Σαν Φρανζίσκο Γκλενς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Northeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονέκτικατ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Blackwatch Rush | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Μπλακ Ροκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Μπόστον | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Μπόστον Σίτι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Pathfinder FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Σικόαστ Φάντομς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Vermont Green FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Γουέστερν Μας Πίονιρς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Northwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ballard FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Capital FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
OLY Town FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Λέιν Γιουνάιτεντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Midlakes United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Τακόμα Σταρς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
United Pdx | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
West Seattle Junction FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
South Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάρλοτ Ιγκλς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Charlotte Independence II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Νορθ Καρολίνα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
North Carolina Fusion U23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Γιουν. Μπάνταμς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Τομπάκο Ρόουντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Wake FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Γουέστ Βιρτζίνια | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
South Central Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Birmingham Legion FC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Asheville City SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Athens United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Dothan United SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
East Atlanta FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Southern Soccer Academy Kings | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Tennessee SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Southeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βίλατζες | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Brevard Fire SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Brooke House FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Florida Elite SA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Inter Gainesville KF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Nona FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
South Florida Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Miami AC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Sarasota Paradise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
St. Petersburg FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Swan City SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Tampa Bay United SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Ουέστον | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Southwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amsg FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Arizona Arsenal SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Capo FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Coachella FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
5
|
Τουσόν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Redlands FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Σάουθερν Καλιφόρνια Σιχορσίζ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Βεντούρα Φούσιον | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Valley Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cleveland Force SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Ντείτον Ντατς Λάιονς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Μπάφαλο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Φορτ Γουέιν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Kings Hammer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Τολέντο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Chesapeake Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Charlottesville Blues | ||||||
