Gazovik Zadonsk - Temp Dobroye (0-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Gazovik Zadonsk
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 14 | |||
2024-09-07 | Atom Lebedyan - Gazovik Zadonsk | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-31 | Gazovik Zadonsk - Spartak Kazinka | 5 - 4 | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-24 | Lev Tolstoy - Gazovik Zadonsk | 8 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-17 | Avangard Chaplygin - Gazovik Zadonsk | 5 - 3 | |
Γύρος 10 | |||
2024-08-04 | Gazovik Zadonsk - Temp Dobroye | 0 - 3 |
Σειρά 6
Γενικός
Gazovik Zadonsk + Temp Dobroye Less than 4.5 cards 9 από 9
Temp Dobroye Νίκες 4
Temp Dobroye Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
Gazovik Zadonsk Χωρίς μηδέν παθητικό 9
Gazovik Zadonsk Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 9
Gazovik Zadonsk Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
Gazovik Zadonsk - Temp Dobroye
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, αγώνα Gazovik Zadonsk - Temp Dobroye, ώρα έναρξης 2024-08-04 10:00:00 διεθνής ώρα.
Gazovik Zadonsk και Temp Dobroye συμμετέχει στο πρωτάθλημα Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Temp Dobroye
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 14 | |||
2024-09-08 | Temp Dobroye - Lev Tolstoy | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-31 | Avangard Chaplygin - Temp Dobroye | 1 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-25 | Temp Dobroye - Rodnik Parshinovka | 0 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-18 | FC Sokol Lipetsk - Temp Dobroye | 7 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-14 | Temp Dobroye - FC Sokol Lipetsk | 0 - 6 | |
Γύρος 10 | |||
2024-08-04 | Gazovik Zadonsk - Temp Dobroye | 0 - 3 |
Βαθμολογίες
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 11 | 10 | 1 | 0 | 58:6 | 31 |
2
|
Rodnik Parshinovka | 13 | 10 | 1 | 2 | 31:9 | 31 |
3
|
Atom Lebedyan | 13 | 8 | 1 | 4 | 33:20 | 25 |
4
|
Temp Dobroye | 13 | 7 | 2 | 4 | 27:25 | 23 |
5
|
Lev Tolstoy | 13 | 5 | 1 | 7 | 31:33 | 16 |
6
|
Gazovik Zadonsk | 14 | 4 | 0 | 10 | 32:66 | 12 |
7
|
Spartak Kazinka | 13 | 2 | 2 | 9 | 23:45 | 8 |
8
|
Avangard Chaplygin | 12 | 1 | 0 | 11 | 13:44 | 3 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 12 | 12 | 0 | 0 | 82:10 | 36 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 13 | 9 | 2 | 2 | 64:25 | 29 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 12 | 9 | 1 | 2 | 64:21 | 28 |
4
|
Stanovoye | 13 | 7 | 0 | 6 | 42:35 | 21 |
5
|
Fakel Terbuny | 12 | 4 | 1 | 7 | 18:55 | 13 |
6
|
Maevka | 13 | 4 | 1 | 8 | 25:53 | 13 |
7
|
Yelets-M | 12 | 1 | 1 | 10 | 12:42 | 4 |
8
|
Dolgorukovo | 13 | 0 | 2 | 11 | 15:81 | 2 |