Ιτουάνο
Brazil (Ituano U20 BRA)
Ιτουάνο Ρόστερ παικτών
1
Σύνολο παικτών
0 (0%)
Λεγεωνάριες
Τερματοφύλακας |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
# | παίχτης | Χώρα | Pos | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
1 | Wesley | BRA | G | 21 |
Εκδηλώσεις
U20 Paulista | |||
Γύρος 12 | |||
2024-06-28 | Ιτουάνο - XV de Novembro Jaú U20 | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-21 | Internacional de Limeira U20 - Ιτουάνο | 4 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-14 | Ιτουάνο - Καπάο Μπονίτο | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-07 | Σάο Μπέντο - Ιτουάνο | 2 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-31 | Ιτουάνο - Comercial Tietê U20 | 3 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-24 | Ιτουάνο - Sfera FC U20 | 2 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-17 | Ντεσπορτίβο Μπραζίλ - Ιτουάνο | 0 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-10 | Καπάο Μπονίτο - Ιτουάνο | 2 - 6 | |
Γύρος 4 | |||
2024-05-03 | Ιτουάνο - Σάο Μπέντο | 2 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-04-26 | Comercial Tietê U20 - Ιτουάνο | 1 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-04-19 | Sfera FC U20 - Ιτουάνο | 3 - 3 |
Ιτουάνο
Ποδόσφαιρο, Βραζιλία, Ομάδα Ιτουάνο. Αρχικό όνομα ομάδας: Ituano U20.
Ιτουάνο συμμετέχει στο πρωτάθλημα U20 Paulista. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις U20 Paulista.
Στην ομάδα Ιτουάνο 1 players.
Guilherme Augusto Talamoni — προπονητής της ομάδας Ιτουάνο. Guilherme Augusto Talamoni ξόδεψε 7 του αγώνα ως μέρος του προπονητή της ομάδας Ιτουάνο. team.text.4 Πόντοι: 16. Ο αριθμός των πόντων που σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια μιας καριέρας δείχνει την αποτελεσματικότητα του προπονητή.
Επόμενος αγώνας ομάδας Ιτουάνο θα πραγματοποιηθεί 2024-06-28 18:00:00: Ιτουάνο XV de Novembro Jaú U20 . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | |
Σύνολο παιχνιδιών | 20 | 9 | 11 |
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών | 4.25 | 3.89 | 4.55 |
Μέσος όρος γκολ | 2.15 | 1.89 | 2.36 |
Κατά μέσο όρο γκολ | 2.1 | 2 | 2.18 |
Σχετικοί δείκτες
50%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
40%
Απώλειες
πάνω από: 100%
Υπό: 0%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 90%
Υπό: 10%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 50%
Υπό: 50%
Σύνολο 3.5
Προπονητής
Guilherme Augusto Talamoni
BRA
Ιθαγένεια
7
Σύνολο παιχνιδιών
5 (71.4%)
Κερδίζει
0 (0%)
Ισοπαλίες
1 (14.3%)
Απώλειες
16
Πόντοι
2.3
Μέσος βαθμός ανά παιχνίδι
Βαθμολογίες
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μιρασσόλ | 10 | 9 | 1 | 0 | 33:5 | 28 |
2
|
José Bonifácio EC U20 | 10 | 8 | 1 | 1 | 24:7 | 25 |
3
|
Ολίμπια | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:18 | 13 |
4
|
Tanabi U20 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12:17 | 12 |
5
|
Ρίο Πρέτο | 10 | 2 | 0 | 8 | 9:23 | 6 |
6
|
Fernandópolis U20 | 10 | 1 | 1 | 8 | 5:22 | 4 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | 10 | 9 | 1 | 0 | 37:5 | 28 |
2
|
Grêmio Prudente U20 | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:9 | 22 |
3
|
Μαρίλια | 10 | 5 | 1 | 4 | 19:13 | 16 |
4
|
Presidente Prudente U20 | 10 | 4 | 1 | 5 | 15:21 | 13 |
5
|
Βοσέμ | 10 | 1 | 2 | 7 | 10:23 | 5 |
6
|
Τούπα | 10 | 0 | 2 | 8 | 8:35 | 2 |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μποταφόνγκο | 10 | 7 | 2 | 1 | 43:8 | 23 |
2
|
Σερταοζίνχο | 10 | 6 | 1 | 3 | 17:17 | 19 |
3
|
Κομέρσιαλ | 10 | 3 | 5 | 2 | 26:20 | 14 |
4
|
CA Bandeirante U20 | 10 | 3 | 2 | 5 | 13:21 | 11 |
5
|
Φρανκάνα | 10 | 3 | 1 | 6 | 20:28 | 10 |
6
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο | 10 | 2 | 1 | 7 | 14:39 | 7 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Velo Clube U20 | 10 | 8 | 1 | 1 | 22:5 | 25 |
2
|
Φερροβιάρια | 10 | 6 | 2 | 2 | 34:5 | 20 |
3
|
XV de Novembro Jaú U20 | 10 | 5 | 3 | 2 | 27:6 | 18 |
4
|
Ρίο Κλάρο | 10 | 4 | 2 | 4 | 15:14 | 14 |
5
|
Σάο Κάρλος | 10 | 1 | 2 | 7 | 7:29 | 5 |
6
|
Τακουαρτίνγκα | 10 | 1 | 0 | 9 | 2:48 | 3 |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
União São João U20 | 10 | 5 | 4 | 1 | 14:6 | 19 |
2
|
Internacional de Limeira U20 | 10 | 4 | 5 | 1 | 18:16 | 17 |
3
|
Νοβέμπρο | 10 | 5 | 1 | 4 | 18:12 | 16 |
4
|
Cosmopolitano U20 | 10 | 4 | 3 | 3 | 10:8 | 15 |
5
|
Ρίο Μπράνκο | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:16 | 10 |
6
|