|
Χρίστος | ||||||
|
Λάιονσμπριντζ | ||||||
|
Northern Virginia FC | ||||||
|
Patuxent Football Athletics | ||||||
|
Virginia Beach United | ||||||
|
Virginia Marauders FC |
Deep North Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Minneapolis City SC | ||||||
|
RKC Third Coast | ||||||
|
Rochester FC | ||||||
|
ST. Croix SC | ||||||
|
Θάντερ Μπέι Χίλ |
Great Lakes Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AFC Ann Arbor | ||||||
|
Flint City Bucks | ||||||
|
Καλαμάζο | ||||||
|
Lansing City Football | ||||||
|
South Bend Lions | ||||||
|
Midwest United FC | ||||||
|
Oakland County FC | ||||||
|
Union FC Macomb |
Heartland Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Chicago City SC | ||||||
|
Chicago Dutch Lions FC | ||||||
|
Ντες Μοίνες | ||||||
|
Peoria City | ||||||
|
River Light FC | ||||||
|
St Charles FC | ||||||
|
Sueno FC |
Lone Star Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AC Houston SUR | ||||||
|
Ρόγιαλ | ||||||
|
Κόρπους Κρίστι | ||||||
|
Hill Country Lobos | ||||||
|
Χιούστον | ||||||
|
Μπράζος Βάλευ Κάβαρλι |
Metropolitan Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cedar Stars FC | ||||||
|
FC Motown II | ||||||
|
Hudson Valley Hammers | ||||||
|
Ironbound SC | ||||||
|
Λονγκ Άιλαντ Ραθ Ράιντερς | ||||||
|
Manhattan SC | ||||||
|
Morris Elite SC | ||||||
|
Νιου Τζέρσει Κόπα | ||||||
|
Staten Island Asc | ||||||
|
Γουέστσέστερ Φλέιμς |
Mid Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λεχάι Βάλλεϋ Γιουνάιτεντ | ||||||
|
Όσιαν Σίτι Νορ Ίστερς | ||||||
|
Φιλάδελφεια Σταρ | ||||||
|
Ρέντινγκ Γιουν. | ||||||
|
Real Central New Jersey | ||||||
|
West Chester United |
Mid South Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Blue Goose SC | ||||||
|
Hattiesburg FC | ||||||
|
Λιτλ Ροκ | ||||||
|
Louisiana Krewe FC | ||||||
|
Μισισίπι Μπρίλα |
Mountain Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boulder County United | ||||||
|
Colorado International Soccer Academy | ||||||
|
Flatirons FC | ||||||
|
New Mexico United U23 | ||||||
|
Όγκντεν Σίτι | ||||||
|
Utah Avalanche | ||||||
|
Utah United |
Nor Cal Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πρόζεκτ | ||||||
|
Ακαντέμικα | ||||||
|
Almaden FC | ||||||
|
Davis Legacy | ||||||
|
Marin FC Legends | ||||||
|
Monterey Bay FC II | ||||||
|
Σαν Φρανσίσκο Σίτυ | ||||||
|
Σαν Φρανζίσκο Γκλενς |
Northeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κονέκτικατ | ||||||
|
Blackwatch Rush | ||||||
|
Μπλακ Ροκ | ||||||
|
Μπόστον | ||||||
|
Μπόστον Σίτι | ||||||
|
Pathfinder FC | ||||||
|
Σικόαστ Φάντομς | ||||||
|
Vermont Green FC | ||||||
|
Γουέστερν Μας Πίονιρς |
Northwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ballard FC | ||||||
|
Capital FC | ||||||
|
OLY Town FC | ||||||
|
Λέιν Γιουνάιτεντ | ||||||
|
Midlakes United | ||||||
|
Τακόμα Σταρς | ||||||
|
United Pdx | ||||||
|
West Seattle Junction FC |
South Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάρλοτ Ιγκλς | ||||||
|
Charlotte Independence II | ||||||
|
Νορθ Καρολίνα | ||||||
|
North Carolina Fusion U23 | ||||||
|
Γιουν. Μπάνταμς | ||||||
|
Τομπάκο Ρόουντ | ||||||
|
Wake FC | ||||||
|
Γουέστ Βιρτζίνια |
South Central Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Birmingham Legion FC 2 | ||||||
|
Asheville City SC | ||||||
|
Athens United | ||||||
|
Dothan United SC | ||||||
|
East Atlanta FC | ||||||
|
Southern Soccer Academy Kings | ||||||
|
Tennessee SC |
Southeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βίλατζες | ||||||
|
Brevard Fire SC | ||||||
|
Brooke House FC | ||||||
|
Florida Elite SA | ||||||
|
Inter Gainesville KF | ||||||
|
Nona FC |
South Florida Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Miami AC | ||||||
|
Sarasota Paradise | ||||||
|
St. Petersburg FC | ||||||
|
Swan City SC | ||||||
|
Tampa Bay United SC | ||||||
|
Ουέστον |
Southwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Amsg FC | ||||||
|
Arizona Arsenal SC | ||||||
|
Capo FC | ||||||
|
Coachella FC | ||||||
|
Τουσόν | ||||||
|
Redlands FC | ||||||
|
Σάουθερν Καλιφόρνια Σιχορσίζ | ||||||
|
Βεντούρα Φούσιον |
Valley Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cleveland Force SC | ||||||
|
Ντείτον Ντατς Λάιονς | ||||||
|
Μπάφαλο | ||||||
|
Φορτ Γουέιν | ||||||
|
Kings Hammer | ||||||
|
Τολέντο |
