MZKS Arka II Gdynia - MKS Solar Władysławowo (4-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: MZKS Arka II Gdynia
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | MZKS Arka II Gdynia - GKS Gedania II Gdańsk | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | KS Osiczanka Osice - MZKS Arka II Gdynia | 1 - 3 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | MZKS Arka II Gdynia - MKS Solar Władysławowo | 4 - 0 | |
IV. Liga - Pomorska | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-22 | AS Kolbudy - MZKS Arka II Gdynia | 1 - 1 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-15 | Pogoń Lębork - MZKS Arka II Gdynia | 2 - 2 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-09 | MZKS Arka II Gdynia - Σλουπσκ | 1 - 2 |
Σειρά 12
Γενικός
MZKS Arka II Gdynia Χωρίς νίκες 4
MZKS Arka II Gdynia Χωρίς μηδέν παθητικό 6
MZKS Arka II Gdynia Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 10
MZKS Arka II Gdynia Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 6
MZKS Arka II Gdynia Less than 4.5 cards 8 από 10
MKS Solar Władysławowo Χωρίς μηδέν παθητικό 4
MKS Solar Władysławowo Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 9
MKS Solar Władysławowo Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 9 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
MZKS Arka II Gdynia + MKS Solar Władysławowo Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
MZKS Arka II Gdynia + MKS Solar Władysławowo Less than 4.5 cards 5 από 5
MZKS Arka II Gdynia Χωρίς μηδέν παθητικό 5
MKS Solar Władysławowo Χωρίς Ήττες 4
MZKS Arka II Gdynia - MKS Solar Władysławowo
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, αγώνα MZKS Arka II Gdynia - MKS Solar Władysławowo, ώρα έναρξης 2024-08-10 09:00:00 διεθνής ώρα.
MZKS Arka II Gdynia και MKS Solar Władysławowo συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, Poland Amateur.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira στην πόλη Goiania , Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: MKS Solar Władysławowo
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | OKS Janowo Rumia - MKS Solar Władysławowo | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | MKS Solar Władysławowo - SKS Stoczniowiec Gdańsk | 0 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | MZKS Arka II Gdynia - MKS Solar Władysławowo | 4 - 0 | |
IV. Liga - Pomorska | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-22 | MKS Solar Władysławowo - Βεζχερόβο | 3 - 8 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-15 | MKS Start Miastko - MKS Solar Władysławowo | 3 - 6 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-08 | Jaguar Gdańsk - MKS Solar Władysławowo | 5 - 1 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Kolbudy | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | 6 |
2
|
MZKS Arka II Gdynia | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 |
3
|
Sporting Leźno | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
4
|
GKS Gedania II Gdańsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
5
|
KS Chwaszczyno | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:3 | 4 |
6
|
Sokół Bożepole Wielkie | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:2 | 4 |
7
|
SKS Stoczniowiec Gdańsk | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
8
|
Start Mrzezino | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
9
|
MKS Orkan Rumia | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
10
|
KS Osiczanka Osice | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
11
|
Czarni II Pruszcz Gdański | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
12
|
Amator Kiełpino | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
13
|
MKS Orlęta Reda | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
14
|
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | 0 |
15
|
MKS Solar Władysławowo | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |
16
|
OKS Janowo Rumia | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:13 | 0 |
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 6 |
2
|
LZS Styna Godziszewo | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | 6 |
3
|
Wietcisa Skarszewy | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:5 | 6 |
4
|
Rodło Kwidzyn | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:5 | 6 |
5
|
Sławek Borzechowo | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
6
|
KS Skorzewo | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:9 | 6 |
7
|
MLKS Borowiak Czersk | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | 3 |
8
|
LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:6 | 3 |
9
|
KP Gryf Tczew | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
Błękitni Stare Pole | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | 3 |
11
|
Mady Ostaszewo | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
12
|
KS Centrum Pelplin | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | 1 |
13
|
Κασζούμπια Κοσιερζίνια | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
14
|
Victoria Kaliska | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:8 | 0 |
15
|
Pogoń Prabuty | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | 0 |
16
|
Gwiazda Karsin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | 0 |
Τοποθεσία
Βραζιλία
Χώρα
Goiania
Πόλη
Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira
Στάδιο