Ιντεπετιέντε | 10 | 1 | 2 | 7 | 9:24 | 5 |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πόντε Πρέτα | 10 | 7 | 1 | 2 | 20:8 | 22 |
2
|
SC Aguaí U20 | 10 | 5 | 2 | 3 | 11:6 | 17 |
3
|
Μπρασίλις | 10 | 5 | 1 | 4 | 15:20 | 16 |
4
|
Ιταπιρένσε | 10 | 4 | 0 | 6 | 13:21 | 12 |
5
|
Porto Foot Ball U20 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:11 | 12 |
6
|
Guaçuano U20 | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:19 | 7 |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | 10 | 7 | 0 | 3 | 25:10 | 21 |
2
|
Ιτουάνο | 9 | 6 | 1 | 2 | 22:13 | 19 |
3
|
Σάο Μπέντο | 10 | 6 | 1 | 3 | 15:11 | 19 |
4
|
Sfera FC U20 | 10 | 5 | 2 | 3 | 25:14 | 17 |
5
|
Comercial Tietê U20 | 10 | 3 | 0 | 7 | 11:19 | 9 |
6
|
Καπάο Μπονίτο | 9 | 0 | 0 | 9 | 4:35 | 0 |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
União Suzano AC U20 | 10 | 7 | 2 | 1 | 16:6 | 23 |
2
|
Ταουμπάτε | 10 | 5 | 3 | 2 | 22:15 | 18 |
3
|
Pinda FC U20 | 10 | 4 | 2 | 4 | 24:12 | 14 |
4
|
Σάο Χοσέ | 10 | 3 | 5 | 2 | 16:11 | 14 |
5
|
CA Joseense U20 | 10 | 3 | 3 | 4 | 21:21 | 12 |
6
|
Γιουνιάο | 10 | 0 | 1 | 9 | 4:38 | 1 |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραγκαντίνο | 10 | 8 | 1 | 1 | 24:7 | 25 |
2
|
SKA Brasil SP U20 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 15 |
3
|
Καπριβάριανο | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:13 | 14 |
4
|
Γκουαρανί | 8 | 3 | 3 | 2 | 15:9 | 12 |
5
|
Paulínia Futebol Universitário U20 | 9 | 1 | 2 | 6 | 11:25 | 5 |
6
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:18 | 1 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SKA Brasil SP U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
Καπριβάριανο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Μπραγκαντίνο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Γκουαρανί | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
6
|
Paulínia Futebol Universitário U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάο Πάολο | 10 | 10 | 0 | 0 | 38:4 | 30 |
2
|
Referência FC U20 | 10 | 5 | 2 | 3 | 18:19 | 17 |
3
|
Οέστε | 10 | 5 | 1 | 4 | 18:10 | 16 |
4
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:19 | 8 |
5
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | 10 | 2 | 2 | 6 | 21:33 | 8 |
6
|
Clube Vital U20 | 10 | 2 | 1 | 7 | 10:29 | 7 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Παλμέιρας | 10 | 9 | 1 | 0 | 44:2 | 28 |
2
|
Ibrachina U20 | 10 | 7 | 1 | 2 | 24:11 | 22 |
3
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | 10 | 4 | 2 | 4 | 13:17 | 14 |
4
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | 10 | 3 | 1 | 6 | 8:21 | 10 |
5
|
Νασιονάλ | 10 | 2 | 4 | 4 | 11:13 | 10 |
6
|
Γκουαρούλχος | 10 | 0 | 1 | 9 | 5:41 | 1 |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κορίνθιανς | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:4 | 23 |
2
|
Σάο Καετάνο | 10 | 7 | 2 | 1 | 12:4 | 23 |
3
|
Αγκούα Σάντα | 10 | 3 | 2 | 5 | 11:15 | 11 |
4
|
Aster Itaquaquecetuba U20 | 10 | 3 | 2 | 5 | 5:11 | 11 |
5
|
Σάο Μπερνάρντο | 10 | 2 | 3 | 5 | 7:10 | 9 |
6
|
Γιουβέντους | 10 | 1 | 3 | 6 | 6:15 | 6 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σάντος | 10 | 8 | 1 | 1 | 38:4 | 25 |
2
|
Σάντο Αντρέ | 10 | 7 | 1 | 2 | 18:16 | 22 |
3
|
Πορτουγγέσα | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:20 | 17 |
4
|
Mauá U20 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15:15 | 15 |
5
|
Jabaquara AC SP U20 | 10 | 1 | 3 | 6 | 9:18 | 6 |
6
|
Mauaense U20 | 10 | 0 | 1 | 9 | 9:35 | 1 |
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίο Πρέτο | ||||||
|
Μιρασσόλ | ||||||
|
Fernandópolis U20 | ||||||
|
Tanabi U20 | ||||||
|
Ολίμπια | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | ||||||
|
Μαρίλια | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Presidente Prudente U20 | ||||||
|
Τούπα | ||||||
|
Βοσέμ |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κομέρσιαλ | ||||||
|
Μποταφόνγκο | ||||||
|
Σερταοζίνχο | ||||||
|
CA Bandeirante U20 | ||||||
|
Φρανκάνα | ||||||
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Ρίο Κλάρο | ||||||
|
Velo Clube U20 | ||||||
|
Φερροβιάρια | ||||||
|
Τακουαρτίνγκα | ||||||
|
Σάο Κάρλος |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Limeira U20 | ||||||
|
Cosmopolitano U20 | ||||||
|
Νοβέμπρο | ||||||
|
União São João U20 | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Ιντεπετιέντε |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πόντε Πρέτα | ||||||
|
Porto Foot Ball U20 | ||||||
|
SC Aguaí U20 | ||||||
|