Chesapeake Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Charlottesville Blues | ||||||
|
Χρίστος | ||||||
|
Λάιονσμπριντζ | ||||||
|
Northern Virginia FC | ||||||
|
Patuxent Football Athletics | ||||||
|
Virginia Beach United | ||||||
|
Virginia Marauders FC |
Deep North Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ST. Croix SC | ||||||
|
Θάντερ Μπέι Χίλ | ||||||
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Minneapolis City SC | ||||||
|
RKC Third Coast | ||||||
|
Rochester FC |
Great Lakes Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AFC Ann Arbor | ||||||
|
Flint City Bucks | ||||||
|
Καλαμάζο | ||||||
|
Lansing City Football | ||||||
|
South Bend Lions | ||||||
|
Midwest United FC | ||||||
|
Oakland County FC | ||||||
|
Union FC Macomb |
Heartland Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Chicago City SC | ||||||
|
Chicago Dutch Lions FC | ||||||
|
Ντες Μοίνες | ||||||
|
Peoria City | ||||||
|
River Light FC | ||||||
|
St Charles FC | ||||||
|
Sueno FC |
Lone Star Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AC Houston SUR | ||||||
|
Ρόγιαλ | ||||||
|
Κόρπους Κρίστι | ||||||
|
Hill Country Lobos | ||||||
|
Χιούστον | ||||||
|
Μπράζος Βάλευ Κάβαρλι |
Metropolitan Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cedar Stars FC | ||||||
|
FC Motown II | ||||||
|
Hudson Valley Hammers | ||||||
|
Ironbound SC | ||||||
|
Λονγκ Άιλαντ Ραθ Ράιντερς | ||||||
|
Manhattan SC | ||||||
|
Morris Elite SC | ||||||
|
Νιου Τζέρσει Κόπα | ||||||
|
Staten Island Asc | ||||||
|
Γουέστσέστερ Φλέιμς |
Mid Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λεχάι Βάλλεϋ Γιουνάιτεντ | ||||||
|
Όσιαν Σίτι Νορ Ίστερς | ||||||
|
Φιλάδελφεια Σταρ | ||||||
|
Ρέντινγκ Γιουν. | ||||||
|
Real Central New Jersey | ||||||
|
West Chester United |
Mid South Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Blue Goose SC | ||||||
|
Hattiesburg FC | ||||||
|
Λιτλ Ροκ | ||||||
|
Louisiana Krewe FC | ||||||
|
Μισισίπι Μπρίλα |
Mountain Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boulder County United | ||||||
|
Colorado International Soccer Academy | ||||||
|
Flatirons FC | ||||||
|
New Mexico United U23 | ||||||
|
Όγκντεν Σίτι | ||||||
|
Utah Avalanche | ||||||
|
Utah United |
Nor Cal Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πρόζεκτ | ||||||
|
Ακαντέμικα | ||||||
|
Almaden FC | ||||||
|
Davis Legacy | ||||||
|
Marin FC Legends | ||||||
|
Monterey Bay FC II | ||||||
|
Σαν Φρανσίσκο Σίτυ | ||||||
|
Σαν Φρανζίσκο Γκλενς |
Northeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κονέκτικατ | ||||||
|
Blackwatch Rush | ||||||
|
Μπλακ Ροκ | ||||||
|
Μπόστον | ||||||
|
Μπόστον Σίτι | ||||||
|
Pathfinder FC | ||||||
|
Σικόαστ Φάντομς | ||||||
|
Vermont Green FC | ||||||
|
Γουέστερν Μας Πίονιρς |
Northwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ballard FC | ||||||
|
Capital FC | ||||||
|
OLY Town FC | ||||||
|
Λέιν Γιουνάιτεντ | ||||||
|
Midlakes United | ||||||
|
Τακόμα Σταρς | ||||||
|
United Pdx | ||||||
|
West Seattle Junction FC |
South Atlantic Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάρλοτ Ιγκλς | ||||||
|
Charlotte Independence II | ||||||
|
Νορθ Καρολίνα | ||||||
|
North Carolina Fusion U23 | ||||||
|
Γιουν. Μπάνταμς | ||||||
|
Τομπάκο Ρόουντ | ||||||
|
Wake FC | ||||||
|
Γουέστ Βιρτζίνια |
South Central Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Birmingham Legion FC 2 | ||||||
|
Asheville City SC | ||||||
|
Athens United | ||||||
|
Dothan United SC | ||||||
|
East Atlanta FC | ||||||
|
Southern Soccer Academy Kings | ||||||
|
Tennessee SC |
Southeast Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βίλατζες | ||||||
|
Brevard Fire SC | ||||||
|
Brooke House FC | ||||||
|
Florida Elite SA | ||||||
|
Inter Gainesville KF | ||||||
|
Nona FC |
South Florida Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Miami AC | ||||||
|
Sarasota Paradise | ||||||
|
St. Petersburg FC | ||||||
|
Swan City SC | ||||||
|
Tampa Bay United SC | ||||||
|
Ουέστον |
Southwest Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Amsg FC | ||||||
|
Arizona Arsenal SC | ||||||
|
Capo FC | ||||||
|
Coachella FC | ||||||
|
Τουσόν | ||||||
|
Redlands FC | ||||||
|
Σάουθερν Καλιφόρνια Σιχορσίζ | ||||||
|
Βεντούρα Φούσιον |
Valley Division: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cleveland Force SC | ||||||
|
Ντείτον Ντατς Λάιονς | ||||||
|
Μπάφαλο | ||||||
|
Φορτ Γουέιν | ||||||
|
Kings Hammer | ||||||
|
Τολέντο |