Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Escola Varsovia (5-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-27 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Drogowiec Jedlińsk | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | LKS Chlebnia - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-13 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - LKS Promna | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-06 | Proch Pionki - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Radomiak II Radom - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 1 - 4 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Escola Varsovia | 5 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Energia Kozienice - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 0 - 3 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-20 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Żyrardowianka Żyrardów | 3 - 4 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 5 - 4 |
Σειρά 5
Γενικός
Escola Varsovia Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
Escola Varsovia Less than 4.5 cards 9 από 10
Escola Varsovia Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki Less than 4.5 cards 10 από 10
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Escola Varsovia
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, αγώνα Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Escola Varsovia, ώρα έναρξης 2024-08-16 22:00:23 διεθνής ώρα.
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki και Escola Varsovia συμμετέχει στο πρωτάθλημα Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Escola Varsovia
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-27 | Escola Varsovia - Proch Pionki | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-20 | Żyrardowianka Żyrardów - Escola Varsovia | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-13 | Escola Varsovia - Radomiak II Radom | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-06 | Escola Varsovia - Milan Milanówek | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-30 | Energia Kozienice - Escola Varsovia | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Escola Varsovia - KS Raszyn | 0 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Escola Varsovia | 5 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | Escola Varsovia - Pogoń II Siedlce | 0 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-23 | Radomiak II Radom - Escola Varsovia | 0 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-16 | Escola Varsovia - Naprzód Skórzec | 4 - 0 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nadnarwianka Pułtusk | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2
|
Huragan Wołomin | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Sokół Serock | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
4
|
Żbik Nasielsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
5
|
KS Łomianki | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
6
|
Polonia II Warszawa | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
7
|
Marcovia Marki | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 |
8
|
Drukarz Warszawa | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:9 | 3 |
9
|
Bug Wyszków | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 |
10
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
11
|
Kasztelan Sierpc | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | 1 |
12
|
Wkra Żuromin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
13
|
Mazur Gostynin | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
14
|
Delta Słupno | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:14 | 0 |
15
|
PAF Płońsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:16 | 0 |
V. Liga - Mazowiecka 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:2 | 9 |
2
|
LKS Promna | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
3
|
LKS Chlebnia | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:6 | 7 |
4
|
Energia Kozienice | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | 6 |
5
|
KS Raszyn | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:7 | 6 |
6
|
Naprzód Zielonki | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | 5 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
8
|
Znicz II Pruszków | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
9
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
10
|
Radomiak II Radom | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
11
|
LKS Mazur Karczew | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:10 | 4 |
12
|
Milan Milanówek | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
13
|
Pogoń II Siedlce | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
14
|
Drogowiec Jedlińsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
15
|
Escola Varsovia | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | 0 |
16
|
Proch Pionki | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | 0 |