Guaçuano U20 | ||||||
|
Ιταπιρένσε | ||||||
|
Μπρασίλις |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial Tietê U20 | ||||||
|
Σάο Μπέντο | ||||||
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | ||||||
|
Sfera FC U20 | ||||||
|
Καπάο Μπονίτο | ||||||
|
Ιτουάνο |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
União Suzano AC U20 | ||||||
|
CA Joseense U20 | ||||||
|
Ταουμπάτε | ||||||
|
Pinda FC U20 | ||||||
|
Σάο Χοσέ | ||||||
|
Γιουνιάο |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | ||||||
|
Referência FC U20 | ||||||
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | ||||||
|
Οέστε | ||||||
|
Σάο Πάολο | ||||||
|
Clube Vital U20 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | ||||||
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Νασιονάλ | ||||||
|
Παλμέιρας | ||||||
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | ||||||
|
Γκουαρούλχος |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάο Καετάνο | ||||||
|
Γιουβέντους | ||||||
|
Σάο Μπερνάρντο | ||||||
|
Αγκούα Σάντα | ||||||
|
Κορίνθιανς | ||||||
|
Aster Itaquaquecetuba U20 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mauá U20 | ||||||
|
Πορτουγγέσα | ||||||
|
Jabaquara AC SP U20 | ||||||
|
Σάντος | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Mauaense U20 |
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μιρασσόλ | ||||||
|
Ρίο Πρέτο | ||||||
|
Fernandópolis U20 | ||||||
|
Tanabi U20 | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 | ||||||
|
Ολίμπια |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | ||||||
|
Μαρίλια | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Presidente Prudente U20 | ||||||
|
Τούπα | ||||||
|
Βοσέμ |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μποταφόνγκο | ||||||
|
Σερταοζίνχο | ||||||
|
Κομέρσιαλ | ||||||
|
Φρανκάνα | ||||||
|
Ίντερ Ντε Μπεμπεντούρο | ||||||
|
CA Bandeirante U20 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Velo Clube U20 | ||||||
|
Φερροβιάρια | ||||||
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Ρίο Κλάρο | ||||||
|
Σάο Κάρλος | ||||||
|
Τακουαρτίνγκα |
Group 5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Limeira U20 | ||||||
|
Cosmopolitano U20 | ||||||
|
Νοβέμπρο | ||||||
|
União São João U20 | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Ιντεπετιέντε |
Group 6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πόντε Πρέτα | ||||||
|
Porto Foot Ball U20 | ||||||
|
SC Aguaí U20 | ||||||
|
Guaçuano U20 | ||||||
|
Ιταπιρένσε | ||||||
|
Μπρασίλις |
Group 7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | ||||||
|
Sfera FC U20 | ||||||
|
Comercial Tietê U20 | ||||||
|
Σάο Μπέντο | ||||||
|
Ιτουάνο | ||||||
|
Καπάο Μπονίτο |
Group 8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Joseense U20 | ||||||
|
Ταουμπάτε | ||||||
|
União Suzano AC U20 | ||||||
|
Σάο Χοσέ | ||||||
|
Γιουνιάο | ||||||
|
Pinda FC U20 |
Group 9: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Καπριβάριανο | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Γκουαρανί | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
Group 10: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Referência FC U20 | ||||||
|
Γκρέμιο Εσπορτίβο | ||||||
|
Γκρέμιο Οσάσκο Αουντάξ | ||||||
|
Οέστε | ||||||
|
Σάο Πάολο | ||||||
|
Clube Vital U20 |
Group 11: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νασιονάλ | ||||||
|
Πορτουγκέσα Ντεσπόρτος | ||||||
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Παλμέιρας | ||||||
|
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ | ||||||
|
Γκουαρούλχος |
Group 12: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάο Μπερνάρντο | ||||||
|
Σάο Καετάνο | ||||||
|
Γιουβέντους | ||||||
|
Αγκούα Σάντα | ||||||
|
Κορίνθιανς | ||||||
|
Aster Itaquaquecetuba U20 |
Group 13: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mauá U20 | ||||||
|
Πορτουγγέσα | ||||||
|
Jabaquara AC SP U20 | ||||||
|
Σάντος | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Mauaense U20 |
Group 14: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Grêmio Prudente U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Μιρασσόλ | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Σάντο Αντρέ | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
Group 15: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
Σάο Καετάνο | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
José Bonifácio EC U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
