Gazovik Zadonsk - FC Sokol Lipetsk (1-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Gazovik Zadonsk
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 14 | |||
2024-09-07 | Atom Lebedyan - Gazovik Zadonsk | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-31 | Gazovik Zadonsk - Spartak Kazinka | 5 - 4 | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-24 | Lev Tolstoy - Gazovik Zadonsk | 8 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-17 | Avangard Chaplygin - Gazovik Zadonsk | 5 - 3 | |
Γύρος 10 | |||
2024-08-04 | Gazovik Zadonsk - Temp Dobroye | 0 - 3 |
Gazovik Zadonsk - FC Sokol Lipetsk
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, αγώνα Gazovik Zadonsk - FC Sokol Lipetsk, ώρα έναρξης 2024-07-28 09:00:43 διεθνής ώρα.
Gazovik Zadonsk και FC Sokol Lipetsk συμμετέχει στο πρωτάθλημα Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Sokol Lipetsk
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 14 | |||
2024-09-08 | Spartak Kazinka - FC Sokol Lipetsk | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-09-01 | FC Sokol Lipetsk - Lev Tolstoy | 6 - 1 | |
Lipetsk Oblast Cup | |||
Γύρος 29 | |||
2024-08-28 | FC Sokol Lipetsk - Atom Lebedyan | 4 - 1 | |
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 12 | |||
2024-08-25 | Atom Lebedyan - FC Sokol Lipetsk | 0 - 5 | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-18 | FC Sokol Lipetsk - Temp Dobroye | 7 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-14 | Temp Dobroye - FC Sokol Lipetsk | 0 - 6 |
Βαθμολογίες
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 11 | 10 | 1 | 0 | 58:6 | 31 |
2
|
Rodnik Parshinovka | 13 | 10 | 1 | 2 | 31:9 | 31 |
3
|
Atom Lebedyan | 13 | 8 | 1 | 4 | 33:20 | 25 |
4
|
Temp Dobroye | 13 | 7 | 2 | 4 | 27:25 | 23 |
5
|
Lev Tolstoy | 13 | 5 | 1 | 7 | 31:33 | 16 |
6
|
Gazovik Zadonsk | 14 | 4 | 0 | 10 | 32:66 | 12 |
7
|
Spartak Kazinka | 13 | 2 | 2 | 9 | 23:45 | 8 |
8
|
Avangard Chaplygin | 12 | 1 | 0 | 11 | 13:44 | 3 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 12 | 12 | 0 | 0 | 82:10 | 36 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 13 | 9 | 2 | 2 | 64:25 | 29 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 12 | 9 | 1 | 2 | 64:21 | 28 |
4
|
Stanovoye | 13 | 7 | 0 | 6 | 42:35 | 21 |
5
|
Fakel Terbuny | 12 | 4 | 1 | 7 | 18:55 | 13 |
6
|
Maevka | 13 | 4 | 1 | 8 | 25:53 | 13 |
7
|
Yelets-M | 12 | 1 | 1 | 10 | 12:42 | 4 |
8
|
Dolgorukovo | 13 | 0 | 2 | 11 | 15:81 | 2 |