Energia Kozienice - LKS Promna , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
4.2 | 4.36 | 4 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
4 | 4.8 | 3.2 |
2.35 | 2.45 | 2.22 | Μέσος όρος γκολ |
2.2 | 3.3 | 1.1 |
1.85 | 1.91 | 1.78 | Κατά μέσο όρο γκολ |
1.8 | 1.5 | 2.1 |
Σχετικοί δείκτες
35%
Κερδίζει
25%
Ισοπαλίες
40%
Απώλειες
πάνω από: 100%
Υπό: 0%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 85%
Υπό: 15%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 60%
Υπό: 40%
Σύνολο 3.5
45%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
40%
Απώλειες
πάνω από: 85%
Υπό: 15%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 70%
Υπό: 30%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 50%
Υπό: 50%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: Energia Kozienice
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-27 | Energia Kozienice - LKS Promna | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-20 | Proch Pionki - Energia Kozienice | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-13 | Energia Kozienice - Żyrardowianka Żyrardów | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-06 | Radomiak II Radom - Energia Kozienice | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-30 | Energia Kozienice - Escola Varsovia | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Energia Kozienice - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-15 | KS Raszyn - Energia Kozienice | 0 - 6 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Energia Kozienice - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 0 - 3 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-23 | Płomień Dębe Wielkie - Energia Kozienice | 2 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Energia Kozienice - Żyrardowianka Żyrardów | 0 - 3 |
Energia Kozienice - LKS Promna
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, αγώνα Energia Kozienice - LKS Promna, ώρα έναρξης 2024-09-27 22:00:21 διεθνής ώρα.
Energia Kozienice και LKS Promna συμμετέχει στο πρωτάθλημα Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: LKS Promna
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-27 | Energia Kozienice - LKS Promna | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-20 | LKS Promna - KS Raszyn | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-13 | Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - LKS Promna | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-06 | LKS Promna - Pogoń II Siedlce | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | Naprzód Zielonki - LKS Promna | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | LKS Promna - LKS Mazur Karczew | 6 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Znicz II Pruszków - LKS Promna | 1 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - LKS Promna | 2 - 3 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | LKS Chlebnia - LKS Promna | 2 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | LKS Promna - Płomień Dębe Wielkie | 10 - 2 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nadnarwianka Pułtusk | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2
|
Huragan Wołomin | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Sokół Serock | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
4
|
Żbik Nasielsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
5
|
KS Łomianki | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
6
|
Polonia II Warszawa | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
7
|
Marcovia Marki | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 |
8
|
Drukarz Warszawa | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:9 | 3 |
9
|
Bug Wyszków | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 |
10
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
11
|
Kasztelan Sierpc | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | 1 |
12
|
Wkra Żuromin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
13
|
Mazur Gostynin | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
14
|
Delta Słupno | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:14 | 0 |
15
|
PAF Płońsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:16 | 0 |
V. Liga - Mazowiecka 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:2 | 9 |
2
|
LKS Promna | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
3
|
LKS Chlebnia | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:6 | 7 |
4
|
Energia Kozienice | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | 6 |
5
|
KS Raszyn | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:7 | 6 |
6
|
Naprzód Zielonki | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | 5 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
8
|
Znicz II Pruszków | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
9
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
10
|
Radomiak II Radom | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
11
|
LKS Mazur Karczew | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:10 | 4 |
12
|
Milan Milanówek | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
13
|
Pogoń II Siedlce | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
14
|
Drogowiec Jedlińsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
15
|
Escola Varsovia | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | 0 |
16
|
Proch Pionki | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | 0 |