Perła Złotokłos - MKS Polonia Warszawa (4-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Perła Złotokłos
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | Perła Złotokłos - MKS Polonia Warszawa | 4 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-06-22 | Milan II Milanówek - Perła Złotokłos | 3 - 2 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-15 | Perła Złotokłos - Progres Warszawa | 1 - 2 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-06-08 | GKS Podolszyn - Perła Złotokłos | 0 - 2 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-28 | Perła Złotokłos - Laura Chylice | 3 - 5 |
dizi 5
Genel
Perła Złotokłos + MKS Polonia Warszawa Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Perła Złotokłos + MKS Polonia Warszawa Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
MKS Polonia Warszawa Gol yenilen maçlar 3
MKS Polonia Warszawa 2.5 gol üstü 5 itibaren 5
Perła Złotokłos 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
Perła Złotokłos - MKS Polonia Warszawa
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Warszawa, maç Perła Złotokłos - MKS Polonia Warszawa, başlangıç zamanı 2024-08-10 15:00:20 uluslararası saat.
Perła Złotokłos Ve MKS Polonia Warszawa şampiyonaya katılır Liga Okręgowa - Warszawa, Poland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: MKS Polonia Warszawa
Liga Okręgowa - Warszawa | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | Perła Złotokłos - MKS Polonia Warszawa | 4 - 0 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-12 | MKS Polonia Warszawa - Delta Warszawa | 2 - 1 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-06-08 | Orły Zielonka - MKS Polonia Warszawa | 2 - 1 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-06-02 | MKS Polonia Warszawa - Mazur Radzymin | 4 - 0 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-25 | KS Dąb Wieliszew - MKS Polonia Warszawa | 2 - 2 |
Puan durumu
Liga Okręgowa - Warszawa I 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Perła Złotokłos | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
KS Halinów | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
Orły Zielonka | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
Delta Warszawa | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
Wilga II Garwolin | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
SRS Zamienie | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Progres Warszawa | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
Advit Wiązowna | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
Champion Warszawa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Wicher Kobyłka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Korona Góra Kalwaria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Okęcie Warszawa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
KS Orzeł Baniocha | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14
|
Mazur II Karczew | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
15
|
Laura Chylice | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
16
|
MKS Polonia Warszawa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Liga Okręgowa - Warszawa II 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
PRO Warszawa | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:0 | 6 |
2
|
Białe Orły Warszawa | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | 3 |
3
|
Orzeł Kampinos | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
Promyk Nowa Sucha | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
KS Teresin | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:10 | 3 |
6
|
GKS Podolszyn | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
LKS Osuchów | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
Legionovia II Legionowo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Grom Warszawa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Olimpia Warszawa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Unia Warszawa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Ursus II Warszawa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
14
|
Anprel Nowa Wieś | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
15
|
Madziar Nieporęt | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
16
|
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:7 | 0 |
Liga Okręgowa - Warszawa I 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Delta Warszawa | ||||||
|
Champion Warszawa | ||||||
|
MKS Polonia Warszawa | ||||||
|
Laura Chylice | ||||||
|
Orły Zielonka | ||||||
|
Progres Warszawa | ||||||
|
Perła Złotokłos | ||||||
|
Wilga II Garwolin | ||||||
|
KS Orzeł Baniocha | ||||||
|
KS Halinów | ||||||
|
Wicher Kobyłka | ||||||
|
Mazur II Karczew | ||||||
|
SRS Zamienie | ||||||
|
Korona Góra Kalwaria | ||||||
|
Okęcie Warszawa | ||||||
|
Advit Wiązowna |
Liga Okręgowa - Warszawa II 24/25: 2024-2025
Liga Okręgowa - Warszawa I 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Delta Warszawa | ||||||
|
Champion Warszawa | ||||||
|
MKS Polonia Warszawa | ||||||
|
Laura Chylice | ||||||
|
Orły Zielonka | ||||||
|
Progres Warszawa | ||||||
|
Perła Złotokłos | ||||||
|
Wilga II Garwolin | ||||||
|
KS Orzeł Baniocha | ||||||
|
KS Halinów | ||||||
|
Wicher Kobyłka | ||||||
|
Mazur II Karczew | ||||||
|
SRS Zamienie | ||||||
|
Korona Góra Kalwaria | ||||||
|
Okęcie Warszawa | ||||||
|
Advit Wiązowna |