Καμερούν - Ζιμπάμπουε , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Καμερούν
Africa Cup of Nations Qual. | |||
Γύρος 5 | |||
2024-11-11 | Ναμίμπια - Καμερούν | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-15 | Κένυα - Καμερούν | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-10-11 | Καμερούν - Κένυα | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-10 | Ζιμπάμπουε - Καμερούν | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-07 | Καμερούν - Ναμίμπια | - | |
World Cup Qual. CAF | |||
Γύρος 4 | |||
2024-06-11 | Αγκόλα - Καμερούν | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-08 | Καμερούν - Πράσινο Ακρωτήριο | 4 - 1 | |
Africa Cup of Nations | |||
Γύρος 5 | |||
2024-01-27 | Νιγηρία - Καμερούν | 2 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-01-23 | Γκάμπια - Καμερούν | 2 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-01-19 | Σενεγάλη - Καμερούν | 3 - 1 |
Καμερούν - Ζιμπάμπουε
Αφρική, Africa Cup of Nations Qual., αγώνα Καμερούν - Ζιμπάμπουε, ώρα έναρξης 2024-11-15 18:00:00 διεθνής ώρα.
Καμερούν και Ζιμπάμπουε συμμετέχει στο πρωτάθλημα Africa Cup of Nations Qual., Αφρική.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ζιμπάμπουε
Africa Cup of Nations Qual. | |||
Γύρος 6 | |||
2024-11-15 | Καμερούν - Ζιμπάμπουε | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-11-11 | Ζιμπάμπουε - Κένυα | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-15 | Ζιμπάμπουε - Ναμίμπια | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-10-11 | Ναμίμπια - Ζιμπάμπουε | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-10 | Ζιμπάμπουε - Καμερούν | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-06 | Κένυα - Ζιμπάμπουε | 0 - 0 | |
COSAFA Cup | |||
Γύρος 3 | |||
2024-07-02 | Κένυα - Ζιμπάμπουε | 2 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-30 | Ζάμπια - Ζιμπάμπουε | 0 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-27 | Κομόρες - Ζιμπάμπουε | 0 - 1 | |
World Cup Qual. CAF | |||
Γύρος 4 | |||
2024-06-11 | Νότιος Αφρική - Ζιμπάμπουε | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τυνησία | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Κομόρες | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Γκάμπια | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Μαδαγασκάρη | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαρόκο | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
Δημοκρατία Κεντρικής Αφρικής | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
Λεσόθο | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
4
|
Γκαμπόν | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αίγυπτος | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Μποτσουάνα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Μαυριτανία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Πράσινο Ακρωτήριο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ρουάντα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
2
|
Λιβύη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Μπενίν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Νιγηρία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αλγερία | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Λιβερία | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Τόγκο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Ισημερινή Γουϊνέα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αγκόλα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Σουδάν | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
Γκάνα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
Νίγηρας | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ακτή Ελεφαντοστού | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Τσάντ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Σιέρα Λεόνε | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Ζάμπια | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονγκό | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Αιθιοπία | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Τανζανία | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Γουϊνέα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γουϊνέα-Μπισσάου | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Μάλι | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Μοζαμβίκη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Σουαζηλάνδη | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κένυα | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
2
|
Ζιμπάμπουε | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Καμερούν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Ναμίμπια | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group K: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κογκό | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Νότιος Αφρική | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
3
|
Ουγκάντα | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
4
|
Νότιο Σούδαν | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group L: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπουρουντί | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2
|
Μπουρκίνα Φάσο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Σενεγάλη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Μαλάουϊ | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |