Ποδόσφαιρο / Κόσμος /

Haliç SK – ομάδας Ποδόσφαιρο, Κόσμος

Haliç SK

Haliç SK

Haliç SK Ρόστερ παικτών

24

Σύνολο παικτών

24 (100%)

Λεγεωνάριες

Τερματοφύλακας


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
28 Recep Coşkun Recep Coşkun G
12 Enes Öztürk Enes Öztürk G

ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΣ


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
4 Niyazi Alemdar Niyazi Alemdar D
2 Nihat Selçuk Nihat Selçuk D

Μέσος


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
16 Yuşa Yağsız Yuşa Yağsız M
19 Buğra Topak Buğra Topak M
3 Muhsin Demir Muhsin Demir M
6 Turgut Taha Erman Turgut Taha Erman M
5 Enes Arık Enes Arık M
23 Kadir Kaluk Kadir Kaluk M
17 Berat Güven Berat Güven M
10 Gökhan Zamur Gökhan Zamur M
14 Bahadır Karababa Bahadır Karababa M
21 Berkay Aral Berkay Aral M
13 Umut Arda Altun Umut Arda Altun M
14 İlkan Avcılar İlkan Avcılar M
18 Emirhan Arslan Emirhan Arslan M
Basri Aydın Basri Aydın M
12 Rohat Çelik Rohat Çelik M

Προς τα εμπρός


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
7 Emircan Okatan Emircan Okatan F
20 Yağız Yazıcı Yağız Yazıcı F
Sebahattin Onyedili Sebahattin Onyedili F
94 Ömer Faruk Uğurlu Ömer Faruk Uğurlu F

football.-


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
21 Burak Taş Burak Taş -

Εκδηλώσεις

İstanbul 1. Amatör Ligi İstanbul 1. Amatör Ligi
Γύρος 18
2026-01-31 Haliç SK - Esenlerspor 1 - 2
Γύρος 17
2026-01-25 Eroğluspor - Haliç SK 0 - 0
Γύρος 16
2026-01-17 Haliç SK - Topkapı SK 0 - 3
Γύρος 15
2026-01-11 Sanayi Mahallesi SK - Haliç SK 3 - 2
Γύρος 14
2026-01-03 Haliç SK - Sultangazi Esentepespor 1 - 0
Γύρος 13
2025-12-28 Yücespor - Haliç SK 1 - 1
Γύρος 12
2025-12-20 Haliç SK - Karadolapspor 2 - 3
Γύρος 11
2025-12-14 Muradiyespor - Haliç SK 3 - 1
Γύρος 9
2025-12-09 Esenlerspor - Haliç SK 1 - 0
Γύρος 10
2025-12-06 Haliç SK - Boyacıköy SK 1 - 0

Haliç SK

Ποδόσφαιρο, Κόσμος, Ομάδα Haliç SK. Αρχικό όνομα ομάδας: Haliç SK.

Στην ομάδα Haliç SK 24 players. Λεγεωνάριοι αποτελούνται από: 24 (100%).

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Δείκτες

Αριθμητικός μέσος όρος

Συνολικά Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Σύνολο παιχνιδιών 20 10 10
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών 3.2 3.6 2.8
Μέσος όρος γκολ 1.3 1.8 0.8
Κατά μέσο όρο γκολ 1.9 1.8 2

Σχετικοί δείκτες

20%

Κερδίζει

20%

Ισοπαλίες

60%

Απώλειες

πάνω από: 80%

Υπό: 20%

Σύνολο 1.5

πάνω από: 60%

Υπό: 40%

Σύνολο 2.5

πάνω από: 40%

Υπό: 60%

Σύνολο 3.5