4
|
Ταουμπάτε | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group 16: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ibrachina U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2
|
Μποταφόνγκο | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
Νοβέμπρο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
Γκουαρανί | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
Group 17: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραγκαντίνο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
2
|
Referência FC U20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Velo Clube U20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Μαρίλια | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
Group 18: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Οέστε | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
2
|
Σάο Πάολο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Σερταοζίνχο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
União São João U20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
Group 19: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Παλμέιρας | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
Πόντε Πρέτα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Φερροβιάρια | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Πορτουγγέσα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
Group 20: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Internacional de Limeira U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2
|
Κορίνθιανς | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
XV de Novembro Jaú U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
4
|
Ιτουάνο | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
Group 21: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
União Suzano AC U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Σάο Μπέντο | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Σάντος | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
SC Aguaí U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group 14: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Μιρασσόλ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ |
Group 15: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάο Καετάνο | ||||||
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 | ||||||
|
Ταουμπάτε |
Group 16: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Μποταφόνγκο | ||||||
|
Νοβέμπρο | ||||||
|
Γκουαρανί |
Group 17: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Velo Clube U20 | ||||||
|
Μαρίλια | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Referência FC U20 |
Group 18: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Οέστε | ||||||
|
Σάο Πάολο | ||||||
|
Σερταοζίνχο | ||||||
|
União São João U20 |
Group 19: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Φερροβιάρια | ||||||
|
Πόντε Πρέτα | ||||||
|
Παλμέιρας | ||||||
|
Πορτουγγέσα |
Group 20: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Limeira U20 | ||||||
|
Κορίνθιανς | ||||||
|
Ιτουάνο | ||||||
|
XV de Novembro Jaú U20 |
Group 21: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάο Μπέντο | ||||||
|
União Suzano AC U20 | ||||||
|
Σάντος | ||||||
|
SC Aguaí U20 |
Group 14: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Μιρασσόλ | ||||||
|
Ντεσπορτίβο Μπραζίλ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ |
Group 15: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ταουμπάτε | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 | ||||||
|
Γκρέμιο Νοβοριζοντίνο | ||||||
|
Σάο Καετάνο |
Group 16: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Μποταφόνγκο | ||||||
|
Νοβέμπρο | ||||||
|
Γκουαρανί |
Group 17: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Velo Clube U20 | ||||||
|
Μαρίλια | ||||||
|
Μπραγκαντίνο | ||||||
|
Referência FC U20 |
Group 18: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σάο Πάολο | ||||||
|
Οέστε | ||||||
|
Σερταοζίνχο | ||||||
|
União São João U20 |
Group 19: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Πόντε Πρέτα | ||||||
|
Φερροβιάρια | ||||||
|
Παλμέιρας | ||||||
|
Πορτουγγέσα |
Group 20: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κορίνθιανς | ||||||
|
Internacional de Limeira U20 | ||||||
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Ιτουάνο |
Group 21: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
União Suzano AC U20 | ||||||
|
Σάντος | ||||||
|
Σάο Μπέντο | ||||||
|
SC Aguaí U20 |