Ζιμπάμπουε - Κένυα , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ζιμπάμπουε
Africa Cup of Nations Qual. | |||
Γύρος 6 | |||
2024-11-15 | Καμερούν - Ζιμπάμπουε | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-11-11 | Ζιμπάμπουε - Κένυα | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-15 | Ζιμπάμπουε - Ναμίμπια | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-10-11 | Ναμίμπια - Ζιμπάμπουε | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-10 | Ζιμπάμπουε - Καμερούν | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-06 | Κένυα - Ζιμπάμπουε | 0 - 0 | |
COSAFA Cup | |||
Γύρος 3 | |||
2024-07-02 | Κένυα - Ζιμπάμπουε | 2 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-30 | Ζάμπια - Ζιμπάμπουε | 0 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-27 | Κομόρες - Ζιμπάμπουε | 0 - 1 | |
World Cup Qual. CAF | |||
Γύρος 4 | |||
2024-06-11 | Νότιος Αφρική - Ζιμπάμπουε | 3 - 1 |
Ζιμπάμπουε - Κένυα
Αφρική, Africa Cup of Nations Qual., αγώνα Ζιμπάμπουε - Κένυα, ώρα έναρξης 2024-11-11 18:00:00 διεθνής ώρα.
Ζιμπάμπουε και Κένυα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Africa Cup of Nations Qual., Αφρική.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Κένυα
Africa Cup of Nations Qual. | |||
Γύρος 6 | |||
2024-11-15 | Κένυα - Ναμίμπια | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-11-11 | Ζιμπάμπουε - Κένυα | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-15 | Κένυα - Καμερούν | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-10-11 | Καμερούν - Κένυα | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-10 | Ναμίμπια - Κένυα | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-06 | Κένυα - Ζιμπάμπουε | 0 - 0 | |
COSAFA Cup | |||
Γύρος 3 | |||
2024-07-02 | Κένυα - Ζιμπάμπουε | 2 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-30 | Κένυα - Κομόρες | 0 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-27 | Ζάμπια - Κένυα | 0 - 2 | |
World Cup Qual. CAF | |||
Γύρος 4 | |||
2024-06-11 | Κένυα - Ακτή Ελεφαντοστού | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τυνησία | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Κομόρες | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Γκάμπια | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Μαδαγασκάρη | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαρόκο | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
Δημοκρατία Κεντρικής Αφρικής | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
Λεσόθο | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
4
|
Γκαμπόν | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αίγυπτος | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Μποτσουάνα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Μαυριτανία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Πράσινο Ακρωτήριο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ρουάντα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
2
|
Λιβύη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Μπενίν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Νιγηρία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αλγερία | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Λιβερία | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Τόγκο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Ισημερινή Γουϊνέα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αγκόλα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Σουδάν | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
Γκάνα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
Νίγηρας | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ακτή Ελεφαντοστού | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Τσάντ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Σιέρα Λεόνε | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Ζάμπια | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονγκό | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Αιθιοπία | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Τανζανία | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Γουϊνέα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γουϊνέα-Μπισσάου | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Μάλι | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Μοζαμβίκη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Σουαζηλάνδη | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κένυα | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
2
|
Ζιμπάμπουε | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Καμερούν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Ναμίμπια | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group K: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κογκό | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Νότιος Αφρική | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
3
|
Ουγκάντα | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
4
|
Νότιο Σούδαν | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group L: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπουρουντί | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2
|
Μπουρκίνα Φάσο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Σενεγάλη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Μαλάουϊ | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |