Events: Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM
III Liiga | |||
Round 9 | |||
2024-06-15 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - FC Otepää | - | |
Round 8 | |||
2024-06-09 | Tartu Team Helm - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 1 - 0 | |
Round 7 | |||
2024-06-01 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Valga FC Warrior | 16 - 1 | |
Round 6 | |||
2024-05-18 | Jõgeva SK Noorus-96 - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 8 - 0 | |
Round 5 | |||
2024-05-12 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Tõrva JK | 3 - 1 | |
Round 4 | |||
2024-04-28 | Tartu FC Inter - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 1 - 3 |
Series 10
General
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM Without clean sheet 9
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM More than 2.5 goals 9 of 9
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM Both teams scoring 9 of 9
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM First half winner 5 of 6
Tõrva JK No wins 10
Tõrva JK Without clean sheet 10
Tõrva JK More than 2.5 goals 10 of 10
Tõrva JK Both teams scoring 5 of 6
Tõrva JK First to concede 10 of 10
Tõrva JK First half loser 5 of 5
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Tõrva JK
Estonia, III Liiga, match Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Tõrva JK, start time 2024-05-12 10:00:29 international time.
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM and Tõrva JK takes part in the championship III Liiga, Estonia.
You can see the list of players in the squad, head coach and upcoming matches. Also evaluate in more detail the effectiveness and arithmetic average of the teams before the game:
Events: Tõrva JK
III Liiga | |||
Round 9 | |||
2024-06-15 | Tõrva JK - Tartu Team Helm | - | |
Round 8 | |||
2024-06-08 | Valga FC Warrior - Tõrva JK | 2 - 6 | |
Round 7 | |||
2024-06-02 | Tõrva JK - Jõgeva SK Noorus-96 | 1 - 6 | |
Round 6 | |||
2024-05-17 | Tartu FC Inter - Tõrva JK | 4 - 0 | |
Round 5 | |||
2024-05-12 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Tõrva JK | 3 - 1 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Round 32 | |||
2024-05-05 | Tallinna FC Smsraha - Tõrva JK | 3 - 0 |
Standings
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna FC Starmedia | 8 | 7 | 1 | 0 | 51:6 | 22 |
2
|
Tallinna FC Maksatransport | 9 | 6 | 1 | 2 | 47:13 | 19 |
3
|
Tallinna SC ReUnited | 8 | 6 | 0 | 2 | 35:14 | 18 |
4
|
Tallinna FC Tamper | 9 | 5 | 0 | 4 | 22:22 | 15 |
5
|
Tallinna JK Metropol | 9 | 5 | 0 | 4 | 26:24 | 15 |
6
|
Tallinna FC Hell Hunt | 9 | 3 | 5 | 1 | 21:18 | 14 |
7
|
Tallinna FC Eston Villa | 10 | 4 | 1 | 5 | 33:30 | 13 |
8
|
Tallinna FC Smsraha | 9 | 3 | 1 | 5 | 20:14 | 10 |
9
|
Tallinna JK Piraaja | 9 | 3 | 0 | 6 | 18:25 | 9 |
10
|
Tallinna FC Zenit | 9 | 2 | 1 | 6 | 17:43 | 7 |
11
|
Tallinna KSK FC Štrommi | 9 | 0 | 0 | 9 | 9:90 | 0 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Põlva FC Lootos | 8 | 6 | 1 | 1 | 35:12 | 19 |
2
|
Tartu JK Welco X | 8 | 5 | 1 | 2 | 21:14 | 16 |
3
|
Jõgeva SK Noorus-96 | 7 | 5 | 0 | 2 | 27:15 | 15 |
4
|
Tartu Team Helm | 7 | 4 | 1 | 2 | 26:8 | 13 |
5
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 8 | 4 | 0 | 4 | 29:19 | 12 |
6
|
FC Vastsellina | 7 | 3 | 1 | 3 | 18:19 | 10 |
7
|
Tartu FC Inter | 7 | 3 | 0 | 4 | 18:11 | 9 |
8
|
FC Otepää | 8 | 3 | 0 | 5 | 16:21 | 9 |
9
|
Tõrva JK | 8 | 1 | 2 | 5 | 16:27 | 5 |
10
|
Valga FC Warrior | 8 | 1 | 0 | 7 | 7:67 | 3 |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Türi Ganvix JK | 9 | 9 | 0 | 0 | 37:11 | 27 |
2
|
Raasiku FC Joker | 9 | 8 | 1 | 0 | 28:8 | 25 |
3
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | 9 | 5 | 1 | 3 | 21:19 | 16 |
4
|
JK Loo | 9 | 5 | 0 | 4 | 18:18 | 15 |
5
|
FC Kose | 9 | 5 | 0 | 4 | 25:20 | 15 |
6
|
FC Maardu Aliens | 9 | 3 | 2 | 4 | 19:18 | 11 |
7
|
Rakvere JK Tarvas II | 9 | 3 | 1 | 5 | 19:19 | 10 |
8
|
Märjamaa Kompanii | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:22 | 9 |
9
|
FC Järva-Jaani | 8 | 2 | 0 | 6 | 13:31 | 6 |
10
|
JK Kuusalu Kalev | 7 | 1 | 1 | 5 | 10:16 | 4 |
11
|
Kohtla-Järve FC Järve | 10 | 1 | 0 | 9 | 14:36 | 3 |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 9 | 7 | 1 | 1 | 45:10 | 22 |
2
|
Kristiine JK | 9 | 7 | 1 | 1 | 27:9 | 22 |
3
|
Rumori Calcio Tallinn | 9 | 6 | 0 | 3 | 33:18 | 18 |
4
|
Rummu Dünamo | 10 | 6 | 0 | 4 | 33:23 | 18 |
5
|
Tallinna FC Zealot Sporting | 9 | 5 | 1 | 3 | 27:24 | 16 |
6
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 9 | 4 | 1 | 4 | 26:24 | 13 |
7
|
Pärnu JK Poseidon | 9 | 3 | 3 | 3 | 18:15 | 12 |
8
|
Pärnu JK Vaprus III | 8 | 2 | 1 | 5 | 16:30 | 7 |
9
|
Saku Sporting II | 9 | 2 | 1 | 6 | 14:29 | 7 |
10
|
Tallinna FC Flora IV | 9 | 0 | 3 | 6 | 12:40 | 3 |
11
|
Läänemaa JK Haapsalu | 8 | 1 | 0 | 7 | 12:41 | 3 |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jõgeva SK Noorus-96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Põlva FC Lootos | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
FC Vastsellina | ||||||
|
FC Otepää | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Valga FC Warrior |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Maardu Aliens | ||||||
|
JK Loo | ||||||
|
Türi Ganvix JK | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
FC Järva-Jaani | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
FC Kose | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Märjamaa Kompanii | ||||||
|
Kohtla-Järve FC Järve |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jõgeva SK Noorus-96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Põlva FC Lootos | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
FC Vastsellina | ||||||
|
FC Otepää | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Valga FC Warrior |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Maardu Aliens | ||||||
|
JK Loo | ||||||
|
Türi Ganvix JK | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
FC Järva-Jaani | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
FC Kose | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Märjamaa Kompanii | ||||||
|
Kohtla-Järve FC Järve |