Sparta Gryfice - Olimp Gościno (5-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Sparta Gryfice
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-24 | Sparta Gryfice - Dąb Dębno | ακυρώθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-18 | Sparta Gryfice - MKP Szczecinek | 3 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-15 | GKS Manowo - Sparta Gryfice | 1 - 5 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Sparta Gryfice - Olimp Gościno | 5 - 2 | |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice | 4 - 4 |
Sparta Gryfice - Olimp Gościno
Poland Amateur, IV. Liga - Zachodniopomorski, αγώνα Sparta Gryfice - Olimp Gościno, ώρα έναρξης 2024-08-10 12:00:51 διεθνής ώρα.
Sparta Gryfice και Olimp Gościno συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Zachodniopomorski, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Olimp Gościno
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
Γύρος 4 | |||
2024-08-24 | Olimp Gościno - Iskierka Szczecin | ακυρώθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-18 | Γκβάρντια Κοσζάλιν - Olimp Gościno | 4 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-15 | Olimp Gościno - Dąb Dębno | 2 - 5 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Sparta Gryfice - Olimp Gościno | 5 - 2 | |
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | Olimp Gościno - Błękitni II Stargard | 2 - 2 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Zachodniopomorska 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dąb Dębno | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:3 | 12 |
2
|
ZKS Kluczevia Stargard | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:4 | 12 |
3
|
Iskierka Szczecin | 4 | 3 | 1 | 0 | 15:1 | 10 |
4
|
Γκβάρντια Κοσζάλιν | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:0 | 10 |
5
|
Sparta Gryfice | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:7 | 9 |
6
|
Mechanik Bobolice | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:8 | 7 |
7
|
Chemik Police | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:7 | 6 |
8
|
Βάλτικ Κοσζάλιν | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | 6 |
9
|
Ina Goleniów | 4 | 2 | 0 | 2 | 12:10 | 6 |
10
|
MKP Szczecinek | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 6 |
11
|
Gavia Choszczno | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:12 | 6 |
12
|
Biali Sądów | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:8 | 5 |
13
|
Błękitni II Stargard | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:15 | 3 |
14
|
Orzeł Wałcz | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:14 | 3 |
15
|
Darłovia Darłowo | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | 2 |
16
|
Kotwica II Kołobrzeg | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:14 | 1 |
17
|
GKS Manowo | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:13 | 0 |
18
|
Olimp Gościno | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:20 | 0 |