SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde – ομάδας Ποδόσφαιρο,
SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde
Εκδηλώσεις
Oberliga NOFV Nord | |||
Γύρος 11 | |||
2024-11-03 | Τασμάνια Μπερλίν - SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-10-27 | BFC Preussen Berlin - SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-10-20 | SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde - Μπερλίνερ | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-10-05 | Anker Wismar - SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-28 | SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde - Τέννις Μπορούσια Βερολίνου | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-22 | Χάνσα Ρόστοκ - SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde - Νεουστρέλιτζ | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | Ροστόκερ - SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde | 0 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde - Σπάρτα Λίχτενμπεργκ | 1 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-11 | Στάακεν - SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde | 3 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde - Άιντραχτ Μαχλσντόρφ | 1 - 1 |
SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde
Ποδόσφαιρο, Ομάδα SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde.
SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde συμμετέχει στο πρωτάθλημα Oberliga NOFV Nord. Μπορείτε να βρείτε τη βαθμολογία του πρωταθλήματος, τα τρέχοντα αποτελέσματα των ομάδων και το πρόγραμμα των επερχόμενων αγώνων στη σελίδα: Κατατάξεις Oberliga NOFV Nord.
Στην ομάδα SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde 0 players.
Επόμενος αγώνας ομάδας SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde θα πραγματοποιηθεί 2024-09-14 13:00:00: SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde Νεουστρέλιτζ . Στη σελίδα αγώνων μπορείτε να παρακολουθήσετε τη σειρά, τα στατιστικά της ομάδας, το ιστορικό της κίνησης των συντελεστών, καθώς και βίντεο από ενδιαφέρουσες στιγμές.
Τουρνουά
Βαθμολογίες
Oberliga NOFV Nord: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BFC Preussen Berlin | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:1 | 10 |
2
|
Λίχτενμπεργκ | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:2 | 10 |
3
|
Χάνσα Ρόστοκ | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 9 |
4
|
Τέννις Μπορούσια Βερολίνου | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:7 | 9 |
5
|
TuS Makkabi Berlin | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:6 | 7 |
6
|
Μπερλίνερ | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
7
|
Άιντραχτ Μαχλσντόρφ | 4 | 1 | 3 | 0 | 9:7 | 6 |
8
|
Τασμάνια Μπερλίν | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:5 | 6 |
9
|
Anker Wismar | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
10
|
Σπάρτα Λίχτενμπεργκ | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | 5 |
11
|
SV 1908 Gruen-Weiss Ahrenfelde | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 4 |
12
|
Όρτικ Ράθενο | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | 4 |
13
|
Νεουστρέλιτζ | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | 3 |
14
|
Στάακεν | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:9 | 3 |
15
|
SG Dynamo Schwerin | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | 1 |
16
|
Ροστόκερ | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:17 | 0 |