Ποδόσφαιρο / Κόσμος /

PSBS Biak U20 – ομάδας Ποδόσφαιρο, Κόσμος

PSBS Biak U20

PSBS Biak U20

PSBS Biak U20 Ρόστερ παικτών

3

Σύνολο παικτών

3 (100%)

Λεγεωνάριες

ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΣ


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
Pasha Susilo Pasha Susilo D

Μέσος


# παίχτης Χώρα Pos Ηλικία ΕΚΤΙΜΗΣΗ
Fajar Galih Fajar Galih M
36 Rahel Aji Rahel Aji M

Εκδηλώσεις

EPA Super League U20 EPA Super League U20
Γύρος 34
2026-04-26 PSBS Biak U20 - Persik Kediri U20 4 - 0
Γύρος 33
2026-04-25 PSBS Biak U20 - Persik Kediri U20 3 - 0
Γύρος 32
2026-04-19 Persijap Jepara U20 - PSBS Biak U20 1 - 1
Γύρος 31
2026-04-18 Persijap Jepara U20 - PSBS Biak U20 2 - 0
Γύρος 30
2026-04-12 PSBS Biak U20 - Bhayangkara U20 1 - 9
Γύρος 29
2026-04-11 PSBS Biak U20 - Bhayangkara U20 0 - 3
Γύρος 28
2026-04-05 PSBS Biak U20 - Persita Tangerang U20 1 - 4
Γύρος 27
2026-04-04 PSBS Biak U20 - Persita Tangerang U20 0 - 6
Γύρος 26
2026-02-15 Semen Padang U20 - PSBS Biak U20 1 - 2
Γύρος 25
2026-02-14 Semen Padang U20 - PSBS Biak U20 4 - 1

PSBS Biak U20

Ποδόσφαιρο, Κόσμος, Ομάδα PSBS Biak U20. Αρχικό όνομα ομάδας: PSBS Biak U20.

Στην ομάδα PSBS Biak U20 3 players. Λεγεωνάριοι αποτελούνται από: 3 (100%).

Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.

Δείκτες

Αριθμητικός μέσος όρος

Συνολικά Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
Σύνολο παιχνιδιών 20 10 10
Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών 4.15 4.9 3.4
Μέσος όρος γκολ 1.1 1.1 1.1
Κατά μέσο όρο γκολ 3.05 3.8 2.3
Κόρνερ 1.2 0.5 1.9
Εκτός όψεως 0.2 0.3 0.1
Κίτρινες κάρτες 1.2 0.2 2.2

Σχετικοί δείκτες

25%

Κερδίζει

10%

Ισοπαλίες

65%

Απώλειες

πάνω από: 95%

Υπό: 5%

Σύνολο 1.5

πάνω από: 80%

Υπό: 20%

Σύνολο 2.5

πάνω από: 60%

Υπό: 40%

Σύνολο 3.5