Perła Złotokłos - MKS Polonia Warszawa (4-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Perła Złotokłos
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Perła Złotokłos - MKS Polonia Warszawa | 4 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Milan II Milanówek - Perła Złotokłos | 3 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Perła Złotokłos - Progres Warszawa | 1 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | GKS Podolszyn - Perła Złotokłos | 0 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-28 | Perła Złotokłos - Laura Chylice | 3 - 5 |
Σειρά 5
Γενικός
Perła Złotokłos + MKS Polonia Warszawa Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Perła Złotokłos + MKS Polonia Warszawa Less than 4.5 cards 10 από 10
MKS Polonia Warszawa Χωρίς μηδέν παθητικό 3
MKS Polonia Warszawa Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5
Perła Złotokłos Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
Perła Złotokłos - MKS Polonia Warszawa
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, αγώνα Perła Złotokłos - MKS Polonia Warszawa, ώρα έναρξης 2024-08-10 15:00:20 διεθνής ώρα.
Perła Złotokłos και MKS Polonia Warszawa συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: MKS Polonia Warszawa
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Perła Złotokłos - MKS Polonia Warszawa | 4 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-12 | MKS Polonia Warszawa - Delta Warszawa | 2 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Orły Zielonka - MKS Polonia Warszawa | 2 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | MKS Polonia Warszawa - Mazur Radzymin | 4 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | KS Dąb Wieliszew - MKS Polonia Warszawa | 2 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Warszawa I 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Perła Złotokłos | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
KS Halinów | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
Orły Zielonka | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
Delta Warszawa | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
Wilga II Garwolin | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
SRS Zamienie | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Progres Warszawa | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
Advit Wiązowna | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
Champion Warszawa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Wicher Kobyłka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Korona Góra Kalwaria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Okęcie Warszawa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
KS Orzeł Baniocha | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14
|
Mazur II Karczew | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
15
|
Laura Chylice | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
16
|
MKS Polonia Warszawa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
PRO Warszawa | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:0 | 6 |
2
|
Białe Orły Warszawa | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | 3 |
3
|
Orzeł Kampinos | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
Promyk Nowa Sucha | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
KS Teresin | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:10 | 3 |
6
|
GKS Podolszyn | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
LKS Osuchów | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
Legionovia II Legionowo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Grom Warszawa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Olimpia Warszawa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Unia Warszawa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Ursus II Warszawa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
14
|
Anprel Nowa Wieś | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
15
|
Madziar Nieporęt | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
16
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:7 | 0 |